Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transkriptte kimin imzası olmalı?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Transkriptte kimin imzası olmalı?

Arkadaşlar transkripte imza atan yetkilinin pozisyonu ne olmalı?Ben ilk olarak rektörlükte görevli,belgeleri imzaladığını iddia eden bir görevliye imza attırdım ama içime sinmedi,adam rektörlük sekreteri gibi birşeydi.Şimdi yeniden transkript alıp dekana imzalatmak istiyorum.Sizin transkriptinizde kimlerin imzası var?Daha doğrusu kimin imzası olmalı?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Zarfın içini açıp bakamıyoruz kimin imzası var diye ama sanırım zarfın üzerinde okulun mührünün olması yeterli. Önemli olan üzerinde oynanmadığını ve resmi bi belge olduğunu ispatlamak.
    http://piqzelwars.deviantart.com
    Open up your 3rd eye Black Helicopters in the sky NonPhixion

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

rektor, yada danısmanı gibi makamların imzası olacaktır diye bir sart yoktur kesinlikle
    zaten oğrenci belgeleri transkript vb. belgeler oğrenci işlerinden alındığı için
    oradaki amir kim ise o imzalar.

ancak genelde sekreter mühürler ve sube müdürü imzalar.

arkadaslar bu konuyu cok abartmayın,
    normal bir zamanda nasıl transkript alıyorsanız yine ayni şekilde alip sadece kapalı zarfta olup mühürlenmesini rica edeceksiniz ,hepsi bu.

be cool man
    bekle beni amerika

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

teşekkürler arkadaşlar,puzzle haklısın ama oynamak isteyen çok rahat oynar gibime geliyor bana çünkü ilgili merciler hiçbir şekilde kontrol etmiyor ortalaman kaç yada bir oynama varmı diye benim garibime giden bu bu yüzden sordum
    lesinlikle haklısın ocean rahat olmak lazım ama görüşme tarihi yaklaştıkça birçok şeyden kıllanmaya başladım nedense,hiçbir handikapım olmamasına rağmen
    Ben kendi bölümümden imzalı bir transkript alayım.Bu arada mühür derken normal damga şeklinde olan mühürden bahsediyoruz değilmi?Yada hani bir işyerini mühürlerken yakıp erittikleri birşey varya o değil snrm.çünkü o yakıp eritilen şeyden bizim okulda yokzarfa koyup kapattıkları yere mühür basıyorlar sadece.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ewet kardes ,o eritilen mühür kursun dur aman ha yakarsın zarfı dikkat et

mühür T.C. İstanbul ......... Universitesi yazan bir damga, baska bi olayı yok.

kesinlikle rahat olmayua calıs ..

bol sans
    bekle beni amerika

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

hayır o bahsettiğin eritilen mühürden mi olması lazım,yoksa sdce okulun adının yazdığı damga yetermi?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır o bahsettiğin eritilen mühürden mi olması lazım,yoksa sdce okulun adının yazdığı damga yetermi?
    sadece okulun adının yazdığı damga yeter
    bekle beni amerika

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

hazılrık okuyorsan : müdür ün imzalaması gerekir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

belgenin alındığı daire baskanlığında , ilgili sube müdürü imzalaaycaktır ve
    zarf ta üniversitenin adının yazılı oldugu,
    daha oncede yazdığım gibi " T.C. .... Üniversitesi " seklinde mühürlenecektir.

abartmaya gerek yok , ilgili kişi imzalar vede üni adının yazılı olduğu mühür damgalanırsa sorun olmaz
    bekle beni amerika

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

fdghnfkgjnlfdnkjbvfnkjfgnkhjhn uhaduıhdsfguhfhuvcngf

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

pekalasaolun arkadaşlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hertürlü mühür damga vs. işleriniz itinayla yapılır arkadaşlar, ayırt edilip vize alamayan arkadaş olursa parasını geri iade ederim

özelden ulaşın
    http://piqzelwars.deviantart.com
    Open up your 3rd eye Black Helicopters in the sky NonPhixion

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ohaaa yaa konuya bak eritilen muhur yok damga rahat olun yaa biraz bu ne stress bu ne panik...yurdum turk insani iste biraz ferah gonullu olun rusyadaki ogrenciler ne is ne konaklama ayarlamadan buluyor islerini orda hallediyor herseyi biz neden bu kadar panigiz valla bu sayfalari okuyanlar daha panik oluyorbiraz relax bu vizeyi herkese veriyorlar zaten amerika istiyor ucuz is gucu okadar kasmayin yani sizi oraya bas musavir yada disisleri bakani yapmiyacaklar 3 ayligina amerikaya gidceksiniz iste thats itrahat olun rahat olun

BannedUser
    Guest

zarf tükürüklemi yapışacak

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı loveronur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ohaaa yaa konuya bak eritilen muhur yok damga rahat olun yaa biraz bu ne stress bu ne panik...yurdum turk insani iste biraz ferah gonullu olun rusyadaki ogrenciler ne is ne konaklama ayarlamadan buluyor islerini orda hallediyor herseyi biz neden bu kadar panigiz valla bu sayfalari okuyanlar daha panik oluyorbiraz relax bu vizeyi herkese veriyorlar zaten amerika istiyor ucuz is gucu okadar kasmayin yani sizi oraya bas musavir yada disisleri bakani yapmiyacaklar 3 ayligina amerikaya gidceksiniz iste thats itrahat olun rahat olun
    işte neden biliyormusun?Bizi hep böyle alıştırdılar,baksana nasıl sebeplerle vize vermiyorlar neleri bahane ediyorlar,ben ciddi anlamda rahatım ama açık söylüyeyim 2.kez vize randevusu almak beni maddi manevi kasar.
    Adamlar bizi ülkelerine almak için bin dereden su getirtiyorlar,canları istemezse vermeyebiliyorlar bile çok nadirde olsa

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Arrow

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zarf tükürüklemi yapışacak
    ben kibarlık yapıp masa üzerinde duran şişe suyu aldım kapagını çıkardım kapağa 1ml civarında bir su damlası koydum paramağımın ucuyla ordan alıp zarfa sürdüm
    yapışmadı sora bi sn dedim arkamı döndüm bi güzel ........... sora halloldu..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)