Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: OCEAN CİTY,Maryland !!! 2011

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart OCEAN CİTY,Maryland !!! 2011

arakadaşlar 2011 yaz dönemi ocean city'e gidicek olan kimler var? daha önce de buraya gitmiş arkaşların bu başlık altından bizi bilgilendirirseniz sevinirim. Ben kalıcak yer bakımından şüpheliyim sizce ne yapmalıyım bildiğinz bir yer var mı ? tek gidiyorum.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

craiglist.com goz atmani oneririm, birde sponsoruna mail at.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende gidicem lifeguard olarak.Her msjımdada sordugum gibi 2. iş arıyorum ve oralarda yardım edicek biriyle denk gelmek için arastırıp duruyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

brknctn kardeşim kalıcak yer için daha erken.Ben sana yardımcı olurum o konuda sana, bir tanıdığım orda bu işlerle ilgilenen.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

MSN Adresi Paylasmak Yasak! msn adresim dostum eklersen sevinirim detaylı görüşürz teşekkürler
    Konu break tarafından (28-01-2011 Saat 01:13 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı alicavli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    brknctn kardeşim kalıcak yer için daha erken.Ben sana yardımcı olurum o konuda sana, bir tanıdığım orda bu işlerle ilgilenen.
    slm kardes..ocean city de konaklama haftalik ne kadar tutar?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm watçılar
    iş seçimi aşamasındayım eyalaete karar veremıyorum ne pahalı ne ucuz ne kalabalık ne de kasaba gbi bi yer istiyorum.ocean city için böyle dusunuyorum dogru mu dusunuyorum bilgisi olan ve ya dha önce gitmiş watçılar bilgi verebilirler mi şimdiden tşkkürler..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu yaz bende Ocean city'de olucam. Bir iki hafta öncesinde, Maryland, McDonalds'da, Saati: 7.25 dolardan çalışıcaksın deselerdi "Hadi lan!!" derdim. Şimdi ne oldu da bu noktaya geldim bilmiyorum. Ama özetle, yazın ordaymışım gibi görünüyor.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Geçen yaz travelda ocean city'e (in maryland) gitim. Plaj, deniz,kum o kadar. Tam bir tatil yeri. Oteller falan. Ama 3 ay kalmak için sıkıcı bir yer gibi geldi bana. İşi kesinleşmemiş arkadaşlar başka yerlere de bakmasını tavsiye ederim. İyi araştırın, benim nacizane fikrim.
    Not: Yiğit olsun mc garanti iştir. Bazı mc'ler vardiya yapar. Bende mc'de çalıştım. Belki otellerde falan 2.iş bulursun.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar merhaba.ocean city hakkında bilgisi olan varmı ilk sene giden bir wat'çı için nasıl bir yer? iş olarak ise 7 eleven nasıl bir iş bilgisi olan paylaşırsa memnun olurum..!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilgi vericek kimse yok mu yhaa

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

fues sende mi ocean city düşünüyorsun?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

selam arkadaslar ben 2 sene önce oc ye gittim bu yaz tekrar gidecegim yardım edebilecegim birşey varsa sorabilrsiniz.kalcak yer sorulmuş bizim aceleyle tuttugumuz evde 6 kişi kalıyorduk 3 er kişilik odalarda haftalık 90 dolardıki kaldımız yere göre cok fazlaydı daha ucuz ve daha uygun evler oldugunu daha sonradan ögrendik haliyle ama genede süper ucuz ve süper lux evler beklemeyin geneli orta seviyeli ve ortanın biraz üstünde kiralara verilen evler.oc cok pahalı degil daha dogrusu yakınlarında taxfree yerler oldugu için baya ucuza alışveriş yapabileceginiz yerler var. biriside 7 elevenı sormustu çalışmak nasıl bilemicem ama 2 /24 açık oldundan herrtur insanla muhattap olursun tabi bence eglenceli bişey ama senin insiyatifine kalmış artık.şimdilik aklıma gelen bunlar sorunuz olursa bana ulasırsınız umarım yardımım olmuştur

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

teşekürler nisan peki ocean city'de 2.bir iş bulmak kolay olur mu benim gidiş tarihim 20-21 haziran gibi görünüyor 2.bir iş için çok geç bir tarhi mi? daha önce 7 eleven'da çalışanların görüşlerini bulamadım forumda araştırdım ama yok..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu konuda kesin bişey söliyemicem kusura bakma tarih olarak biraz gec dogrusu bende yaklasık o tarhlerde gitmiştim ve bulamamıştım ama temmuz ortalarından sonra işçi alımı arttı ve cogu arkadasım yeni işler veya 2. iş buldular acıkcası bunun garantisini sana kmse veremez senn azmine ve sansına baglı kusura bakma pek yrdımcı olamadm ama

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eft 'mklasl' dusunme asamasndaym dha şuan aklımda ocean city var

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı nisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar ben 2 sene önce oc ye gittim bu yaz tekrar gidecegim yardım edebilecegim birşey varsa sorabilrsiniz.kalcak yer sorulmuş bizim aceleyle tuttugumuz evde 6 kişi kalıyorduk 3 er kişilik odalarda haftalık 90 dolardıki kaldımız yere göre cok fazlaydı daha ucuz ve daha uygun evler oldugunu daha sonradan ögrendik haliyle ama genede süper ucuz ve süper lux evler beklemeyin geneli orta seviyeli ve ortanın biraz üstünde kiralara verilen evler.oc cok pahalı degil daha dogrusu yakınlarında taxfree yerler oldugu için baya ucuza alışveriş yapabileceginiz yerler var. biriside 7 elevenı sormustu çalışmak nasıl bilemicem ama 2 /24 açık oldundan herrtur insanla muhattap olursun tabi bence eglenceli bişey ama senin insiyatifine kalmış artık.şimdilik aklıma gelen bunlar sorunuz olursa bana ulasırsınız umarım yardımım olmuştur
    nisan öncelikle sesimizi duydugun için teskkrler
    yha bnm nacizane fikrim şimdi en az 2,5 ay gbi çalıscz gıdecgmz yerde bu yuzden oldgmz eyaletin sosyallıgı eglencesı hayat pahalılıgı en azından normal duzeyde olması gerektıgını dusunuyorum hanı yakın eyaletlere de giderz gezmeye fakat oldugumz kısımlar genel anlamda beklentılerımızı karsılmsı gerekmekte dıye dusunyrm dogru mu? bu anlamda brz ocean city yakın dustu dusuncelerıme senin ocean city hakkında dusuncen ne az cok bılgı verblrmısın?
    ayrıca ben buyuk ıhtımalle eglence parkı lifeguardlık fln ısınde calıscm ocean city de 2 tane park varms dıye duydum fazla da ıyı deglms gbı soylentler var kafamı karıstrdı aydınlatrmısın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

teşekür ederim bilgiler için

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar, geçen yaz gezme amacıyla gittim 2 kez ve 2 kezde hayran kaldım, gece çok renkli oluyor sokaklar, özellikle Pennsylvania St. çok güzel olur. Onun dışında sahile iğne atsanız yere düşmez O derece kalabalıktır. Delaware de tax-free dir adı üstünde dalavare çok orada . Aklıma gelenler bunlar...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

fues aynı beklentiler içerisindeyiz ek olarak biraz para biriktirip alışveriş ve bir iki eyalet gezme düşüncesi var umarım istedigimiz olur..akşam skyp görüşmem var eger işverenle anlaşabilirsek seçebilirim veya o beni seçerse genelde tatil için gidenlerin yorumları daha çok

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mklasl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fues aynı beklentiler içerisindeyiz ek olarak biraz para biriktirip alışveriş ve bir iki eyalet gezme düşüncesi var umarım istedigimiz olur..akşam skyp görüşmem var eger işverenle anlaşabilirsek seçebilirim veya o beni seçerse genelde tatil için gidenlerin yorumları daha çok

eft öyle gözüküyor mkasl
    dedgn gbi inş istedgımız gbi olur arkdsm
    görüştün mü işverenle ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar bende gittigimde anlaşmam jollyjoker amusement park ileydi ama biçok akilsik yasadım uzun lafın kısası 1 saat sonra işten kovuldum sansıma cok daha iyi bir iş buldum.parkta yaz boyunca calısan arkadaslarım oldu memnunlardı ama fazla kazanamadılar overtime alamadılar benim fikrim var ise baska seçenekleri degerlendir eglence parkı dısında ama benm basıma gelen sizede olucak diye birşey yok yani kafanızı karıstırmak istemem.oc yasamak için ucuz dolar tree var zaten yiyecekleri baya ucuza getirebilirsiniz ordan yakında tax-free yerlerde var arkadasımızın söledigi gibi kıyafet elektronik vs alışverişler için cok elverişli.gece hayatı gayet hareketli sıkılmazsınız yani 2 tane buyuk club var zaten surekli house party oluyor insanlar tatil için kısa dönem geldiklerinden eglenmelerine bakıyorlar yazı gecirmek için cok guzel biryer anlıcan ve buyuk sehirlerede yakın oldugundan gezmek isteyenlerde zorluk yasamazlar.şimdilik sölicem bunlar varsa baska sorular elimden geldince cvplarım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

evet fues akşam görüştüm skyp'tan.biraz internet ortamındaki konuşma ve birazda aksanı katmak gerekirse bi kaç sorusuna cevap veremedim kaldım öyle sonucunu bilmiyorum şirket bildirecek sanırsam sonucunu bekliyorum bende

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nisan,verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.Ben bu yaz sabah 6 - 12 arası castle in sand otelinde çalışıcam yani öğlen 12 den sonra bomboşum 1 haziranda başlıcam işe sence 2. iş bulabilirmiyim ? ve önerebileceğin bir yer var mı sence ne yapmalıyım ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

1 haziranda gidiyor olman 2. iş bulabilme sansını yukseltir.eger dilin iyiyse restaurantlara basvur daha dogrusu tip alabilecegin bir iş ara cnku kazandıgın ucret kadarını tiptende kazanabilirsin.boardwalkta bi çok magaza var yani guleryuzlu girişken bi tipsen direk musteriyle birebir konusabilecegin işlerde bulabilrsin.çalışacak yer olarak nereyi önerim bilemedim suan yani ben önersemde sen bilmedigin için kafanda net bişi oluşmicak gittiginde zaten kucuk biyer hemen çözersin etrafı çalışma sistemini.aslında orda biraz cevre yaparsan gunluk işlerde bulabilirsin demek istedigim çim kesme çit boyama fln iide para kazanırsın yani cok kafana takma sen aradın sürece bulursun iş en kötü bulaşıkçı olursun ki benm tanıstım turklerin %90ı bulasıkcıydı rica ederm buarada.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

en kötü bulaşıkçılık yaparsın dedin ya büyük ihtimal birinci işim bulaşıkçılık olucak ama çalışma saatlari AM olduğu için 12 den sonra serbest olduğum için 2. iş bulurum die kabul ettim işi sonuçta 3 ay çalışıcam 1 ay gezicem oyüzden 3 ay iyi çalışmam lazm.Dilim çok iyi değil ama idare eder, girişkenlik konusunda problem yok kalıcak yerler konusnda firma yer ayarlıyor diyorlar haftalık 80 $ mış nasıl sence ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

haftalık 80 dolar kalacagın yerin şartlarına göre degisir.otelde calısıscaksan sana otelden oda verirler muhtemelen ki temzligin flnda yapılıyor olur 80 dolar iyi ama eger hostel ise ve odada 4 -6 kişi fln kalıcaksanız arastır biraz derim.biz gittigimizde firma ev gösterdi bize ilkinin çatısı bile yoktu pek havadardı maşallah ittirceklerdi bize onu bide ev die bzde baska görmek istedk 2. gözterdklerinide tuttuk aceleye geldi tabi dunyakupası vardıda izlemek için tuttuk hemen evi neyse sonra baktık daha ucuza daha guzel evler var eger firma sana orda otel dıdsında ev bulmana yardım edicekse ilk gösterdiklerini tutma derm en az 4- 5 tane ev gez mırın krın ediolar bu elimizdeki en iisi daha guzeli yok fln filn die sen kulak asma eger durum öyle olursa

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı brknctn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nisan,verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.Ben bu yaz sabah 6 - 12 arası castle in sand otelinde çalışıcam yani öğlen 12 den sonra bomboşum 1 haziranda başlıcam işe sence 2. iş bulabilirmiyim ? ve önerebileceğin bir yer var mı sence ne yapmalıyım ?
    senin tarih çok iyi fues.bulma ihtimalin bence de çok yüksek olmalı..!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı brknctn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arakadaşlar 2011 yaz dönemi ocean city'e gidicek olan kimler var? daha önce de buraya gitmiş arkaşların bu başlık altından bizi bilgilendirirseniz sevinirim. Ben kalıcak yer bakımından şüpheliyim sizce ne yapmalıyım bildiğinz bir yer var mı ? tek gidiyorum.
    Bende oc ye gidiyorum şirketten aradılar tam bilgim yok ama dondurmacıymış giden arkadaşlar var geçen sene aynı yerde çalışmışlar gidecek arkadaşlarla tanışıp oarda daha ucuza yer bulabilir ve alışmak daha kolay olabilir oc ye gideceklerle iletişime geçebiliriz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm arkadaslar bilgiler için teşekkürler..
    bişey soracagım bunu burda sormak mantıklı mı bılmıyorum ama
    bnm şirketle gorustum sımdılık ısım vermıyorum sevıyem intermediate ve bna dedılerkı ingilizcesı ıyı olanlar yerlesıyo snnkısı bi ay snra fln olucak ddler moralım bozuldu sevıyeyle iş seçme zamanı ılıskısı nedır yav ?
    sizin seviyeler nsl merak ettım yanı iş secenlerın iglzcesı olarak ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)