Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acil Yardım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Acil Yardım

Arkadaşlar merhaba.

Ben roadshow fuarında six flags dan işimi aldım Ben bu işe tek başıma gitmeyi düşünüyordum Ama sonra arkadaşlarımında Wat a gideceğini öğrendim. Ben şimdi normal programdan self programına dönüştürmek istiyorum. ama şirket bunu yapamıyacağını söylüyor. Yani six flags yerine self programına yani kendi işini kendi bulma programına kayıt olmak istedim. Ancak şirket buna kesinlikle karşo çıktı ve olamıyacağını söylediler. Böyle birşey varmıdır.

Ek bi soru olarak ben six flags yerine orda farklı bi işe gitsem bi sorun olur çünkü sponsorumun ds formumu yakabileceği duydum bi yerden acaba doğrumudur.

Yani Ds formumda yazan yer dışında farklı bi yere gitsem sos. security kartımın çıkası sıkıntı olur.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

isini degistirebilirsin ancak sponsorun iznini alman gerekir ve six flags e de haber verirsen nezaketen iyi olur. sirketini daha da zorla eger hala olmuyorsa sponsoruna mail at onlar ilgilenirler bu konuda.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Henuz programa baslamadin.Eger ds-2019 yayinlanma surecin baslamadiysa isini degistirebilirsin.Job offer imzalamis olman birsey degistirmez cunku ds-2019 olmadana hic bir ise yaramaz.Ancak ds-2019 yayinlanma surecin basladiysa isini degistirmen sirkete ek maliyet yukleyeceginden sana olumsuz yanit vermislerdir buyuk ihtimalle..Tabi birde self gitmenin diger seceneklere gore daha dusuk ucretli olmasi da sirketin boyle soylemesine neden olmus olabilir..Is degistirme konusuna gelince oraya gittiginde eger isvereninle anlasirsan isini degistirebilirsin..Yani onlari isten ayrilmadan birkac hafta once haberdar etmen gerekir.Aksi taktirde programin iptaline kadar giden surecler yasaniyor cok ters bir isverene denk gelirsen..Sponsor senin hemen ise geri donmeni isteyen uyari mesajlari atiyor ya da en kisa surede bir is bulup bildirmezsen programin iptal olucagini belirten mail atiyor..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ne kadar ödeme yaptığına bağlı eğer sadece ön kayıt ücretini ödediysen self gitmek bile daha karlı yada ücretin büyük bi kısmını ödediysen şirket geri ödemeye yanaşmaz
    you can do anything you set your mind to... man

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Anlaşmaya imza attıysanız lütfen sözleşmenizi okuyun. Herşey imza atmış olduğunuz sözleşmede geçen maddelere bağlıdır.
    CCN International Education Services - www.ccnedu.com

CCN Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Servisi
    Work and Travel Departmanı

Work and Travel programında bilmeniz gerekenler konusunda makale için tıklayın

Tel: 0212 292 5707
    Fax: 0212 292 5166
    E-mail: info@ccnedu.com

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)