Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara ve İstanbul Konsoloslukları

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ankara ve İstanbul Konsoloslukları

Arkadaşlar ben istanbul'da girdim 3.11 ortalamam var hazırlık sınıfında okuyorum şuan yatay geçişle üniversite değiştirdiğim için hazırlık okutuyorlar 3. sınıfım istanbul'da red yedim ankara'ya gitsem bir fark olur mu acaba yoksa yine istanbul'da mı giriyim istanbul'da bir daha giren arkadaşlar yine red almışlar bu hafta 2. kez korkuyorum şuan acil yardımınızı bekliyorum randevuyu yarına almayı düşünüyorum

Bu arada ingilizce seviyem iyi ve her soruya cevap verdim 3 soru sordular kasmadılar ama neden red yedim hiçbir bilgim yok 10 numaradaki kıvırcık siyah saçlı kilolu bayan ben oradayken ve benden sonra toplamda 9 red verdi

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Allah allah neden böyle oldu ki kardeşim sana red verirlerken birşey söylemediler mi ? O ortalamayla nasıl red alıyosun yahu :S
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ByLyric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah allah neden böyle oldu ki kardeşim sana red verirlerken birşey söylemediler mi ? O ortalamayla nasıl red alıyosun yahu :S
    Ah bir anlasam 3 soru sordu sadece amerikaya gidince ne iş yapıcaksın , işini açıklarmısın , favori takımın ne sadece bu kadar

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı unuqufest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah bir anlasam 3 soru sordu sadece amerikaya gidince ne iş yapıcaksın , işini açıklarmısın , favori takımın ne sadece bu kadar
    red aldogon ıcın tekrar red aldıgın kons gıtmelsın ankara vermezler bıldıgım kadarıyla ama verseler daha gıtme baska yere ıst gıt alırsın ortalmn ıyı cok yuksek ıhtımal verıler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı unuqufest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben istanbul'da girdim 3.11 ortalamam var hazırlık sınıfında okuyorum şuan yatay geçişle üniversite değiştirdiğim için hazırlık okutuyorlar 3. Sınıfım istanbul'da red yedim ankara'ya gitsem bir fark olur mu acaba yoksa yine istanbul'da mı giriyim istanbul'da bir daha giren arkadaşlar yine red almışlar bu hafta 2. Kez korkuyorum şuan acil yardımınızı bekliyorum randevuyu yarına almayı düşünüyorum

bu arada ingilizce seviyem iyi ve her soruya cevap verdim 3 soru sordular kasmadılar ama neden red yedim hiçbir bilgim yok 10 numaradaki kıvırcık siyah saçlı kilolu bayan ben oradayken ve benden sonra toplamda 9 red verdi
    ıstanbuldan tekrar randevu al, yıne aynı kısı olsa bıle vıze verecekler, rahat ol

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)