Sayfa 9 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 567891011 SonuncuSonuncu
Toplam 315 adet sonuctan sayfa basi 241 ile 270 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: güvenlik soruşturması (koyu yeşil kağıt)

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

gözün aydın çok sevindim..Şimdi şirketin pasaportunu,DS2019 ve sevis belgeni yeşil kagıtla birlikte konsolosluğa yollayacak..1 haftaya elinde inş. vizen

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı chatai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demir17 bişi sorcm, sana veridkleri beyaz kartonun iki tarafında da yazıyo mu o numara..??
    ön tarafında 0 yok arkadakinde 0 varaçıklanmış mı oluyor şimdi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı DEMIR17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ön tarafında 0 yok arkadakinde 0 varaçıklanmış mı oluyor şimdi?
    arkadaşlar bir tek benim mi öndeki numaram arkadakinden farklı açıklananlar bir yardım etse. sitede görünmesi gereken numara beyaz kağıdın önündeki 12897 mi yoksa beyaz kağıdımın arkasında yazan 012897 mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı DEMIR17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir tek benim mi öndeki numaram arkadakinden farklı açıklananlar bir yardım etse. sitede görünmesi gereken numara beyaz kağıdın önündeki 12897 mi yoksa beyaz kağıdımın arkasında yazan 012897 mi?
    benim kağıdım danışmanlık şirketimde olduğu için bilemeyeceğim ama o numaranın aynı numara olduğunu düşünüyorum. başındaki sıfır net sayfasındaki hane eksikliğini tamamlamak için başa konulmuştur kanımca. sıkıntı yapcak bi durum yoktur bence. hayırlı olsun diyorum ben sana kısaca

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vizem de bugün onaylandı
    herkesin en kısa zamanda açıklanır inş..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende guvenlık sorusturmasına takıldım kıbrıstan gırdıgım halde bole oldu tum belgelerım tamdı,konsolosluktan ayrılırken tum belgelerim ve pasaportum onlarda kaldı..sadece kucuk yesıl kart var elimde ins en kısa zmnda kurtuluruz..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı ambassador1001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende guvenlık sorusturmasına takıldım kıbrıstan gırdıgım halde bole oldu tum belgelerım tamdı,konsolosluktan ayrılırken tum belgelerim ve pasaportum onlarda kaldı..sadece kucuk yesıl kart var elimde ins en kısa zmnda kurtuluruz..
    pasaportun ve ds belgen sen de kalmalıydı neden sorun olmasın sonra

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu arada başta sıfır olması birşey ifade etmiyormuş önemli olan başında sıfırlı ya da sıfırsız numaranın çıkması bende belgeleri bugün gönderdim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

watken ole diosun da hayatımda ilk kez bugun vize gorusmesine girdim yanii prosüdürü bilmiorum ne oluo ne bitio,ama hemen sirketimle irtibata gectim onlar konsoloslugu arayacaklar su bi bitse yaa :S:S konsolosluktaki adam bana belgelerimi vermeyince kalkıpta bana belgelerimi ver diyemem yanii =))

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hadi bakalim arkadaslar en son guncelleme 7 mayis yarin heralde yeni numaralar aciklanir umarim numaralarimiz gozukurde kurtuluruz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hocam bısey sorucam butun sayfaları okuyamadım
    sımdı benım ds formum yoktu ..
    nese gorusmede bana sadece yesıl kaıtta ds ıle sewıs ısaretlendı gonder falan dendı o kadar ..
    sorusturma vs olmus olsa o an mı bellı olurdu yoksa ben sewısle ds yı yolladıktan sonrada cıkabılırmı bu lanet ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok sorusturma cikarsa gorusmede hemen cikiyor daha sonra ile alakasi yok.Senden ds ile sevisini gondermeni istiyorlar onlar geldin mi pasaportunla gonderdiginde vizeni basacaklar.Fakat iki yesi kagit var biri koyu yesil digeri ise acik yesil olani acik yesil olani aldiysan problem yok.Koyu yesil almissan sorusturma acilmistir o zaman.Bastaki dediklerim acik yesil kagit verildiyse olucak seyler.Eger koyu ise beklemek zorunda kalcaksin numaranin yayinlanmasini.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar ıstanbul ıslemdekı vızelere bakıorm hala guncellenmedı 7 mayıstan berı aynı,nolcak bu bekleyıs :S

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

işlemcileri yanmış haziranın ilk haftasına kadar ancak faaliyete gececekmiş.gecici olarak tüm işlemler dondurulmuş.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ah be ya benım17 hazıran da ucusum var ,nolcak sımdı:S

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı tezcalitpoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ah be ya benım17 hazıran da ucusum var ,nolcak sımdı:S
    Şaka yaptım arkadaşımbeklemeye devam.güncellenir pzt.genelde bu kadar uzun sürmüyor güncellemeler yalnız

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum naptın ya kalbıme ınecektı ..
    22 nısanda gırdım halen numaram yok daha acıklancakda ds formumla bırlıkte yollycam da vızem basılcak 17 hzırana yetısebılecek mı tum bunlar:s

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

senden 1 hafta sonra girdim bende görüşmeye..14 haz yolculuk yetişirse benimde.
    en gec gidişe 5 gün kala açıklanmalı ki yetişebilsin.Yoksa zor.
    Panik yapma gündelik işerine bak senin elindeki bir şey değil.Açıklanırsa bir ara yollarız belgeleri

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sende mı name check e takıldın
    hayırlısı olsun ne dıyelım hayallerımız vardı yalan olmayalım umarım surec kısa surede bıter

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı tezcalitpoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sende mı name check e takıldın
    hayırlısı olsun ne dıyelım hayallerımız vardı yalan olmayalım umarım surec kısa surede bıter
    evet gecen senede takılmıştım.Yalan olma ihtimali yok değil. Umarım olmaz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

isim sorusturmasına takılıpta bilet almayı cesaret edeniniz varmı acaba ? bende takıldım ama simdi bilet almassam sonra cok pahalı olucak. fikirlerinizi bekliyorum. hepimize gecmis olsun en kısa zamanda sonuclanır insh...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Amin inşallah hepimiznki...beni ancak sizler anlarsınız ben 18 mayısta girdm. siteden takip ediorm cumadan cumaya güncellenmesine rağmen ben hergün bakıorm önümzdeki cumadan ümitliym inş ümitlerm suya düşmez..sabır işi gerçekten..bilet konusu da baya bi canımı sıktı ama alcam galiba, kumar gibi bişey ama napim....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı zynp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin inşallah hepimiznki...beni ancak sizler anlarsınız ben 18 mayısta girdm. siteden takip ediorm cumadan cumaya güncellenmesine rağmen ben hergün bakıorm önümzdeki cumadan ümitliym inş ümitlerm suya düşmez..sabır işi gerçekten..bilet konusu da baya bi canımı sıktı ama alcam galiba, kumar gibi bişey ama napim....
    ben biletimi vize gelmeden almıştım valla..zaten almayıp vizeyi beklesem vize geldiği zamn biletler 800$ a kadar çıkmış oldu..ben aldığımda 493 $ dı..vize alamasamda zararım 493$ olcaktı..ama alınca baya kar etmiş oldum..biraz risk almakta fayda var

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrhba ark.lar benim bi arkadaşım ankarada red almıştı 27 mayısta da istanbul da vize görüşmesine girdi(tüm belgelerle beraber)bu 2.görüşmede görüşmesi ii geşmiş fakat name-check e takılmış.pasaportla beraber yeşil kağıtla üzerine zımbalanmış beyaz kağıt vermişler.pasaoportla birlikte verilmesi bir sorun cıkarır mı ben pasaport verilmiyor diye biliyordum kafamıza takıldı bilgilendirreniz seviniriz...15-20 haziran da gideceğiz yetişir mi,bir de numara açıklanıp pasaport gönderilince red verilebilir mi çok teşekkürler şimdiden biraz uzun oldu ama cok dertli

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

zaten pasaportunu veriolar öyle durumlarda, soruşturma ardından red alma gibi bi durumun olmuyor sanırım...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

red durumun olabilir tabikide yoksa nie basmasınlar vizeyi. ama pasaportu vermeleri normal benimde elimde duruyor kendisi =) yesil kagıda zımbalı beyaz kagıtda da takip numarası fln yazıyor. ben 20 mayısta girdim isim sorusturmasını bekliyorum hala. cekmeyen bilmez cok kıl bi durum gerceken. hayırlısıyla acıklansın hepimizin insh..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bugün güncellendi site (Ankara), bugünü bekliodm çok ümitliydim ama yine çıkmadı benim numara 18 mayısta girmiştim 9 haziranda uçak için rezervasyon yaptırdım rezervasyonun son tarihi salı gününe.site haftaya cuma güncellencek ve bakalım benim numara çıkcakmı o da belli değil.Çıktı diyelim, belgeleri göndercem vuma günü araya haftasnu giriyo vize ne zaman elimde olacak??? offf çok sıkıntılı bi dönem :S

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

gercekten cok sıkıntılı yaaa bilette alamıyoruz. bide isleri kacırırsak hic vermesinler daha iyi.. plan program hic bisey yapamıoruz pufff =(((

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Aynen ya hic bi sey yapmadan bekliyoruz !

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Aynen aynen elimiz kolumuz bağlı beklemekten başka yapacak bişeyin olmaması insanın zoruna gidiyo..''watken, gozaim ve turist17'' (başka bekleyen varmı takip edemedim) sizinkileri de çok merak ediorm acaba ne zmn açıklancak,acaba ilk hangimiznki açıklancak =)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)