Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: drop box..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart drop box..

Selam arkadaşlar drop box nedir bileniniz varmı ayrıca drop box yapıpda vize reddi alan varmı .. Bide 18 haziran ankara vizer görüşmesi.. Cok geç bi tarihmi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cvp verecek arkadaşlar yokmu ya

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bu uygulama 2. 3. sene gidenlerin ve interview zorunluluğu olmayan kriterleri sağlayan kişilere uygulanan bir uygulama olduğu için çok extreme durumlar olmadığı takdirde red alan olmuyor.ne bileyim not ortalaması çok ani ve büyük bi düşüşl yaşamamışsa,bir önceki sene abd de vize ihlali yapmamışsa,suç kaydı olmamışsa vs gibi önemli değişiklikler yoksa vize reddi pek beklenen birşey değil.
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

pasaportunun ve dier belgelerinin konsolosluga yollanmasi yani sira bekleme randevu alma konsolosluga gitme derdine son verior
    LIVE IS LIFE

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

daha önce vize almışlığın varsa sadece belgelerini yolluyorsun. notlarda bir sorun yoksa, bir suça karışmamışsan vs daha önceden vize aldığın için red yemezsin diye düşünüyorum.
    18 haziran da geç bir tarih değil açıkçası. temmuz'a kadar ülkeden çıkacaksan önemi yok.
    Moda o kadar çirkin bir şeydir ki, altı ayda bir değiştirmek zorunda kalırlar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar cok cok cok tşk ederim hepinize drop box u ben yaptım gonderdım gecen carsamba ankarada hala beklıyorum işte stresli bekleyiş malum 18 hazırandada arkadasım gırecek vızeye oda ankarada ... temmuzda cıkacagız evet

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks