Work and Travel 2025
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerika günlüğü;)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Amerika günlüğü;)

Merhaba arkadaşlar ben bu sene ilk defa amerikaya gidiyorum ve gittiğim zaman önümüzdeki senelerde gidecek olan arkadaşlar için yanımda kamera götürüp hergün yarım saat olsun çekim yapmak geri döndüğüm zaman ise bunları kurgulayıp kendi tv'mizde yayınlamak istiyorum...Şimdi sizlerden istediğim de eğer kendisi için kamera kaydı yapan arkadaşlar olursa dönüşte benimle irtibata geçip bu programa katkıda bulunabilirler.Ben radyo sinema tv bölümü öğrencisiyim siz bu bölümde olun olmayın hiç sorun olmaz eğlence amaçlı veya gerçekten hatıra olarak çektiğiniz her türlü görüntüyü bana ulaştırabilirseniz gerçekten ortaya çok güzel bir program çıkar şimdiden herkese teşekkürler

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

gecen yil cok istedim bunu ama normal fotograf makinasi ile profosyonel bir kayit alamadimbu yil guzel bir kamera alip isteki bir gunumu,off gunumu cekip kisa film seklinde birseyler yapmak istiyorum,keske radyo tv okusaydim demiyor da degilim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecen yil cok istedim bunu ama normal fotograf makinasi ile profosyonel bir kayit alamadimbu yil guzel bir kamera alip isteki bir gunumu,off gunumu cekip kisa film seklinde birseyler yapmak istiyorum,keske radyo tv okusaydim demiyor da degilim
    tamam işte ben okuyorum her türlü yardımı yaparım Sen yeterki bi kamera bulup bir gününü çek yada istediğin her günü ben sana kısa film olmasada çok güzel bir program haline getirirm ben istanbul üniversitesindeyim bu arada

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı TİLBE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam işte ben okuyorum her türlü yardımı yaparım Sen yeterki bi kamera bulup bir gününü çek yada istediğin her günü ben sana kısa film olmasada çok güzel bir program haline getirirm ben istanbul üniversitesindeyim bu arada
    senaryo da yaziyorum yakinda kisa filme yonelecegim gibi,sadece wat movie ile kurtulamazsin o zaman

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Benim böyle bir düşüncem var sadece bunu güzel bir şekle getirmek sorun yarı profesyonel foto m. var.Eger ilgilenirsen program sonu sana verip güzel bir şekle getirebilirsin bende böylece reklamımı yaparım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

güzel fik,r arkadaşım bende marmara güzel sanalarda sinema-tv okuyorum

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı bahadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    guzel oldu bu,bildiklerinizi paylasma zamani gelecek arkadaslar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

senaryo da yaziyorum yakinda kisa filme yonelecegim gibi,sadece wat movie ile kurtulamazsin o zaman
    Tamam sorun değil hallederizz

Alıntı kayhankahyalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim böyle bir düşüncem var sadece bunu güzel bir şekle getirmek sorun yarı profesyonel foto m. var.Eger ilgilenirsen program sonu sana verip güzel bir şekle getirebilirsin bende böylece reklamımı yaparım
    olur çok sevinirim...Aslında ben özellikle video kaydı istiyorum çünkü resim her heryerde var.Ama sen ister fotograf çek ister video güzel bir şekle getiririz

Alıntı bahadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşasınnnn!!! yanlız değilim demekki ne olur sende çek bir şeyler ne olur ne olurr
    guzel oldu bu,bildiklerinizi paylasma zamani gelecek arkadaslar
    evet ben çok mutlu oldum kimse paylaşımda bulunmasa dahi ben bir şeyler çekeceğim ama ben bu sene wisconsin dellse gidiyorum ve fazla uzaklaşamayacağım oradan ben her yerden bir parça olsun istiyorum izleyenler ABD sadece Wisconsinden oluşuyor zannettsin istemem

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı TİLBE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben bu sene ilk defa amerikaya gidiyorum ve gittiğim zaman önümüzdeki senelerde gidecek olan arkadaşlar için yanımda kamera götürüp hergün yarım saat olsun çekim yapmak geri döndüğüm zaman ise bunları kurgulayıp kendi tv'mizde yayınlamak istiyorum...Şimdi sizlerden istediğim de eğer kendisi için kamera kaydı yapan arkadaşlar olursa dönüşte benimle irtibata geçip bu programa katkıda bulunabilirler.Ben radyo sinema tv bölümü öğrencisiyim siz bu bölümde olun olmayın hiç sorun olmaz eğlence amaçlı veya gerçekten hatıra olarak çektiğiniz her türlü görüntüyü bana ulaştırabilirseniz gerçekten ortaya çok güzel bir program çıkar şimdiden herkese teşekkürler
    Ben yapacağım iş itibariyle tırla seyahat edip festival ve karnaval alanlarını gezeceğim fotoğraf ve video çekimini hobby olarak yapıyorum zaten Amerika'dada bu işleme devam edeceğim güzel şeyler yakalayabilirsem seninle paylaşacağımdan şüphen olmasın
    İnancımızdan şüphe duyanlar, O gün geldiğinde anlayacaklar.. uA|KaЯŞı lıksız bir sevda bizimkisi..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Çok güzel bir fikir katılımda çok olursa harika bir iş çıkar eminim.
    Ben gittikten sonra video kamera almayı düşünüyordum zaten.
    35mm dof adaptörünüde halledersek tamamdır.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ille profesyonel kameradan olsun demiyosan geçen senedende war benim bisürü bu senede çekerim onları yollayabilirim sana kendim uğraşamayacağım kesin ama yollarım sana gerekeni yaparsın ,bu senekileri yollayabilirim istiyosan şuan
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı aCHeRoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yapacağım iş itibariyle tırla seyahat edip festival ve karnaval alanlarını gezeceğim fotoğraf ve video çekimini hobby olarak yapıyorum zaten Amerika'dada bu işleme devam edeceğim güzel şeyler yakalayabilirsem seninle paylaşacağımdan şüphen olmasın
    Çok tşk ederim eminim çok güzel şeyler çekersin
    Alıntı milesaway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir fikir katılımda çok olursa harika bir iş çıkar eminim.
    Ben gittikten sonra video kamera almayı düşünüyordum zaten.
    35mm dof adaptörünüde halledersek tamamdır.
    peki o zmn muhakkak bir şeyler çekmeye çalış hep beraber güzel sonuçlar elde edelim

Alıntı kerempi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ille profesyonel kameradan olsun demiyosan geçen senedende war benim bisürü bu senede çekerim onları yollayabilirim sana kendim uğraşamayacağım kesin ama yollarım sana gerekeni yaparsın ,bu senekileri yollayabilirim istiyosan şuan
    yok yok kesinlikle profesyonel bir şey olması şart değil elinde ne varsa bana ulaştırabililirsinçok memnun olurum...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

oo süper walla bende 5 arkadaş gidiyorum eminim süper şeyler çekeriz bizde eğer isterseniz paylaşırız....
    Don't Give up

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ayinstayn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oo süper walla bende 5 arkadaş gidiyorum eminim süper şeyler çekeriz bizde eğer isterseniz paylaşırız....
    oleyyyy çok sevinirim !!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)