Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iş seçimi acil yardım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart iş seçimi acil yardım

yarına kadar birini seçmem gerekiyor bilgisi olaan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    1. marriot courtyard norfolk
    adres:520 plume street Norfolk
    housekeeperlık
    çalışma saati:35-40
    saat ücreti:7.25 dolar
    kalacak yer: 4 kişilik oda haftalık 60 dolar

2. crowne plaza williamsburg
    adres:6945 pocohontos trail. williamsburg
    housekeeperlık

3.marriot
    adres:650 kingsmill road williamsburg
    housekeeperlık

4.westin downtown
    adres:4535 commerce street virginia beach
    housekeeperlık

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Dördünün de şartları tamamen aynı. Bana kalırsa bu tarafa en yakın hangisi ise onu seç. Seyahat maliyetin azalacaktır. Öyle bir sıkıntım yok diyorsan da merkezi bir yer seç ki Travel kısmında daha rahat hareket edersin. Gezip görmek istediğin yerlere yakın olanı da olabilir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı speedygonzalez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dördünün de şartları tamamen aynı. Bana kalırsa bu tarafa en yakın hangisi ise onu seç. Seyahat maliyetin azalacaktır. Öyle bir sıkıntım yok diyorsan da merkezi bir yer seç ki Travel kısmında daha rahat hareket edersin. Gezip görmek istediğin yerlere yakın olanı da olabilir.
    speedygonzalez ben öncelikle 2. iş bulma imkanı hangisinde ise onu tercih edicem gitmişken notebook ve iphone almadan dönmek istemiyorum. bu iş şartlarında elektronik alamam diye düşünüyorum.
    Konu omar sami tarafından (19-04-2011 Saat 06:43 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ha arkadaşlar bu arada bu otellerde çalışanlar varsa tecrübelerini de paylaşsınlar lütfen

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bana kalırsa ikinci işi her yerde bulma ihtimalin var. Kimi yerde daha fazla ihtimal olur, kimi yerde daha az. İkinci işi aramak için yerel gazeteleri, internet sitelerini kullanabilirsin. Ayrıca aklına yatan iş yerlerine de bizzat email atabilir veya telefonla arayarak veyahut yüz yüze görüşebilirsin. Ben mailleşerek şimdiden ikinci işi ayarladım. Tek yapman gereken kopartıcı olmak. Ha tabi büyük şehirlerde küçük şehirlere oranla daha çeşitli iş yelpazesi olduğu kesin. Ama bu orta halli şehirlerde iş bulamayacağın anlamına gelmez.

Alıntı omar sami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    speedygonzalez ben öncelikle 2. iş bulma imkanı hangisinde ise onu tercih edicem gitmişken notebook ve iphone almadan dönmek istemiyorum. bu iş şartlarında elektronik alamam diye düşünüyorum.

BannedUser
    Guest

bana sorarsan bunlara yerleşmen cok zor. şirket sağlam deme bu sefer ömer.

BEN OLSAM 4 NUMARA WEST INN secerim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı speedygonzalez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana kalırsa ikinci işi her yerde bulma ihtimalin var. Kimi yerde daha fazla ihtimal olur, kimi yerde daha az. İkinci işi aramak için yerel gazeteleri, internet sitelerini kullanabilirsin. Ayrıca aklına yatan iş yerlerine de bizzat email atabilir veya telefonla arayarak veyahut yüz yüze görüşebilirsin. Ben mailleşerek şimdiden ikinci işi ayarladım. Tek yapman gereken kopartıcı olmak. Ha tabi büyük şehirlerde küçük şehirlere oranla daha çeşitli iş yelpazesi olduğu kesin. Ama bu orta halli şehirlerde iş bulamayacağın anlamına gelmez.
    speedy dediğin gibi girişken olmak gerekir ama mesela virginia beach te ruslar cok erken gedliğinden hiç iş bırakmıyorlarmış. gideğeğim yerde işci arayan şirketler olması lazım hangisinde iş bulma olanağı fazla ise oraya tercih edecem

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana sorarsan bunlara yerleşmen cok zor. şirket sağlam deme bu sefer ömer.

BEN OLSAM 4 NUMARA WEST INN secerim.
    maroklima şirkete hiç güvenmiyorum bide sana özelden mesaj atacaktım ama neyse buradan yazıyım. job offer da adamların mail adresi yazmıyor. sadece iletişim olarak tel. vermişler adamlarla irtaba geçecem ama ingilizce yetersiz kalır.
    neden yerleşmem zor ve neden 4 ü seçtin?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Yaaa o williamsburg'deki crown ve mariott çoooook şehir dışında.Orada çalışsan kalcak yer buamazsın bence.Ve williamsburg downtown'a ordan gitmek imkansız gibi bişey.Bence onları seçme.Norfolk'daki otelin yerinden çok emin değilim ama williamsburgdekilerden iyiydi bence.
    ""Let the game begin""

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaaa o williamsburg'deki crown ve mariott çoooook şehir dışında.Orada çalışsan kalcak yer buamazsın bence.Ve williamsburg downtown'a ordan gitmek imkansız gibi bişey.Bence onları seçme.Norfolk'daki otelin yerinden çok emin değilim ama williamsburgdekilerden iyiydi bence.
    yani williamsburgtakileri ele diyosun downtown virginia beach te merkezi biyerde midir? downtown hakkında yazdığını anlayamadım. bide kalacak yer parası kafamı kurcaladı. herkes 90 -100 dolar olur diyordu burada 60 dolar diyor kafam takıldı.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Down Town dediğiminiz şehir merkezi.Cafeler, restaurantlar falan hep downtown denen yerde oluyor amerikada.Diğer yerlerde de evler falan.Down town'a ne kadar uzak olursan o kadar kötü çünkü restaurantlar alışveriş için yerler falan bi o kadar uzak oluyor.Williamsburgdeki oteller iyi ama dediğim gibi uzak baya downtowna ve kalacak yerlere.ayrıca konaklamayı oteller sağlıyorsa 60 dolar olması normal.Normalde williamsburgde 70-80 gibi değişiyor konaklama ücreti.
    ""Let the game begin""

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

hocam google 3d yi yükle bak bu dört yere hangisi daha merkezi yerdeyse onu seç derim ikinci işe gelince tabi kaldığın yere bağlı ama o iş sana kalmış aktif olursan sorun olmaz
    iphoneu dert etme benim dönüş newyorkdandı son gun gittim aldım apple storeden 2tane olmadı adrese teslim satıyorlar ordan alırsın bi problem olmaz
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Down Town dediğiminiz şehir merkezi.Cafeler, restaurantlar falan hep downtown denen yerde oluyor amerikada.Diğer yerlerde de evler falan.Down town'a ne kadar uzak olursan o kadar kötü çünkü restaurantlar alışveriş için yerler falan bi o kadar uzak oluyor.Williamsburgdeki oteller iyi ama dediğim gibi uzak baya downtowna ve kalacak yerlere.ayrıca konaklamayı oteller sağlıyorsa 60 dolar olması normal.Normalde williamsburgde 70-80 gibi değişiyor konaklama ücreti.
    bilgiler teşekkür ederim williamsburgta ikinci iş durumu nasıl bi de virginia beach teki yer hakkında bilgin var mı

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Beachdeki yer hakkında bi bilgim yok.Williamsburg'de 2. iş yok denecek kadar az.çünkü küçük bi yer ve var olan iş de ruslar tarafından çoktan alınmış oluyor.2. iş bulurum nasıl olsa diye williamsburg'e gidilmez.Çok sıkıntılı olur.
    ""Let the game begin""

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Beachdeki yer hakkında bi bilgim yok.Williamsburg'de 2. iş yok denecek kadar az.çünkü küçük bi yer ve var olan iş de ruslar tarafından çoktan alınmış oluyor.2. iş bulurum nasıl olsa diye williamsburg'e gidilmez.Çok sıkıntılı olur.
    teşekkürler

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam google 3d yi yükle bak bu dört yere hangisi daha merkezi yerdeyse onu seç derim ikinci işe gelince tabi kaldığın yere bağlı ama o iş sana kalmış aktif olursan sorun olmaz
    iphoneu dert etme benim dönüş newyorkdandı son gun gittim aldım apple storeden 2tane olmadı adrese teslim satıyorlar ordan alırsın bi problem olmaz
    hocam iphone u kaça aldın sen benim dert ettiğim iphone alacak parayı biriktirememek

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

hocam iphone u kaça aldın sen benim dert ettiğim iphone alacak parayı biriktirememek
    Walla ben toplam 2000 dolar kazandım pek çalışmadım isten istifa ettmek zorunda kaldım 1750 ye yakında cepte vardi iphone 599 artı tax yaklaşık 650 ye geldi iphone parası dedigin 2 haftalık kazandığın para

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Walla ben toplam 2000 dolar kazandım pek çalışmadım isten istifa ettmek zorunda kaldım 1750 ye yakında cepte vardi iphone 599 artı tax yaklaşık 650 ye geldi iphone parası dedigin 2 haftalık kazandığın para
    İşten istifa etmen kötü olmuş... :/
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı ByLyric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşten istifa etmen kötü olmuş... :/
    Yok ya kölelik yapıyordum keske ilk basta istifa edip baska is arasaydım

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

yarına kadar birini seçmem gerekiyor bilgisi olaan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    1. marriot courtyard norfolk
    adres:520 plume street Norfolk
    housekeeperlık

2. crowne plaza williamsburg
    adres:6945 pocohontos trail. williamsburg
    housekeeperlık

3.marriot
    adres:650 kingsmill road williamsburg
    housekeeperlık

4.westin downtown
    adres:4535 commerce street virginia beach
    housekeeperlık
    Bahsi geçen oteLLer hakkında cok biLgim yok.. Fakat 4. sıradaki oteL hernekadar virginia beach diye geçsede uzak beach'e, otoüsLe gidiLiyor.. O oteLde bende caLıstım 4 gün.. NormaLde oteLin saatLik ücreti 8.25$ fakat 7.50den caLısıyorduk ki söyLe.. HSS diye bir şirket var merkezi NEW YORK ta oLan.. Bu şirket otellere housekeeper gönderiyor ve senin paranı oteL değil şirket ödüyor.. Bu şirkette Patricia die bi kadın vardı El Salvador'lu.. ParaLarı o ödüyordu.. oteLde hiçbir housekeeper ingiLizce biLmiyor hepsi ispanyolca konusuyor cok sinirim bozuLmustu anLasamıyordum kimseyLe.. 4günün sonunda patricia ve şirketimin yamuğununa geLip işten cıkarıLdım Sebep mi? Yavaşmışım Fakat Biz herkesten önce işi bitirip haLa caLısanLara yardıma gidiyorduk ve manager oLdukca memnundu.. Dediğim gibi yamuk yaptıLar.. MuhtemeLen snn işLerinde HSS gibi bir şirketLe oLacaktır çünkü oteLLerin ücreti gecen sene biLe 8.25$dolardı.. 7.25den housekeeping yapan yoktur.. Aman sende takLaya geLme dikkat et.. Bu arada o caLıstığım oteL over veriyordu Westin..İşten cıktıktan sora ilk 2günlük paychechkimi hemen cuma verdi diğer 2 günlük olanda sonraki 2 haftaya sarkmış.. 2 hafta sonra ödememi yapmadı.. Vermem dedi teLefonLara cıkmadı patricia.. Sonra ben yeni patronuma söledim.. numarasını istedi sertce bi konusmadan sonra ertesi gün paycheckim new yorktan kargo iLe geLdi Sonra Virginia Beach te bircok Patricia mağduru gördüm hepsi işten cıkarıLmıs ve paraLarını aLamamısLar.. Dediğim gibi dikkat et bunLara.. Şirketine iyi sor paranı oteL mi ödiycek yoksa bi şirketmi? Cok önemLi bu konu ona göre akLına yatanı seç.. SöyLeyecekLerim bukadar maLesef.. Umarım yardımcı oLmusumdur..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

cimbomlu ikinci ve üçüncü otele de merkezden cok uzak dediler. benim şirketteki adam yamuk olmaz diyor ama hiç güvenmiyorum şirkete. işten atıldıktan sonra 2. işi nasıl buldun? bide otobüsle gidip gelmenin maliyeti ne kadar ? bisikletle gidilir mi

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

cimbomlu ikinci ve üçüncü otele de merkezden cok uzak dediler. benim şirketteki adam yamuk olmaz diyor ama hiç güvenmiyorum şirkete. işten atıldıktan sonra 2. işi nasıl buldun? bide otobüsle gidip gelmenin maliyeti ne kadar ? bisikletle gidilir mi
    bisikLetLe gidiLmez.. GünLük 3 dolar maLiyeti var otobüsün.. TopLam gidiş geLişde 2 saat kadar sürebiliyor bazen ama normalde ortalama 1.5 saat falan yolda geçiyor.. Bunun dısında şirketine sor Housekeeper gönderen bi şirketmi vercek maaşını yoksa oteLden mi aLacaksın.. Eğer şirketse USA de probLem cıkabiLir bnm cıktı bircok kişinin daha..

BannedUser
    Guest

60 dolar yazma sebebı demekki otel kendı ıcınde saglıyor konaklama ısını. sorun orada zaten dort otel ve dordude aynı kıstaslar zaten bu işleri sen secene kadar ruslar doldurur telefon neden sorun olsun cok mu kotu ıngılızce bır arkadasına arat hıc mı kımsen yok omer.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bisikLetLe gidiLmez.. GünLük 3 dolar maLiyeti var otobüsün.. TopLam gidiş geLişde 2 saat kadar sürebiliyor bazen ama normalde ortalama 1.5 saat falan yolda geçiyor.. Bunun dısında şirketine sor Housekeeper gönderen bi şirketmi vercek maaşını yoksa oteLden mi aLacaksın.. Eğer şirketse USA de probLem cıkabiLir bnm cıktı bircok kişinin daha..
    maaşı otel vercekmiş. adamlardan nerede konaklayacağımı sordum. yarın öğrenip mail olarak gönderirim dedi. inş otele yakın biyerdedir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

60 dolar yazma sebebı demekki otel kendı ıcınde saglıyor konaklama ısını. sorun orada zaten dort otel ve dordude aynı kıstaslar zaten bu işleri sen secene kadar ruslar doldurur telefon neden sorun olsun cok mu kotu ıngılızce bır arkadasına arat hıc mı kımsen yok omer.
    sabah ingilizce hocamın yanına gittim. adam aradı numara eksik diyor(757-708-0025) numarada mı sorun var ya da başına 0 felan mı konuyo anlamadım.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

sabah ingilizce hocamın yanına gittim. adam aradı numara eksik diyor(757-708-0025) numarada mı sorun var ya da başına 0 felan mı konuyo anlamadım.
    numara doğru virginia numarası ama basına +1 koyucaksın.. yani +17577080025 oLacak..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    numara doğru virginia numarası ama basına +1 koyucaksın.. yani +17577080025 oLacak..
    sağolasın cimbomlu yarın hocaya bi arattırıyım da konuşsun sahte iş mi değil mi öğrenelim

BannedUser
    Guest

Tecrübelerim beni yanıltmıyorsa çakma yani çakma olmasada ancak 4 işten sadece bir tanesi gerçektir. Olsun hangisi olursa olsun git artık ömer.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Tecrübelerim beni yanıltmıyorsa çakma yani çakma olmasada ancak 4 işten sadece bir tanesi gerçektir. Olsun hangisi olursa olsun git artık ömer.
    virginia beach e imza attım ds i bekliyorum. inş cakma değildir yaz tatilim zehir olmaz inş.

BannedUser
    Guest

inşallah güzel olur sami bende olsam orayı secerdim. cok zahmet cektın insallah olur arkadasım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)