Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: McDonaldsta çalışmış olanlara sorum var

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart McDonaldsta çalışmış olanlara sorum var

arkadaşlar bu mcdonalsdsta maaşları verirken son maaşı bir hafta sonra veriyorlamış galiba ve o 1 hafta amerikada kalmaz türkiyeye dönersek çek türkiyeye gönderiliyormuş..böyle birşey varmı ? daha önce böyle bir durumla karşılaşan ? ayrıca çek geliyorsa eğer türkiyeye bizim bankalardan bozdurabilir miyiz ? açıklarsanız sevinirim..iyi günler

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Mc donalds degil tum islerde oyle galiba. Ama ben su an Mc donaldsda calisiyorum ve bizim odemeler nasil acikliyayim. Paycheckler 2 haftada 1 veriliyor ve paycheckin verildigi tarihten onceki 3 haftanin ilk 2 haftasini oduyor sana o paycheckte. Son odemen nasil bilmiyorum ama son paycheck ini alabilmek istiyorsan 1 veya 2 hafta daha abd de kalman gerekebilir. Yoksa Turkiyeye gonderirler ve o da 1-1.5 ay sonra gelir buyuk ihtimalle. Turkiyede de bozdurabilirsin ama biraz kesinti olur. Ornek olarak benim evin depozitosunu ve son paycheck Turkiyeye gonderilecek o da isi 10 eylulde birakmama ragmen 15-20 ekim civari gelecektir diye dusunuyorum bana yapilan aciklamaya gore. Yararli olabildiysem ne ala, iyi gunler...
    Konu yakuza tarafından (07-07-2007 Saat 08:52 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

çekle mekle uğraşma hesabına yatırsınlar. türkiyede atmden çekersin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks