Work and Travel
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: beşiktaş iskeleden istinyeye???

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart beşiktaş iskeleden istinyeye???

arkadaşlar 24 mart çarşamba günü 08:30 da vize görüşmem var.üsküdar da arkadaşımda kalıcam.sabah erkenden uyanıp üsküdardan beşiktaş iskeleye geçip(8 dk sürüyormuş) ordan da 2 arkadsmla bulusup istineyye taksiyle gitmeyi planlıyorum.daha iyi bi yöntem tavsiye eden olursa(dolmus otobus fln) ii olur.smdi soracagım soru.beşiktaş iskele-istinye konsolosluk arası taksiyle kac dkk ve de kac TL tutar?

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

taxi çok yazar beşiktaş iskeleden anıta doğru yürü anıtın biraz ilerisinde dolmuş durağı var orada istinyeye konsolosluğa gidicem de seni yonlendirirler boşa taxiye para bayılma biz arabayla gittik köprüden sonra 15 dakka sürmedi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

tahmini ne kadar yazar taxi? oraya kadar gelmişken dolmusla trafikle ugrasıp riske atmak istemiyorum...???

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

valla istanbul bu bağlarbaşı kadıkoy arasına 9 lira alıyorlar ki yürüyerek gidiyorum ben genelde:P kaldıki beşiktaş istinye arası daha uzak mesafe..istinye yolunda genelde pek trafik olmaz en kötü bi yarım saat once çıkarsın oyle gidersin ama yine de sen bilirsin sora bişe olur ben olmiyim sorumlusu

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

cok sagol ....oldboy (öncesini söyleyemiyorum biliyosun) bn yne de taxiyle gidiym işimi garantiye alym..(sanki taxiyle geldm die vizeyi vercekler bana hemen)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende üsküdarda kalmıştım sabah 8.45 teydi vize randevum.esküdardn beşktaşa vapurla geçip yukarda arkdşn dediği gibi dolmuşla istinyeye geçtm.tabi direk önnde inmiosun,balıkçılar falan var orda bırakıo dolmş.hemen dolmştn iner inmezde yürümeyelm die taksiyle konsoloslugn oraya cıktık,4 tl ye bence bosuna taksi parası verme bende snn gibi yapıcaktm riske atmim fln diodum ama yetiştik yani problem olmuo.hatta 8 de konsoloslktydk biz,45 dk erkn gitmş oldk.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hmm cok tesekkur ettm.aynı olayı ayasmıs birinn anlatması farklı tabi.saatlerde aynı bnm 8 bucukta.cok saol.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

rica ederim bol şans

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı saRı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok sagol ....oldboy (öncesini söyleyemiyorum biliyosun) bn yne de taxiyle gidiym işimi garantiye alym..(sanki taxiyle geldm die vizeyi vercekler bana hemen)
    skeypgoot

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı saRı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tahmini ne kadar yazar taxi? oraya kadar gelmişken dolmusla trafikle ugrasıp riske atmak istemiyorum...???
    ben maslak atatürk oto sanayinin ordan konsolosluğa 8 weya 9 tl e gittim taxiyle tam net hatırlamıorum ama 8 e gittim sanırım.we çok kısa sürdü süreside 10 dk flndı yakındı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Beşiktaştan 22 numaraya yada 40t ye bin 35 dakikada oradasın..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Evet arkadaşın dedigi gibi Beşiktaş'tan minubusler ile yada otobusler ile gidiliyor.
    Şöför beyede 4 5 kere nerede ineceginizi söyleyinki benim gibi 2 kere minubus değiştirmeyesiniz.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaşlar hepinize cok tesekkur ettim gorusmeye gittim geldm.taxiye bndk besiktas iskleden ve istinyeye gitmemz 10dk surdu.konsoloslugun kapısının onunde durdugumuzda taximetrede 20.00 tl yazıyoduistanbulda gercekten ucuzmus taxi onu ogrendm.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sarı abi yanlış öğremişsin..istanbul da taksiciler müşterisine'beni niye trafiğe soktun ya' diyebilecek kadar sert ve ukala tiplerdir..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

izmirde taksiciler gayet kibardırlar her ne kdr istanbulda 20 tlye gittigin yeri izmirde 40 tlye gitsende

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben İstanbulu hiç bilmememe rağmen konsolosluktan çıktıktan sonra aşağıya yürüdüm beşiktaş dolmuşuna binip metrobüse gitmiştim.. )

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya zaten sıkıntı yok besiktasta balbaros bulvarndan kalkıyo dolmuslar.ve konsosloslugun onunden geciyo.tamamen ters bişey olmasn korkusuyla taksiyle gittk.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)