Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: La Quinta Inn 0687- Galveston, TXB fikir verebilir misiniz?

Hayalperest Watçı obk47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Standart La Quinta Inn 0687- Galveston, TXB fikir verebilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba,
    Başka bölgelerde çalışabilirsin vb diyebilirsiniz ancak Galveston Texas konusunda ısrarcıyım. Arkadaşlarım da oraya geçtiğimiz dönemde gitti. Ancak bu otele giden bir tanıdıgım yok. Bu otelde calışan, arkadaşı olan, fikri olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Ayrıntıları aktarıcam;

Job title: Room Attendant
    Guaranteed salary/wage per hour before deductions: $7.95 / hr
    Average hours per week: 32
    Does employer provide housing? : No
    University apartm. : haftalık 105$ shuttle imkanı mevcut.

İş hakkında yardımcı olur musunuz arkadaşlar? Yorucu mudur? Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür ederim.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Her sene bir çok öğrencinin gittiği bölge ve pozisyonlardan biridir diye düşünüyorum. Çünkü geneli böyle ancak arkadaşların gidip memnun kaldıysa bu durum emin ol ki çevresindeki insanlarla adapte olmasından ve ortama alışmasından kaynaklıdır. Senin arkadaşlarının oraya gidip memnun kalması bir örnek fakat sana diğer lokasyonlara gidip memnun kalan binlerce WAT katılımcısı da gösteririm. Söylemek istediğimin özeti bir yerde takılıp kalmayın. Arkadaşların oraya gitti ve memnun kaldı diye sen de aynı şeyleri yaşayacaksın diyemeyiz. Belki arkadaşların farklı bir lokasyona gitseydi oradan da memnun kalacaklardı ve sen de orayı seçecektin. ABD'nin bir çok noktası birbirinin kopyası zaten. Belki gitmeden tavsiye alabileceğin bir bölge olduğu için daha hazırlıklı gitme şansın var ancak tek yere takıntılı kalman çok gerekli bir şey değil.

İşin şartlarına göre yorum bekliyorsan şayet, detayların bir kısmı buraya yazılmış zaten. Haftalık bütçe durumunu hesaplayıp sosyal harcamalarını da ekleyerek ne şekilde güzel bir sezon geçirebilirsin bunları hesaplaman yeterli. Para biriktirme gibi bir erdemin olmaması gerektiği de düşünülürse standart bir iş seçeneği.
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Galveston Holiday Inn express ve La quinta inn genel muduruyum , bu sene gelis tarihlerinden dolayi malesef turk arkadaslara job offer gondermiyorum bizim sezon mayista basliyor, birkac arkadas bana mail atmisti , sizin job i gordum falan diye , belki yine yanlislik olmustur . Ama birtane daha la quinta inn var galvestonda O olabilir . Galveston eger arkadas cevren guzelse iyibir yer ama kucuk bir ada , ne nighclub i var ne duzgun bar vardir. Birde tek solicegim sey diger yillarda soledigim gibi University aptlerde kalmayin !
    LIVE IS LIFE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)