Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: united airlines..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart united airlines..

Arkadaşlar bu hava yolunun sitesinde uygun fiyatta bilet buldum nerden baksanız burdaki acentaların verdigi fiyatta 150-200 tl daha ucuza geliyo. Almak istiyorum ama yinede internet üzerinden kredi kartı kullanacagım için çekincelerim var. Siteye üye oldum fakat fatura adresinin illa usa dan olması gerektiğini söylediği için çalışçagım yerin adresini verdim. e-biletimi de mailime atıcakları yazıyo. nekadr güvenebilirm ?

United Airlines - Airline Tickets, Vacations Packages, Travel Deals, and Company Information on united.com link bu check ederseniz sevinirim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ne kadara aldın?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

henüz almadım düşünme aşamasındaym. 690$ fiyat veriyo

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hımm araştır biraz daha tarih degiştirmede bazıları artı ücret felan alıyolarmış anlara landa bak istersen..bende tam bilmiyorumda şimdi onları araştırıyorumm.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben hiç tarih değiştiremiyorum zaten iadesiz bilet fiyatı bu zaten 1haftayı geçiktir araştırıyorum hemen hemen her firma hem fiyat farkı hem de ceza ücreti felan istiyo oyzden aynı hesaba geliyo gibi

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı deniss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu hava yolunun sitesinde uygun fiyatta bilet buldum nerden baksanız burdaki acentaların verdigi fiyatta 150-200 tl daha ucuza geliyo. Almak istiyorum ama yinede internet üzerinden kredi kartı kullanacagım için çekincelerim var. Siteye üye oldum fakat fatura adresinin illa usa dan olması gerektiğini söylediği için çalışçagım yerin adresini verdim. e-biletimi de mailime atıcakları yazıyo. nekadr güvenebilirm ?

United Airlines - Airline Tickets, Vacations Packages, Travel Deals, and Company Information on united.com link bu check ederseniz sevinirim.
    Vermiş olduğun linkte biletin gözükmüyor.Ama biletin diğerlerine oranla kısmen ucuz oluşu iade veya değişiklik gibi oynamaların olmamasından kaynaklanıyordur.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bence içiniz rahat etsin istiyorsanız gidin acentalarla yüz yüze görüşün.Hem dönüş biletini değiştireceğiniz zaman kiminle muhattap olacağınızı görmüş olursunuz hemde hemen elinizde faturanız olur kafanız rahat eder.Ayrıca öğrenciyim diyip durumu anlatınca internetteki fiyattan bile ucuza alabiliyorsunuz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

acentaların hepsine gidip sordum eskişehirde nekadar turizm acentası varsa gezdim 2günden beri ama hepsi farklı fiyat verdi yani en ucuzunun bile bu fiyattan 90 tl fazlası var. bir de zaten biletin iade durumu söz konusu olmadıgı için hoş olsa bile burdaki acentayla görüşemiycem ki zira abd sınırları içinde olucam
    bilmiyorum yanlış bi bilgiye mi sahibim ama çoğu hava yolu şirketinde cezai ücretler uygulanıyor tarih değişikliklerinde ve birde o günkü biletn fiyat farkını ödüyoruz nihayetinde :/

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Bu fiyata muhtemelen tarih değiştirme seçeneği yoktur.Ve bazen bu fiyatlara hizmet bedeli dahil olmadan yazıyorlar onuda dikkat edin.Son adımda 20 dolar ekleniyor.Birde bi ayrıntı daha var,eğer bağajınız yok gibi alım yaparsanız en son ödediğiniz paraya ek olarak hava alanında check-in sırasındada bağaj ücreti ödemeniz gerekebiliyor.Ben ilk aldığımda ucuza gelsin diye (amerika içi uçuştu) bagaj sayısını 0 dedim ki 1 tane hakkım var sanıyodum.Havaalanına gidince hakkım olanın el bağajı olduğunu öğrendim,bi 20 dolarda orda bağaj parası vermiştim.İnternetten almanın bilmeyen biri için sakıncaları olabiliyor.Bu konuda tecrübeli biriyle beraber yapın işlemlerinizi.Mesela şirket danışmanınız bu konularda bilgiliyse onunla yapabilirsiniz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Olay şu şekilde dönüş biletini tahmini bir güne alıyorsun mesela 15 eylül diyelim fakat biletini acentana söyleyip açık alacaksın zaten öğrenci biletleri bu şekilde.Öğrenci bileti aldığın zaman 200€ ceza ücreti ödemiyorsun.İlk tarih değişikliğinde de ücret ödemiyorsun sadece aldığın biletin sınıfyla değiştirdiğin tarihte yer bulduğun biletin sınıfı değişikse ufak bir sınıf ücreti ödüyorsun oda 25 dolar kadar.Ayrıca bilet tarihi değiştireceğin zaman ya acentanı arayacaksın yada internet üzerinden ulaşacaksın bu yönden bence yüzyüze bilet almak önemli muhattabını göreceksin.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı Christ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olay şu şekilde dönüş biletini tahmini bir güne alıyorsun mesela 15 eylül diyelim fakat biletini acentana söyleyip açık alacaksın zaten öğrenci biletleri bu şekilde.Öğrenci bileti aldığın zaman 200€ ceza ücreti ödemiyorsun.İlk tarih değişikliğinde de ücret ödemiyorsun sadece aldığın biletin sınıfyla değiştirdiğin tarihte yer bulduğun biletin sınıfı değişikse ufak bir sınıf ücreti ödüyorsun oda 25 dolar kadar.Ayrıca bilet tarihi değiştireceğin zaman ya acentanı arayacaksın yada internet üzerinden ulaşacaksın bu yönden bence yüzyüze bilet almak önemli muhattabını göreceksin.
    Söylediklerine ek olarak birde alan vergisi eklenebilir tarih değişikliği ücretsiz bi bilet alsanda.Aslında Tarih değişikliği durumunda ücretsiz olması için bi kaç şart var,bunlar;

• Biletin öğrenci statüsünde olması lazım,
    • Değişiklik istediğin tarihte ilk aldığın sınıfta yer olması lazım,
    • Deiğişiklk istediğin tarihte aynı havaalanından aynı şirketin uçuşu olması lazım

Tabi bu şartlar çokmuş,bunların hepsi bi arada nasıl olacak diye düşünmeyin.Çoğu zaman aynı şirket aynı havayolu bulunabiliyor ancak farklı havaalanı girince işin içine alan vergisi ekleniyor ek olarak.Bu alan vergisi yetişkin bileti aldığınızda ödediğiniz cesanın yanında baya az bi miktar olduğundan yine avantajlı oluyor öğrenci bileti.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)