Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tlf kaydettirme

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart tlf kaydettirme

arkadaslar ben donmeden 2 telefon almayi dusunuyom fakat turkiyede ancak 1 tanesini kayit ettirebiliyoruz peki benim arkadasim pasaportu var ama daha yurtdisina ckmamamis kaydettirecegim pasaport yurt disi giris cikis olmalimi ona gore tlf alacam yardim

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

evet yurt disina giris cikis yapmis olmasi sart ayrica ulkeye son 2 ay icinde girmis olmasi gerekiyor kaydettirmek icin bu 1 ay da olabili tam hatirlayamadim simdi.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

peki baska yolldan kaydettirilir mi yada telefoncular yapabilirler mi baska yoldan

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

başka yoldan zor anca birini bulup 1 yada 2ay( bende unutmusum) içinde giriş yapmış pasaportuyla gideceksin belki bu siteden bulabilirsin

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben baska birini bulup yaptirdim ama telefoncularin kayit isleminin de ustesinde geldigini duydum biseyler yapiyorlarmis ama nasil emin degilim 15-20 liraya aciyorlarmis telefonu bunun icin de internetten biraz arastirma yap bana yaildigi soylendi ama gormedim hic..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kayıt yaptırırken telefon ve pasaport dışında telefoncuya götürmemiz gereken birşey var mı? Herhangi bir seri numarası ve ya bunu gibi birşey ? Ayrıca ben daha aktive etmedim telefonu sim lock olmayan kartı nereden bulabilirim?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

aktive etmene gerek yok onlara sadece imei numarasi gerekiyor.. hallederler ayrica senin normal hattini da kesip iphone 4 e uygun hale de getiriyorlar.. gerekli seyler para telefon ve pasaport ayrica yaninda kullandigin bir baska turkcell hatti gotur ya da goturdugun hatti baska telefona tak gotur cunku sifre yolluyorlar telefonuna kayit isleminde bu sifre gerekli

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aktive etmene gerek yok onlara sadece imei numarasi gerekiyor.. hallederler ayrica senin normal hattini da kesip iphone 4 e uygun hale de getiriyorlar.. gerekli seyler para telefon ve pasaport ayrica yaninda kullandigin bir baska turkcell hatti gotur ya da goturdugun hatti baska telefona tak gotur cunku sifre yolluyorlar telefonuna kayit isleminde bu sifre gerekli
    Ben avea kullanıyodum bugün gittim hattımı vodafone'a taşımak için hallettiler, 3-6 gün içinde geçer dediler verdikleri vodafone sim kartınıda iPhone4'e göre kestirdim. Şunu tam anlamadım telefonu kayıt ettirdikten sonra ben telefonu aktive etmek için sim locksuz kartı nereden bulucam? Ya da onlar telefonu kayıt ettiğinde aynı zamanda aktivede etmiş olucaklar mı?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sen telefonu unlocked almadin mi? aldiysan sana verilen hatti tak, telefonu da biglisayara tak, itunes u indirmis olmalisin indirdiysen, itunes a baglan ve direk olarak aktive et.. zaten pc seni yonlendirir merak etme..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks