Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acil yardım iş arıyoruz.!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Acil yardım iş arıyoruz.!

12 gündür işsisiz arkadaşlar ve artık şirketten ümidi kestik iş ayarlayacakları yok.Şu anda Virginiadayız ama nerde iş olursa oraya gidicez.Önerileriniz nedir arkadaşlar?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Tam olarak nerdesiniz bilmiyorum ama Virginia Beach otelin ve ogrencilerin calisabilecegi en buyuk yer, ardindan Williamsburg geliyor fakat bazi yerler ogrenciye ihtiyaclari olmasina ragmen almiyorlar sizin gibi durumda olan ogrencileri cunku size guvenemiyorlar sorunlu bir durumda oldugunuz icin,onemli degil problemin kimden kaynaklandigi.Ardindan calisabileceginiz yer South Carolina veya DC,New Jersey,Newyork.Tabi paraniz o kadar yeterse.Ihtiyaci olan bir yer ismi tam olarak veremiyorum.
    Peki.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Yakınlarda TacoBell varsa bi sorun derim, eleman açıkları var birçok yerde.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dostum şirketin hangisi? seninle aynı durumdayız.biz araya araya iş bulduk.Newyorktan başka bir yerde iş bulmanız imkansız.Msne ekleyin konusalım.burakyunus

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam olarak nerdesiniz bilmiyorum ama Virginia Beach otelin ve ogrencilerin calisabilecegi en buyuk yer, ardindan Williamsburg geliyor fakat bazi yerler ogrenciye ihtiyaclari olmasina ragmen almiyorlar sizin gibi durumda olan ogrencileri cunku size guvenemiyorlar sorunlu bir durumda oldugunuz icin,onemli degil problemin kimden kaynaklandigi.Ardindan calisabileceginiz yer South Carolina veya DC,New Jersey,Newyork.Tabi paraniz o kadar yeterse.Ihtiyaci olan bir yer ismi tam olarak veremiyorum.
    Williamsburgtayız burda bizim gibi 20-30kişi var şu anda işsiz,virginia beachtede bi bu kadar kişi varmış.1aydır işsiz bekleyen war napcaz bilmiyorum.Burda heryere iş başvurusu yapıyoruz ama geri dönenen olmuyor malesef

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

MSN paylaşımı yasak
    Konu Ugur tarafından (17-05-2012 Saat 02:01 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı MFC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakınlarda TacoBell varsa bi sorun derim, eleman açıkları var birçok yerde.
    Kaldığımız yerin yanında var başvurduk ama onlarda almıyor

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı fyyz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Williamsburgtayız burda bizim gibi 20-30kişi var şu anda işsiz,virginia beachtede bi bu kadar kişi varmış.1aydır işsiz bekleyen war napcaz bilmiyorum.Burda heryere iş başvurusu yapıyoruz ama geri dönenen olmuyor malesef

Evet burda boyle,biraz beklemen gerekiyor sana geri donmeleri icin.IHOP restaurantlari var iki ya da uc tane onlara sorabilirsin.Cevrende calisan Turk ogrencileriyle konus,onlarin calistiklari yerlere sorabilirsin.Colonial Williamsburgtaki kucuk restaurantlara, Colonial Williamsburg otele felan sorun.Busch Gardens ve Water Country e gidin diyecegim ama onlar buyuk sirketler,issiz ogrencileri calistirmiyorlar dedigim gibi.
    Peki.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet burda boyle,biraz beklemen gerekiyor sana geri donmeleri icin.IHOP restaurantlari var iki ya da uc tane onlara sorabilirsin.Cevrende calisan Turk ogrencileriyle konus,onlarin calistiklari yerlere sorabilirsin.Colonial Williamsburgtaki kucuk restaurantlara, Colonial Williamsburg otele felan sorun.Busch Gardens ve Water Country e gidin diyecegim ama onlar buyuk sirketler,issiz ogrencileri calistirmiyorlar dedigim gibi.
    Çevremde birsürü türk war 30u işsiz 10u çalışıyor,onlarda genelde kız housekeeperlık yapıyor.erkekleri almıyorlar bu işe nedense anlamışta değilim..Restaurantlarda dediğim gibi herkes başvurmuş geride dönmüyorlar

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Baska bir fikrim yok,en azindan gidin Busch Gardensi felan deneyin,olmadi paraniz varsa eyalet degistirin.Bol sans.
    Peki.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Baska bir fikrim yok,en azindan gidin Busch Gardensi felan deneyin,olmadi paraniz varsa eyalet degistirin.Bol sans.
    Son bi kez daha deneyecez şansımızı olmadı dediğin gibi eyalet değiştircez.tşk

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Allah yardımcınız olsun dostlar ya. Bu sene işler gerçekten çok kötü. Ben şirketime sövüyordum bazı söz verdiği şeyleri yapmadı diye bunları görünce halime şÃ¼krediyorum şimdi.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

taco bell'e girmeyin derim..verebilecekleri en dusuk maasi veriyorlar ve davranislari iyi deil..yani emeginizi calmaktan baska yaptiklari yok..ayrica min 32 olan calisma saatini bile vermiyorlar..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bnde virginia beachtym. arkdslarm 20 gunur is bakiolar ama 1 tanesi bulabldi. gercekten ktu bi durum. busch gardens a bosuna gitmeyin orayida denedi arkdsm. 15. caddede bi lunapark war oraya sorn bi derim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart acil elaman alabilirim

bana ulaşın son pozisyonlar MSN paylaşımı yasak
    Konu Ugur tarafından (17-05-2012 Saat 02:00 AM ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bende Wıllıamsburg'deyim.IHOP'da şansınızı denemeyin.Ben orda çalışıyorum ve çooook fazla çalışan var.Menejer eleman çıkarcak yer arıyor.Burda herkes iş arıyor ve bence artık iş bulmak imkansız.Bush Gardens'da arkadaşım çalışıyor ve onlar da aynı şeyi söylüyorlar.Bence Wıllıamsburg'de vaktinizi ve paranızı kaybetmeyin.2 gün önce 2 arkadaşım Beach'de iş buldu.Orada şansınızı denemek iyi olabilir.Yada paranız varsa DC'ye gidin.Richmond'da da iş olduğunu söylüyorlar ama net bir bilgim yok onunla ilgli.İnş işiniz rast gider.Kolay gelsin.
    ""Let the game begin""

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)