Work and Travel 2025
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: s.o.s.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart s.o.s.

arkadaslarr
    ma eyaletindeim isim iptal oldu kapi kapi geziorum is ariorumm ama yokk yaa craiglistteki ilanlarda hep deneyim istio...
    naapmamm lazim bilmiorumm yardim lutfeennnn

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

virgina beachte de bi dunya kisi geldigi gunden beri calisamamis paralari da tukenmek uzereymis

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

amy88 MA'nın neresindesin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende virginia beach deyim ve geldiğim günden beri hiç çalışamadım..bugünde sevgili işverenimiz bize çok fazla işçi olduğunu ve bizi işe almayacağını söyledi....bende sanırım yollara düşüp iş arıyacağım...umarım bulurum yoksa türkiyeye dönmek zorunda kalacağım..:S:S:S:S:
    take a shot

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wattimes springfielddeim we hala isim yok:S

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Gunluk calisma olanagi saglayan yerler yok mu ? Dishwasher icin arastirma yapmissindir zaten . Umarim en kisa zamanda isini bulursun .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Standart nerede kardeşim şu meşhur "help wanted" tabelaları (:

craigslist olmuyorsa bulunduğunuz yerdeki yerel gazetelere bakın onlarda classifieds kısımları oluyor ve oralarda çeşitli iş ilanları olur onlara başvurmayı deneyin. springfield gibi büyük yerlerde birden fazla yerel gazete vardır, gazeteyi de kütüphaneden alıp okuyabilirsiniz para vermemek için,
    ben zamanında ikinci işimi yerel gazeteden bulmuştum,
    bunun bir faydası olur mu bilmem ama six flags springfield da türk kaynıyordur, ulaşım imkanınız olursa orada belki ihtiyaç vardır.
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

neo kimyager
    six flags denedik hic haber yok bicok yere baswurduk ama yok olmuoo yaa :S simdi o yerel gazeteyi denicemm cok tesekkur ederimmm umarim olurr

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bende ıkıncı ıs arıyorum bırıncı ısım yetmıyo gercekten az calısıyoz gırmedıgım dukkan sormadıgım yer kalmadı benzın ıstasyonlarından tutta mobılyacılar restarauntlar oteller heryer yok ıs yok bende masschusett deyım gercekten bu tarafda ıs sıkıntısı var buraya gelıpde cok ıyı calısan varmı bılmıyorum ama benım bulundugum bolgede krız gercekten hıssedılıyo kıme ıs sorsam krızden konusyo valla denemedıgım yol kalmadı en sonunda ısveren dedıkı ıstersen bı ılan yaz onu klıseye bıldırı alanları var oraya koy belkı bırı ıs verır dedı bende artık son care olarak bunu yapmayı dusuuyom bakalım ise yarayacakmı Bıdahakı sene wat a gelecek arkadaslar ma tavsıye edılmes ogrencı cok bu bolgede bılmıyom ondanmıdır ıs cok az

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

birşey değil, umarım birşeyler çıkar,
    iş ilanlarına telefon ettiğinizde ssn sahibi olduğunuzu, yasal olduğunuzu vurgulayın.
    Ve de görüşmeye gittiğiniz yerlere almasalar bile "call-on" yani herhangi bir zamanda aradıklarında o anlık çalışabileceğinizi belirtin.
    birde şehir içindeki süper marketlere girip-çıktığınızda girişlerdeki tabelalara(ilan tahtalarına) bakmayı unutmayın,
    inş. kısa zamanda bulursunuz
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar pizzacida pizza dagitimcisi olarak calismayi deneyin en azindan bu is bagli kalinarak yapilmiyo kisa sureli idare edebilir otopark gorevliside olabilirsiniz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

burda cok turk pizzaci war sorduk ama onlarda yok dedi yani bilmiorum naapicamii :S gercekten krizin bukadar cok hissedildiigi bi baska yer warmi bilmiorum.. sanirim bana yol gorundu arkadaslarr ...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Is sikintisi olan arkadaslar gelebilirlerse Laughlin, Nevada ya gelebilirler. Burdaki otellerde bir suru house keeping acigi var. Su an itibariyle sadece housekeeping icin min 30-40 kisilik is pozisyonu var. Basvurdugum gun ise alindim; drug test ardindan 2 gun trainingden sonra haftada 30 saat garantili olarak calismaya basliyacagim. Burda cok az Turk var, 3 kisiyiz sadece. Diger arkadaslar beraber geldigi icin 2 kisilik odada mecburen tek kaliyorum. 2 kisilik odanin 150$lik haftalik kirasini paylasicak arkadasa da ihtiyacim var. Gelmeyi dusunen olursa ben ona is konusunda o da kirami paylasarak housing konusunda bana yardimci olur. Ozel mesajdan haberlesebiliriz. Iyi gunler...
    Konu yakuza tarafından (17-07-2009 Saat 12:09 AM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks