Work and Travel 2025
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alabama Gulf Shores'tayim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Alabama Gulf Shores'tayim

Arkadaslar Alabama Gulf shorestayim fena yer degil surf style da calisiyorum memnunum fakat calisma saatleri cok fazla parasi iyi olsa da yoruluyorum haftada 64 saat calisiyorum tatillerimde var kaldigim ev guzel. Kirasi haftalik 91 dolar pahali biraz ama hem luks hemde isverenin yaptigi ev bi nevi mecbur kalcaksin.Bi suru Turk le karsilastim. Simdilik iyiyim. Lap top alcam en kisa zamanda daha cok yazarim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadasim su an hangi iste calisiyosun orda isler nasil ucretler konaklama vesaire biraz daha genis bilgi verebilirmisin
    eger orda her sey yolundaysa ben oraya gelsem is bulabilirmiyim ben suan detroit michigandayimburda hersey berbat eger buraz bilgilendirirsen beni memnun olurum tesekkurler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı seckinbilir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Alabama Gulf shorestayim fena yer degil surf style da calisiyorum memnunum fakat calisma saatleri cok fazla parasi iyi olsa da yoruluyorum haftada 64 saat calisiyorum tatillerimde var kaldigim ev guzel. Kirasi haftalik 91 dolar pahali biraz ama hem luks hem isverenin yaptigi ev bi nevi mecbur kalcaksin.Bi suru Turk le karsilastim. Simdilik iyiyim. Lap top alcam en kisa zamanda daha cok yazarim.
    bende alabamadaym ama ev daphnede calistigim yer memphis de..berbat bi yer burasi..bazi arkadaslar golf shores de caliscklarms ama yer yokmus oraya baya guzel diolar burda in cin yok ve 3 4 gune kalmicm bende turkiyeye doncem cunku issten cikarildim ve artik sikildim bi wat isinden..anlattklarina gore sanslisin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı fastdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim su an hangi iste calisiyosun orda isler nasil ucretler konaklama vesaire biraz daha genis bilgi verebilirmisin
    eger orda her sey yolundaysa ben oraya gelsem is bulabilirmiyim ben suan detroit michigandayimburda hersey berbat eger buraz bilgilendirirsen beni memnun olurum tesekkurler
    valla surf style da calısıyorum ama kontenjanları dolu sanırım ve bazı işten cıkarılanlar burda iş bulamadılar ama yinede sansımı denicem dersen sen bilirsin.ücretler normal ama overtime ı cok konaklama biraz pahalı ama napcan mecbur. burası güzel yer.allah yardımcın olsun..daha fazla bilgi istersen yardımcı olurum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sagol arkadasim ama seninde dedigin gibi zaten bisuru kisiyi isten cikarmislar sana bol sanslar umarim yazin iyi gecer bizden tarafda iyi bir wat sezonu gecir genel itibari ile bu sene wat pek iyi gecmiyor

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla burda gezcek bi yer yok sadece plaj var bi de wal mart var ama plajı çok güzel deniz dalgalı herzaman yüzülcek gibi değil. haftada 1 gün izin var anca işte 65 saat çalışıyorum yoruluyorum biraz ama öteki türlü de çok az para geçer elime valla iyimi kötü mü bende bilmiyorum ama ben ingilizce pratik yapmaya geldim az çok ta bi yerleri göreyim dedim şimdilik iyi gibi. herkese bol şans inşallah işiniz rast gider.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadasim biz de alabamadayiz'bay minette denen dandik bir yerdeyiz.haftada 30 saati gecemiyoruz.mc donalds ta calsiyoruz.isverenimiz tam bir karaktersiz insan ornegi.minumum calisma suremiz 32 olmasina ragmen haftada 25 saat calsitigimiz oluyor;sozlesmeyi ipleyen yok yani.orda pek bisey yok demissin' plaj yeter sukret bence;kazandigin para da cok iyidir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet haklısın şükrediyorum fakat çok yoruluyorum yani parayı veriyolar ama çalıştırıyorlar da. Gerçi Türkiye'de bukadar çalış ayda 500 milyon verirler burda ayda 1800 dolar alıyorum 400 ü kiraya gidiyor. Para durumu iyi ama ayaklarım hiç normal değil. Her hafta farklı schedule veriyorlar mesela. bu Hafta pztesi salı cuma cumartesi sabah 8 den akşam 4 e kadar. Perşembe off. çarşamba sabah 8 akşam 11 ve pazar sabah 8 akşam 12. Bu her hafta değişiyor. İki gün full 4 gün yarım bi gün tatil. Geçen hafta cumartesi pazar full düm. 16 şar saatten 32 saat çalıştım iki günde. Düşün 48 saatin 32 sinde ayaktaydım. yani anlıyacağın cılkımız çıktı iyi kötü bir ay geçirdik.Tatillerde plaja gidiyoruz çok güzel plajlar var. Yani çalışmak isteyen için ideal bir iş. Herkese allah kolaylık versin düzen tutturmak çok zor. Kız arkadaşımla gelmeseydim düzeni zor sağlardım. Schedule lar hariç hergün ne yapçağımız hemen hemen belli yorgunluk hariç bir problemim yok çok şükür. İnşallah herkes dilediği gibi bir wat geçirir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar selam bız bu sene 3 kişi gulf shores a gidiyoruz giden arkadaşlar bilgi werebilirmi acaba?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)