Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Block İsland(adanın ortasına attılar bizi koca amerikada yaa)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Block İsland(adanın ortasına attılar bizi koca amerikada yaa)

merhabalar aylar sonra dün işim geldi Block İsland- Champlins Motel Marina and Resort hiçkimseyi duymadım buraya giden acaba bi tanıdığı olan var mı yoksa ben ilkmiyimcevap verebilirseniz çok sevinirim tabi yazıcak bi cevap olursa

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende bir arkadasımla beraber ohio'da bir adaya gidiyorum yalnız degilsin bu acıdan
    Konu hakan_fb tarafından (13-05-2009 Saat 03:51 AM ) değiştirilmiştir.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

çok teşekkür ederim cevaplarınız içini aslında beni endişelendiren şu buradan new yorka 8 saatlik bi uzaklık varmış bu adada tıkılıp kalmaktan korkuyorum ulaşım biraz sorun olacak gibi görünüyor alışveriş konusu da biraz karışık burada büyük alış veriş merkezleri varmıdır bilemiyorum ne yiyip ne içeceğimiz bile sıkıntı ve 2. iş bulma durumuda yokmuş sözleşmemde yazmış

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı yediveren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim cevaplarınız içini aslında beni endişelendiren şu buradan new yorka 8 saatlik bi uzaklık varmış bu adada tıkılıp kalmaktan korkuyorum ulaşım biraz sorun olacak gibi görünüyor alışveriş konusu da biraz karışık burada büyük alış veriş merkezleri varmıdır bilemiyorum ne yiyip ne içeceğimiz bile sıkıntı ve 2. iş bulma durumuda yokmuş sözleşmemde yazmış
    valla senin durumun ile benim durumum birbirine cok benziyor.adadan fazla bir yere gidememe durumu,yemek sorunu,ulasım derdi,benzerlik cok insallah bu sorunların hepsini kolayca halledip güzel bir yaz geciririz...
    Konu hakan_fb tarafından (01-06-2009 Saat 12:43 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hadi yaa tek değilim demekki sen nereye gidyrsn peki ama şöyle bi avantajı da var en azından küçük bi yer olduğından domuz gribi tehlikeside yok gibi birşey ve tabi sıcak ve deniz kenarı olması.böyle avunalım baribelkide şimdi bilmediğimizdendr buluruz gezecek bi yer dediğin gibi güzel bi yaz geçiririz umarım

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de galveston adasına gidiyorum; ama houstona yakınmş sanırım. büyük yer olması şart değil, küçük yerin insanları daha sıcak olur. tabi türkiyede böyle bu durum, orda nasıldır bilemem...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

benim gittiğim adanın nufusu 700, ama new london a 10 dk. , hiç problem değil valla, tek sorun adalar herzamn pahalı olur, çünkü herşey ferry ile karşıdan gelir, ve bu maliyeti arttırır. onun için yemek konusunda hazırlıklı gidin, çorba fln eksik etmeyin...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı yediveren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi yaa tek değilim demekki sen nereye gidyrsn peki ama şöyle bi avantajı da var en azından küçük bi yer olduğından domuz gribi tehlikeside yok gibi birşey ve tabi sıcak ve deniz kenarı olması.böyle avunalım baribelkide şimdi bilmediğimizdendr buluruz gezecek bi yer dediğin gibi güzel bi yaz geçiririz umarım
    ben Ohio'nun Put-In-Bay adasına gidiyorum...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tufanoglu0535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim gittiğim adanın nufusu 700, ama new london a 10 dk. , hiç problem değil valla, tek sorun adalar herzamn pahalı olur, çünkü herşey ferry ile karşıdan gelir, ve bu maliyeti arttırır. onun için yemek konusunda hazırlıklı gidin, çorba fln eksik etmeyin...
    baska ne gibi önerilerin olur bizim gibi adaya gidenlere,cok para harcamadan travel kısmına para ayırmak lazım
    Konu hakan_fb tarafından (01-06-2009 Saat 12:44 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya ben nereye yakındır hiç bilmiyorum tek bildiğim new yorka sekiz saat olmadı adada avlanırız hiç olmadı ot yeriz napalımbide turistik mekanlar genelde gideceğimz yerler oradaki restoranlarda yemeye kalksak kazandığımız tüm para yemeğe gider heralde bi bilgisi olan varmı uçağa azda olsa yemek sokamazmıyız köfte börek değil tabiki dene bilim kahvaltılık şeyler en azından ablam götürmüştü ama belli olmaz almayabilirlerde.sinek ilacı götürmekte yarar var biz yemek bulamazsak börtü böcek yemesin bizi baritek umudumuz tip'leeerrrrrrrr

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

malesef bana block island denk .cok uzun bır maratondan sonra ,artık razo olduk.pek hoş olmadı.ballards inn konusunda bilgi verebilirmisiniz daha detaylı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şirkette mülakata gittim türkmenistanlı bi arkadas vardı

block islanda giden yanlız deilsin:E

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hadi yırttık desene. türk birliği kurarız artık.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

block island wat ın en talihsiz seçeneklerinden birisi, yukarda link var orda yazdım yeterince...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

block island.a bu kadar giden olduğunu görmek çok güzel yalnız olmayacağız demek ki.. biz de arkadaşımla Block island grocery.de çalışacağız ama işverenimizin şimdiye kadarki yaklaşımları çok iyiydi.. bizi biri karşılayacak telefonu ve adını da gönderdi daha sonra.. ben umutluyum bu kadar endişe etmeye gerek yok bence.. ama pahalılık konusu önemli. giderken yanımızda götürmemiz iyi olur dediğiniz varsa söyleyin arkadaşlar.. Block island.da görüşürüz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

block island.a bu kadar giden olduğunu görmek çok güzel yalnız olmayacağız demek ki.. biz de arkadaşımla Block island grocery.de çalışacağız ama işverenimizin şimdiye kadarki yaklaşımları çok iyiydi.. bizi biri karşılayacak telefonu ve adını da gönderdi daha sonra.. ben umutluyum bu kadar endişe etmeye gerek yok bence.. ama pahalılık konusu önemli. giderken yanımızda götürmemiz iyi olur dediğiniz varsa söyleyin arkadaşlar.. Block island.da görüşürüz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı hakan_fb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bir arkadasımla beraber ohio'da bir adaya gidiyorum yalnız degilsin bu acıdan
    sürgüne gidiyorsunuz siz sanırım gelin sizi göndereceğim oralara
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende block ıslanda giidorum bir arkadaşımla server olarak gidioruz biz bir tatil köyüne ama bana da biraz bilgi werebilirseniz sewinirim..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu sene champlins resort and marinaya gideceğim nasıl bir yer yazacaklarını merakla bekliorumm..)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yedİveren Özellİkle senden cwp beklİorumm...)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

uff ya gerçekten bu kadar kötü mü block ısland tek gsl bişi diyen yok..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar ya biri bana yardımcı olacak mı??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart mrb

mrb ben gecen sene block islanda gıttım cok sırın hos bı yer ama cok kucuk merkeze gıtmk bıle 3 saat suruyr adada hapıs klıyrz aynı zmanda cok pahalı iş içnse orada çalısılacak en ama en kotu yerı secmıssn managerınızle bıle kavga ettım sadece arkım hastaydı yurda yanına gtmk ıcın ızın vermemstı umarım bu sene daha anlayıslı olurlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

öncelikle çok tşkkür ederim cwbın için..sence güzel bir yaz geçiremem mi yani sen nerde çalışmıştın çok mu zorluyorlar??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile Block Island

Arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim ki çok güzel bi yere gidiyorsunuz. Ben 2005 yazında Ballard's Inn'de çalıştım ve over look adında okyanusa bakan bi yerde kaldım. Chamlin's'in bitişiği. Her akşam Champlin's'e takılırdık gece sabaha kadar herkes orda içer çok eğlencelidir. Tatilin belli dönemlerinde HAlloween ve New Year partileri olur -zamanı olmasa da- Çalışma ortamı olarak çok iyi bir yer olmadığını biliyorum Ürdün'den çok samimi bi arkadaş edinmiştim orda çalışan. Champlin's bikaç kompleksten oluşuyor yani pastanesi, snack büfecisi, bakkalı, barı vs.si olan bi yer. Sahibinin biraz aksi olduğunu duymuştum. Grocery'nin imkanlarından çok haberim yok ama çok para kazanabilme imkanı olmadığını biliyorum. Server olmak enn mantıklısı Ben bu yaz da ziyarete gittim yine çok güzeldi. İlk günler sıkılabilirsiniz ama arkadaş grubunuz olduktan sonra da inanılmaz eğlenirsiniz. Ada bi kere çok güvenli ve insanlar çok güleryüzlü, yardımsever...şaşırıyorsunuz... Mainland çok uzak değil korkmayın speed ferryler New England'a bi saatte gidiyor tabi normal ferryle point judithe gitmek biraz daha uzun ama 2 saatten fazla değil. Champlin's'te mudslide için benim içinnn!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya çok teşekkür ederim çok içim rahatladı.. iş sahibine gelincede beni o kadar kolay yıldıramaz huysuzluğuyla falan bende oranın ulaşımının o kadar zor olmadığını okudum netten ama zor deyince forumda arkadaşlar korktum biraz açıkcası bunuda giden birinden duymak güzeldi teşekkür ederimmm çokkk sanaaaa.....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı glorios Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyim ki çok güzel bi yere gidiyorsunuz. Ben 2005 yazında Ballard's Inn'de çalıştım ve over look adında okyanusa bakan bi yerde kaldım. Chamlin's'in bitişiği. Her akşam Champlin's'e takılırdık gece sabaha kadar herkes orda içer çok eğlencelidir. Tatilin belli dönemlerinde HAlloween ve New Year partileri olur -zamanı olmasa da- Çalışma ortamı olarak çok iyi bir yer olmadığını biliyorum Ürdün'den çok samimi bi arkadaş edinmiştim orda çalışan. Champlin's bikaç kompleksten oluşuyor yani pastanesi, snack büfecisi, bakkalı, barı vs.si olan bi yer. Sahibinin biraz aksi olduğunu duymuştum. Grocery'nin imkanlarından çok haberim yok ama çok para kazanabilme imkanı olmadığını biliyorum. Server olmak enn mantıklısı Ben bu yaz da ziyarete gittim yine çok güzeldi. İlk günler sıkılabilirsiniz ama arkadaş grubunuz olduktan sonra da inanılmaz eğlenirsiniz. Ada bi kere çok güvenli ve insanlar çok güleryüzlü, yardımsever...şaşırıyorsunuz... Mainland çok uzak değil korkmayın speed ferryler New England'a bi saatte gidiyor tabi normal ferryle point judithe gitmek biraz daha uzun ama 2 saatten fazla değil. Champlin's'te mudslide için benim içinnn!!!
    peki para kazanma açısından server'lık nasıl ve adanın nüfusu yazın kaç oluyor turistler var mı eğlence mekanları nasıl yerler öyle küçük kasaba barları gibi mi yoksa yazın bodrum gibi falan mı oluyor nasıl bi ada burası ya

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki konaklama olarak en çok tavsiye edebileceğiniz yerler nereler arkadaşlar hem de pahalı olmayan?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar,
    Ben de 2010 yazında arkadaşımla birlikte Champlins'de olucam.tripadvisor.com dan bilgiler edinebilirsiniz.ya da virtualtourist.com var.
    yapılabilecek birkaç şeye baktım da ilk parasailing deneyimim burda olucak sanırım
    Block Island Parasail and Watersports
    Hızlı ve yavaş olmak üzere iki feribot varmış.yavaş olan daha ucuzmuş ama yarım saat fazla sürermiş.50 dolara falan 12 dakikalık uçuşlarda var pilotun yanında bile gidebilirsiniz demişler.teyyare gibi uçaklar
    neyse.şimdilik bu kadar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)