Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sponsor Stantları Üstüne

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Sponsor Stantları Üstüne

2011 wat a katılmayı düşünüyorum.Bu sebeple bir şirketle görüştüm.Şirkette bir çalışan bana pazartesi günü sponsor firmaların stantlar kuracağını söyledi.Bu stantlarla birlikte daha sağlıklı iş seçme ve kesin işe yerleştirmenin olacağını bildirdi.Bu konu hakkında bilgi sahibi arkdşlarıma şunu sormak istiyorum.stantlarda ki sponsor firmalar sadece o wat şirketine mi mensuptur wat şirketinin benden istediği ücret bana cazip gelmedi de ondan sormak istedim.Bu konu hakkında ki görüşlerinizi bekliyorum arkdşlar...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

wat firmalarindan birine kayit olmak zorundasin. araci bu sirketler olmadan work and travel yapma imkanin yok. stant dedigin is fuaridir. work and travel icin is fuari yapiliyor amerikadaki isverenler adina sponsor firma gorevlileri gelip ogrencileri ise yerlestiriyorlar.. sponsorlar birden cok wat firmasiyla calisir.. her wat firmasinin ayri is fuarlari var.. butun firmalari dolasarak bilgilerini alabilirsin aklina yatan bir firmaya kaydolursun

BannedUser
    Guest

Alıntı �mr� Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 wat a katılmayı düşünüyorum.Bu sebeple bir şirketle görüştüm.Şirkette bir çalışan bana pazartesi günü sponsor firmaların stantlar kuracağını söyledi.Bu stantlarla birlikte daha sağlıklı iş seçme ve kesin işe yerleştirmenin olacağını bildirdi.Bu konu hakkında bilgi sahibi arkdşlarıma şunu sormak istiyorum.stantlarda ki sponsor firmalar sadece o wat şirketine mi mensuptur wat şirketinin benden istediği ücret bana cazip gelmedi de ondan sormak istedim.Bu konu hakkında ki görüşlerinizi bekliyorum arkdşlar...
    Hayır mensup değildir. Firmanın anlaştıgı sponsoru ögrenip bu sponsorla anlaşan diğer firmaları bulabilirsin. İşi bana söyle yrdım edeyim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)