Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hershey's Chocolate Factory

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Hershey's Chocolate Factory

Tek söyleyebileceğim aşırı boktan bi iş olduğu.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Wat ile gelinebilecek en kötü iş. Sakın ama sakın ileriki yıllarda bu işi seçmeyin, seçtiyseniz vize falan bekliyorsanız red almaya bakın.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Nesi kotu? Gordugun olumsuz taraflari hakkinda bikac bisey yazsaydin iyi olurdu kanimca.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

UKLA nın sponsor firması bu CATUSA, her ogrenciden 400$ depozito aldı ve işten çıkarsanız geri vermeyiz diyorlar. 2. olarak bunlar her ogrenciden 400$ kıra alıyorlar bu ucretlerde paycheckten kesılıyor. Suan oturdugum evde 9 kısı kalıyoruz ve kişi başı 400$ dan 3600$ dolar aylık kıra parası cıkıyor ve cevredeki bir kaç Amerikali arkadaşla konuştugumuzda bizim oturdugumz evin kirasinin max 1000$ oldugunu soyluyor. Çalıştığımız yerde işler çok ağır ve hiç durmuyoruz disiplin diyerek milleti ameleden farksız halde çaliştiryorlar. Ve bu kadar efor sarfedip çalişmamıza ragmen elimize gecen para ile evi gecindirmeye calişiyoruz, yedigimize içtiğimize yol parasına vs. gidiyor hepsi, yani para biriktirmesini masrafları karsılamasını geçtim kendimize yetecek parayı bulmaya bakıyoruz burada. Ayrıca ben Alaskadan geldim buraya (PA) bu sene balık sezonu kotuydu işimiz baya erken bitti oradada çalışmış biri olarak soyluyorum ki PA daki işler biraz daha ağır ve cok sıkıcı işler, sanki Alaskada çalıştığımızda zaman daha çabuk geçiyordu burada gunde 8 saat çalışıyorum Alaskada 15 saat cıvarı çalışıyordum düşünün. Şirkette 100 e yakın Türk var sanırım ve 1 tane bile memnun kişi bulamazsınız SAdece Türkler degil hiç kimse memnun degil. Son tercihiniz Hershey's Chocolate Factory olsun arkadaşlar hatta olmasın

Daha yazacak çok şey var ama bugünlük yeter bu kadar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben ce fabrika islerinin geneli oyle bende waco TX da aski fabrikasinda calisiyor arkadasin dedigin biraz daha bokdan ... berbat bisey ..waco sehri zaten lanewt bi yer insan yok sanki sehirde yaa sicaklik asiri guinduzleri gezilmyor zaten motel de bi odada 4 kisis kaliyoruz bi suru jamaikali var bi yatakda iki kisi yatyrz yanimda bi zenci allahtan calisma peyotlatrmiz farkli da bern gelonce o gidiyr o gelince ben uynmi oluyorum zaten hafta sonuda geceleri uyumuyorum(uc calisma peryodu var 5.30-13.30,13.30-21.30-5.30) benimki 21.30 5.30.. buray aiyi seyler yazmak isterdim ama yazacak bisey yok iyi olarak...bu yaziyi kazaara okuyan olursa gideceklere tavsiye etsinler fabrika isi secmesinler ozelliklede MERRCIK ENGINEERING COMP.simdilik bu kadar yuvarliyorum byee...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ayrıca burda ingilizce pratik yapmanız falan kesinlkle hayal olarak kalıyo. paranızla rezil oluyosunuz yani aslnda. buraya verdiginiz parayla trde mukemmel tatil yapar daha iyi ingilizce konusursunuz. ben de ocean city'den geldm buraya UKLA'nın ve CETUSA'nın bir magduru olarak. trye dönsem daha iyiymiş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)