Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E!ton

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arrow E!ton

e!ton hakkında bilgisi olan varsa ve bizimle paylaşırsa çok memnun oluruzzzz...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende orayla gidecem bu sene wampir_lee...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hmm kaydını yaptın mıı?? ben internetten ön kayıt oldum ama hala kararsızım....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bende ön kayıt olmuştum ama sonra ozman'a kayıt oldum. İyi bir firmaya benziyor hala mesajlar atıyorlar. Öğrenci ile ilgileniyorlar gibime geldi benim. Ayrıca iş listesinide apaçık sunmuşlar. Benim anlamadığım olayda o oldu açıkçası ozman'a kayıt olduğumdan beri arayıp soran yok, ozman'ı elinde işte yok ama ***on'a bakıyorum yığınla iş var ellerinde bu kadar fark neden oluyor. Arkadaşlarımın oraya yazılmasından dolayı ozman'a yazıldım ben ama onlar olmasaydı büyük ihtimalle ***on'a kayıt olurdum bende.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende şu and o zman ile kaydoldum hatta 5 kişi gidiyoruz ve de iş konusunda bir seçim yapmaya çalışıyoruz aynı iş derdimiz yok ama aynı mekana gitmeye çalışıyoruz doğru biraz yawaş gelio iş listeleri diğer firmalara nazaran ama sancılı olacağına yawaş olsun bizim olsun

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben bu sene elt ile gidiyorum arkadaşlar bi sorum olucak şu an iş listesinde sadece 5 tane iş gözüküyor bnde acaba sizde de mi aynı bu şirketle giden başka birileri yok mu ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

başka hiç kimse yokmu elton'la yani ile giden yada bu şirket hakkında bilgisi fikri tanıdıgı olan

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

2 senedir bu işin icindeyim ilk defa duydm bu şirketi..nerede var şubesi ?

BannedUser
    Guest

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 senedir bu işin icindeyim ilk defa duydm bu şirketi..nerede var şubesi ?
    ya elton dediği firmasının internet bölümü sanki ne işe yarıyorsa
    her firmanınkinin adı değişik kimsede yok diyorlar ama hemen hemen her firma yapıyor. bir nevi her işini internet üzerinden hallediyorsun güya.

cep telefonu ile danışmanıma ulaşmak aradığımda meşgule almaması gece bile aradığımda buyur özgür demesi benim için daha cazip daha güvenilir

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

aslında 10 senelik bi şirket ismi e!t elton şirketin uzun ismi 6tane yerde şubesi var ve 5 tane sponsor firması oldugunu soyledıler bakalım yazıldık neler olucak yakın zamanda gorcez ak mı kara mı oldugunu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Aynen katılıyorum.eğer sıkıntılı bir durum olduğunda cep internetten ( sanal ortamdan)Ne kadar yardımcı olunabilir ?
    Konu mtbrider tarafından (20-12-2010 Saat 02:35 AM ) değiştirilmiştir.

BannedUser
    Guest

yaptıkları bir olay

İş sözleşmesinde yazanlar.

Ucret mesela 8 dolar sonra dusurmusler 7.50 ye
    Konaklama saglanıyor. Sonra demişler konaklama 100 dolar.

Neden boyle oldu sorusuna yanıt very funny Sponsor böyle istedi. isterse işi bile iptal eder

Sanki benım saatlık ucretimi sponsor belirliyor. Konaklamamı sponsor sağlıyor. (Benim derken arkadasın.)

firmasından konu hakkında bilgi istiyoruz. Saygılar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende busene ile gidecegim arkadaslar kismetse, gecen sene united towersla gitmistim ve gercektende cok ilkesiz bir sirket. busene ELTye basvurdum is secenekleri iyi gibi gorunuyor ama konaklamalarinda sorun var gibi guzel gorunen islerinde. ben tekrar katilimci oldugum icin pek onemsemedim sirketi ama sirketlerin cogununda al birini vur otekine oldugunu sanirim dememe bile gerek yok! ki adi hic duyulmamis yerel bir sirkette degil . bakalim suan baslangic asamasindayim ben gecen hafta kaydoldum adana subesinden.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ile gitme derim. hem konaklama hem amerika daki supervizorler acisindan oldukca skntili

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks