Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yardım lütfen

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Exclamation yardım lütfen

arkadaşlar iş sözleşmem geldi ama uzun bi araştrmadan sora şirketin beni sadece oraya yerleştrmek için çabaladgni düşünmeye başladm çünki adamın annattıgıyla araştrmalarımn hiç birisi örtüşmedi. iş sözleşmem geldikten sora ben bu işi deiştrebilirmiym henüz imazalamış degilim sadece mailimde duruyor bi bilgisi olan warsa yardım ederse sewinirim...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tabiki değiştirebilirsin eğer imzalamadıysan. fakat firman seni oraya yerleştirmiş ve adın sisteme dahil olmuşsa değiştiremezsin. eğer gene değiştirmek istersen firmalar bu konuda yeni iş için ek ücret istiyolar 150 dolardan 250 dolara kadar duydum bn. istemeyende oluyomuş öyle anlayışlı firmaların çıktığınıda duydum. beğenmediğin iş hangisi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Dostlar CETUSA size bir şirfe ile internetten durumunuzu gözlemleyebileceğiniz bir portal sunuyor bende oradan kendi durumumu gözlemliyebiliyorum.Durum şu ki 15 nisanda ankarada vize görüşmem var ve halen elimde ds2019 yok,fakat internetten gözlemlediğimde ds2019 formunuz bastırılmış, size veya aracı acentaya gönderilmiştir yazıyor.Şimdi soru şu bu adamlar bunu bir kargo ile yolluyorlar ise bu kargonun takibini yapma imkanımız var mı?Bu yollanan formun nerede olduğunun internetten nasıl takip edildiğini bilen arkadaşlar lütfen bilgisini paylaşsın.
    *EnFla ProDuction™*

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

begenmedigm iş north carolinada Wrightsville Beach de bi otel pool attendent bi bilgin warmı bahaya?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla bi bilgim yok ama okyanus kenarı doğu yakasında güzel bi yere benziyo iş konumunda kötü değil nesini beğenmedin anlamadım iş şartlarını tam olarak bilmediğim içinde fazla yorum yapmak istemiyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı enflamatuar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostlar CETUSA size bir şirfe ile internetten durumunuzu gözlemleyebileceğiniz bir portal sunuyor bende oradan kendi durumumu gözlemliyebiliyorum.Durum şu ki 15 nisanda ankarada vize görüşmem var ve halen elimde ds2019 yok,fakat internetten gözlemlediğimde ds2019 formunuz bastırılmış, size veya aracı acentaya gönderilmiştir yazıyor.Şimdi soru şu bu adamlar bunu bir kargo ile yolluyorlar ise bu kargonun takibini yapma imkanımız var mı?Bu yollanan formun nerede olduğunun internetten nasıl takip edildiğini bilen arkadaşlar lütfen bilgisini paylaşsın.

bende 15 nisanda ankarada vize görüşmesine gireceğim bu dediğin sitenin linkini verirmisin ve bu şifreyi nerden edinebileceğimizi biliyomusun.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı bahaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bi bilgim yok ama okyanus kenarı doğu yakasında güzel bi yere benziyo iş konumunda kötü değil nesini beğenmedin anlamadım iş şartlarını tam olarak bilmediğim içinde fazla yorum yapmak istemiyorum
    walla google dan baktm resimlerine fln tam bir ölü şehir gibi geldi bana hani amerikaya gitmişken hiç bişi göremeden yaşayamdan çalşp gelcez gibi baktınmı sen resimlere faln?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok bakmadım north carolina değil ama arkadaşım south carolina ya gitmişti resimler eğlence yerleri hele bi okyanus manzarası vardıki süper. illaki yüksek binalar görmek istiyosan new york seç ama oralarda bnce yaşanıp çalışılmaz bnce anca gezilir. sonuçta iyi bi işin rahat bi ortamın olursa çalışma kısmını geçtikten sonra istediğin yerleri gezebilirsin gördüğüm kadarıyla heryerede yakın zevk meselesi tabii

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı bahaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 15 nisanda ankarada vize görüşmesine gireceğim bu dediğin sitenin linkini verirmisin ve bu şifreyi nerden edinebileceğimizi biliyomusun.
    Dear Salih Karahan , Your agency in your home country has added you to the CETUSA system. We have set up a unique link for you to set your password to login into the SEVIS system sponsored by CETUSA. Please follow the link below to set your password and review your application. CETUSA provides many resource for you once you are in the system. You can check your application and program status, you can track your DS-2019 form, locate Social Security Administration offices and much more...
    When you have successfully set your password, please login at: https://www.cetusa.org/sevis

Sana bana gelen mailı attım.
    Önce senin ajentanın CETUSA ile ilgisi ne durumda onu bilmiyorum ama bu ajentanın yaptığı kayıt işleminden sonra senin dahil olduğun birşey.Sorman lazım bence.Olay güzel senin takibini kolaylaştırıyor.Ayrıca sitede güncel olan,öğrencilerin her işine yarayacak,yol gösteren downloadlar var.Mutlaka öğren tavsiye ederim.
    *EnFla ProDuction™*

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)