Work and Travel 2025
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: danışman şirketi ücreti

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart danışman şirketi ücreti

arkadaşlar danışmanlık şirketine verdiğimiz paranın hepsini vize başvurusundan öncemi veriyoruz yoksa sadece bir kısmını verip daha sonraki kısmı kesin gideceğimiz garantilenincemi veriyoruz..
    bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsun şimdiden teşekkürler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben sadece başvuru ücretinin ödenmesinden yanayım. kalan kısmı vize sonrası verilirse daha iyi olur. çünki paranın tamamını yatırırsanız paranın tamamını bazı şirketler ekim ayında geri ödüyor. ama şirket paranınn ödenmesinin hemen garantisini veriyorsa bi sorun teşkil etmiycektir..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu sirketden sirkete degisiyor. Bazilarinda once vize aliyon sonra oduyon.
    Work and Travel Alaska - Dikkat !

http://www.turkishwat.net/dikkat-alaska-t3370.html

_______________SkyBlue2391_______________

2004 Alaska
    2005 Alaska
    2006 Alaska
    2007 Alaska
    2008 Alaska
    2009 ........

Mutlaka gidebildiginiz kadar cok sirketi ziyaret edin daha sonra kiyaslayip kararinizi verin . Guvendiginizi secin .

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sadece başvuru ücretinin ödenmesinden yanayım. kalan kısmı vize sonrası verilirse daha iyi olur. çünki paranın tamamını yatırırsanız paranın tamamını bazı şirketler ekim ayında geri ödüyor. ama şirket paranınn ödenmesinin hemen garantisini veriyorsa bi sorun teşkil etmiycektir..
    kısa bir ekleme hemen koşulsuz ve kesintisiz iade durumunu mutlaka sözleşmeye bağlayın eğer lafta kalırsa çok beklersiniz.
    bencede mantıklısı vizeye gitmeden ön ödeme yapman ve vize alırsan kalanı ödemen.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar konuyla alakasız ama..benim durumum biraz karışık..1982 dogumluyum(baya büyük bir yaş gelecek sene 4.sınıfta olacam(mezun olabilme ihtimalim var) not ortalamam 2,40.....daha önce yurt dışına çıkmışlığım var shengen vizesi almıştım...sizce direkt kafadan red cevabımı alırım yoksa şansımı denemelimiyim???

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hayır başvuru yapabilirsin hatta vizede alabilirsin ancak mülakatta konuşamazsan ve derdini anlatamazsan bide vizeye geç gidersen şansın çok azalır yani yaşında sorun yok başvuru yapabilirsin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

umarım kardeş öyle olur..çünkü bu work and travel olayını çok geç keşfettim..bu sene erasmus proğramıyla 3.sınıf eğitimimi pragta alıyorum..derdini anlat derken neyi kastediyorsun..vize memuruna nasıl şeyler söylemem gerekir...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sana 5 kadar basit soru soracak nerde okuyorsun bölümün not ortalan gibi ama yaşını dert etme bakmıyorlar bile hatta 2006 yazında alaskada 28 doğumlu askerliğini yapmış arkadaş vardı geçen senede 80 li arkadaşım vize aldı bu senede alacak benim gittiğim firmadan.yani yaşın hiç dert değil notların ve senin genel duruşun önemli bide sorulara net ve doğru cevap vermen heleki yurt dışında okuyorsun ki buda bir artı seni için ama dediğim gibi ön ödemeni yapıpta vizeye gitmen senin için daha avantaj aslında herkes için avantaj.kendine öyle bir firma bul ve b aşvurunu yap kendine güven vizeye git ve al işte o kadar.Çok dert etme...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mtbider dostum gerçekten içimi ferahlattın...umarım herşey yolunda olur..bu yaz avrupadayım pragdan yetişmem imkansız yoksa bu yaz giderdim hiç bir sorunum yok bütün kriterlere uyuyorum..ama seneye son sınıf olayı biraz moralimi bozuyor...ama büyük bir dershaneden çalışma sözleşmesi alacam öğretmenlik yapacam diye formaliteden..bu da geri döneceğimi kanıtlar umarım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

inşallaha alırsın vizeni...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)