Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: new york jfk ile ilgili

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart new york jfk ile ilgili

mrb arkadaşlar, şimdi ben ayın 28 i saat 13 te new york jfk hava limanında olacam.. ordan da denver a 3 saat sonra uçağım var. anlıyacağınız bu süre bana pasaport, gümrük işlemleri için yeter mi? abim beni görmeye hava alanına gelecek görüşme şansımız olabilir mi aktarmada? teşekkürler...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

olur ama programlı olup vakit kaybetmezsen ! önce hangi terminale gidiceğini öğren jfk da terminaller arası ulaşım air train ile oluyor. ama valiz beklerken bayağı bir vakit kaybediyosun abini denver uçağına biniceğin terminale çağır kesin görüşürsünüz !

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı LaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olur ama programlı olup vakit kaybetmezsen ! önce hangi terminale gidiceğini öğren jfk da terminaller arası ulaşım air train ile oluyor. ama valiz beklerken bayağı bir vakit kaybediyosun abini denver uçağına biniceğin terminale çağır kesin görüşürsünüz !
    pasaporttan geç, bagajını al, abin de seni çıkacağın terminal'in kapısın da beklesin ( oradaysa öğrenir zaten nereye ineceğini nereden çıkacağını falan) sonra da hem görüşürsünüz hem de sana denver uçuşuna gitmen için yardımcı olur.

umarım biletlerin baglantılı uçuştur. yoksa gecikme olursa yeni bilet alman gerekir.

iyi watlar.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pasaporttan geç, bagajını al, abin de seni çıkacağın terminal'in kapısın da beklesin ( oradaysa öğrenir zaten nereye ineceğini nereden çıkacağını falan) sonra da hem görüşürsünüz hem de sana denver uçuşuna gitmen için yardımcı olur.

umarım biletlerin baglantılı uçuştur. yoksa gecikme olursa yeni bilet alman gerekir.

iyi watlar.
    evet kayhan haklı uçuşun bağlantılıysa valizi de direk aktarılır zaten valiz beklemezse kesin yetişir de beklerse biraz sorun

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

valiz aktarilmaz amerikaya ilk indiginiz noktada bagajinizi alip gumrukten gecmeniz gerekir.. bu arada koltugunu olabildigince onlerden al en on le en arka arasinda 40- 45 dakikalik bir farklilik olsuuyor gumruk gecislerinde.. onlerde koltuk sec ucak indiginde hemen esyalarini alip ayakta beklemeye basla.. gumrukten gec sonra bagajini al ve bagaj gumrugu icin kapidan cik direk denver ucagina binecegin terminale git.. bu terminale gitmek icin air train i kullan air train tabelalarini takip et.. hizli hareket et.. abin seni bavulunu alip cikacagin kapida beklesin bearber bineceginiz terminale gecersiniz hem sana esyalarini tasimada yardimci olur hizlanirsin.. 3 saat yeterli bir sure aslinda ondan icini ferah tut ve hizli hareket et ne kadar hizli olursan abinle o kadar cok gorusursun..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar çok çok teşekkür ederim mesajlarınıziçin.. kontrol ettim de ineceğim ve bineceğim terminal aynı ikiside 3. terminal.. bu da herhalde bana zaman kazandırır. inş görürüm sağolun dediklerinizi yapmaya çalışacağım...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Desperado estes park. YMCA de calisacaksin degil mi bende oraya gelicem snden 1-2 gun sonra bende korkuodum hic turk olmaz diye

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok yok korkma burda bayagi turk var yolda yururken bile etrafta turkce konusmalar duyuyorsun. bu arada arkadaslar yardimlariniz icin tesekkurler, gumruk islemlerinin pasaport islemlerinin uzun surmesine ragmen abimi gordum hasret giderdik. tesekkurler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hava nasil orda ne getirmem gerek mesela?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hava bugunler de asiri sicak gunduz disari cikmak bile zor C' olarak 40 i buluyor diyebilirim.Yogun sicagin ardindan genelde yagmur geliyor.Ufak bir uzun kollu al yanina tshirtlerin bol olsun dostum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende YMCA daglik yer diye kalin getircektim iyi oldu bunu ogrendigim cok saolasin ya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok yok ole cok kalin seyler getirmene gerek yok.. tamam daglik alan ama o kadar da soguk degil. nerde calisacaksin belli mi departman in?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yok deil orda belli olcakmis sen napiosn?yemek falan nasil orda?odalar kac kisilik?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

odalar 2-3-4 kisilik birazda sans isi nereye dusecegin.. benim odam 2 kisilik.. normal yurt odalari gibi iste ranza falan var lavabosu var.

3 ogun yemek veriyolar acik bufe iste istedigini alip yiyorsun. bende 2 gun once geldim daha tam hakim degilim buralara ama baska sorun olursa cevaplarim..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sen ne iş yapıyorsun?bide iş kıyafetleri nasıl?altına nasıl ayakkabı getireyim sence?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)