Sayfa 9 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 5678910111213 ... SonuncuSonuncu
Toplam 569 adet sonuctan sayfa basi 241 ile 270 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Six Flags The Great Escape Lake George/NY

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı espiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılıyorum++
    +15616546456465465165 ama 3 ayda o para yapılmaz hele ki six flags te asla
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

saatlik ucret 7.25 diye biliyorum ben burda soyle bir hesaplama yaparsaniz gorursunuz. 11 saat gunluk calisma olabilir ama bunun icinde molalar da olacak sonucta yemek yiyeceksiniz dimi insanligin geregi sonucta . ama ben yinede robot gibi dusuneyim sizi ve 11 saat calistiniz net. 11*7.25 = 79.75 dolar gunluk gelir. 100 gun calistiniz diyelim ki bu sadece bu saatlerle ve bu gun sayisiyla hayalden oteye gecmez.hadi diyelim oldu 100*79.75= 7975 dolar. bundan vergiyi dustugunuzde size kalir 7000 dolar.. gittiniz sokakta park kenarinda yattiniz etraftan dilendiginiz yemekleri yediniz filan. tabiki gezme alisveris filan asla yok. sonucta 7000 dolar getirebilirsiniz ya su aralar 12000 15000 yapan arkadaslar baya cogalmaya basladi millet ne diye arkadaslarini kandirir ki... bu arada overtime ucreti verilmiyor hesabiyla yaptim bu hesaplamayi veriliyomus dolayisiyla arti 1000 dolar diyebiliriz bu max calismaya..
    Konu ozgursum tarafından (30-04-2009 Saat 07:17 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nerde gordunuz beyler ole bısey burda hawuzda calıssan adam sana aylık 600 tas catlasın 700 wercek ama sen onu bı haftada daha fazlasını kazanma sansın war orda..adamlar saatlkık werıo we ıyı werıo..burda nerdee okdar para kazanma walla ortam cocugu takılıoz ama bn o parayı kazanırsam zaten bos waktım olmıcak demektır=)harcamamda..ama baktım olmuo wurcam dıbıne dıbıne

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok kardesım buyuk konusmuorum bn zaten olmayadabılır sen prof watcısın ama ınan sennn kadar bılgım wardır tecrubem olmasada bn hıc bı zaman yarım ıs yapmadım ıyı arastrdım yakın arklarımdan kazananlarda war yanı olmıcak bısey dııl bu ama ıste wat sans ısı sırketımde aynıısnı soluo bnde hayal ama olmaz dıe bısey yok saatlık 9.75 ındoor water lıfeguarların.bn unı den once ankarada 13 saat calısıodum sabahları temızlık yada baska bısey hawuzla ılgılı bıseyler bulursam calıscam ıste gunluk ne kadar werrse artık ama olmayadabılır krız war ower wermezse yapcak bısey yok baktım olmuo bnde aldıgım kdarıyla programn tadını cıkarcam zaten ole gozumu para burudu dıe bısey yok..ama ılk hedefım bu..daha hazrlıktayım 4 senem war bu sene motosıklet alırsam dıer senelerde gezmek ıcın eglenmek ıcın yıne gderm Allah kısmet ederse..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ensens33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerde gordunuz beyler ole bısey burda hawuzda calıssan adam sana aylık 600 tas catlasın 700 wercek ama sen onu bı haftada daha fazlasını kazanma sansın war orda..adamlar saatlkık werıo we ıyı werıo..burda nerdee okdar para kazanma walla ortam cocugu takılıoz ama bn o parayı kazanırsam zaten bos waktım olmıcak demektır=)harcamamda..ama baktım olmuo wurcam dıbıne dıbıne
    abi senin oraya gitmek için ödediğin 3000 doları da hesaba kat ama.3000 dolar + amerikada çektiğin eziyetler + mahrum kaldığın uyku + mahrum kaldığın damak tadları - ucuza alışveriş- kültür değişikliği ve yabancı dil tecrübesi. bu formülü düşündüğünde sırf para için gidiyosan bence türkiye daha iyi.hatta madem gezip tozmucaksan ve kasıcaksan para için git alaskaya bari orda kas derim ben en azından abd içinden daha fazla kazanırsın
    Bindik bi alamete, gediyoz kıyamete

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dedım ya gozumu para burudu dıe bıseyde yok aslında alaskadada kendımı harap etmek ıstemedım..bılmıorum nolcak nası olcak 3000 dolar zaten o 12 bının ıcınde babaya gerı odencek o mecbur=)gerı kalan 9 bın bna ytr=)bı sekılde olur kardesım o sekıldede tadına warılır yanı gunluk 12 saat hıc bısey bnm ıcın sabah 9 aksam 9 calıstrsın bna opup basıma koyarım=)9 dan sonra lakegeorge korksun bnden=)ıns karsılasırız tansırz ordada dersınız senn para ısı noldu lan dıe=)olmadysa bn derın koymusum parasına dıe kwırırım=)))

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

abi hiç sorma ya benim lake george işi yalan oldu herifler feshetti anlaşmayı.. :/ kriz varmış umarım sizi etkilemez lake george'da.hani müşteri az olursa sana ne havuz temizliği ne overtime verirler..gerçi iş yatınca ben de texas six flags a bakıyorum şimdi ama orası en azından biraz daha cafcaflı gibi gözüküyo..kısaca wat için çok ters zamana denk geldik domuz gribi, kriz filan..sonumuz hayrola

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

aynen sonumuz hayrola... inşallah saatlerimiz düşmez.gribede yakalanmayız
    Ready to GO Lake George!!!!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ensens senin calisma tecruben yok sanirim... sabah 9 aksam 9 calisacaksin her gun hem de ve gecelri de gezeceksin robotvari bir gucun olmali hem fiziksel hem zihinsel... bu arada 12000 fiyatini bari 8000 civarina dusur yoksa cok buyuk hayal kirikligina ugrarsin... 12000 kazanma diye bi sey yok. yapamazsin.heleki su aanki kriz doneminde lake george dan is iptalleri gelirken 8000 bile cok cok cok zor...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu eğlence parkında çalışacak arkadaşlara bedava bilet falan veriliyormuş diye okudum ilk sayfada.böyle bir imkanı olan olurmu acaba? yazın newyorkta çalışcam ben.illaki bu eğlence parkına uğrayacağım en azından daha az çıkar para cebimizden

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tecrube war kardesım bn unı ye baslamadan once magzada calıstım neler neler cektım bn 1 saat uykuyla bıle ıse gttım yanı bna werseler sabah 9 aksam 9 pasa pasa keyıfle calısırım 12 ye kadarda surterım sonra 8 saatlık uyku bna ytr artar bıle robotluk bı durum yok ama ıste neyın n olcaıda bılnmıo hedefım bu dıe cıkıorum yola.eger gerceklesmıcenı anlarsam ılk aydan sonra tadını cıkarmaya calısırm. senn dedıgın gbı sartlamıcamda tabı husran olabılırde.ama bakalım ıste bı gtseydık..=)tarık senn ıs nası fes oluo abı okadar krız mı warmıs??:Sbn bzı etkılemez dıe dusunuorum cunku bızım ısler dandık ısler amerıkalıların reddettıgı begenmedıgı ısler oyuzden amerıka okdar ınsanı cagrıo yoksa napsınlar bızı..baska fes edılen warmı senn o ıste bı bokluk olmasın..sen sırkette aynıydı dımı a... g...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı realbrutal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu eğlence parkında çalışacak arkadaşlara bedava bilet falan veriliyormuş diye okudum ilk sayfada.böyle bir imkanı olan olurmu acaba? yazın newyorkta çalışcam ben.illaki bu eğlence parkına uğrayacağım en azından daha az çıkar para cebimizden

kardeşim irtibat halinde olalım benimde o biletleri paraya çevirmem lazım. Her zaman gel bekleriz =)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı optimist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim irtibat halinde olalım benimde o biletleri paraya çevirmem lazım. Her zaman gel bekleriz =)
    ne zaman gidiyorsun?red yedim yazıyor profilinde:S

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

profilimi düzenlemedim. Vize görüşmem 22 mayısta. Büyük ihtimal 15 haziran gibi bincem uçağa.

Mutlaka gel bekleriz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

18 haziranda uçakcak olan arkadaşlar var mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2 temmuz gibi uçacak olan varmı beyler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler vizeyi alacaklar için söylüyorum ben bugün aldım kasacak bir şey yok gerçi benden daha geç alacak olan yoktur sanırım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı gidergelmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 temmuz gibi uçacak olan varmı beyler
    1 Temmuz thy

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

espiyon bileti ne kadara aldın benim de sınavlar bir temmuzda bitiyor ama sabah sınavım olabilirdiye bir gün daha erteliyorum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar bu six falgslere müşteri olarak girmek kaça patlar bize

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı gidergelmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    espiyon bileti ne kadara aldın benim de sınavlar bir temmuzda bitiyor ama sabah sınavım olabilirdiye bir gün daha erteliyorum
    1500 liraya thy aktarmasız aldım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

en iyisini yapmışsın bence aktarmasız o paraya iyi bulmuşsun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

six flags giris gecen yaz fiyatı $39.99 ama söle bisi var calısanlara belli bi saati doldurdugunda pass ler veriliyo yanlıs hatırlamıyosam 100saatti. orda bedava giris biletleri indirimler var tanıdıgınız varsa öle ücretsiz girebilirsiniz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrb arkadaşlar bende lake george gidiorum bu yaz botlarda çalışıcam geçen yıl gidepte bilgi verebilecek biri varmı?nasıl bi yer memnun kalıyormu gidenler genel olarak?tşk

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart uçuş

16 haziran air france, var mı giden ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı semizi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    16 haziran air france, var mı giden ?
    ben gidiyorum bildiğin üzere ayrıca steamboat da çalışacak arkadaş; senin işinde sorun çıkmadı değil mi? bizimkini iptal ettiler...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya arkadşlar 8 haziranda giden yok mu air france ile nyc ye veya tanıdığı olan var mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bana soruosan tarick06 şuan bi sorun yok.ama bilmiorum ya çok soğudum bu wat işinden hiçbir beklentim olmadan gidiorum.yok domuz gribiymiş yok krizmiş herşey bize denk geldi yahu buarada msjını aldım saolasın bilgilendirdiğin için.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkdaşlar. sadece eylül ayı için iş bulamamız mümkünmü. ben eylül ayı boyunca işsiz olarak new jerseyde kalacam ve fazla yormayacak bi iş lazım. oraya gittiğimde başvuru yapsam alınma olanağım varmı.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı fanemony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana soruosan tarick06 şuan bi sorun yok.ama bilmiorum ya çok soğudum bu wat işinden hiçbir beklentim olmadan gidiorum.yok domuz gribiymiş yok krizmiş herşey bize denk geldi yahu buarada msjını aldım saolasın bilgilendirdiğin için.
    Bence hiç canını sıkma fenamony bizim de tabiki canımız sıkıldı amma dandik seneye denk geldik diye ama emin ol Türkiye'de geçireceğin sıradan bir yazdansa Amerika'da rezillik çeker tecrübe kazanır, 3 ay boyunca Türkiye'de harcayacağın para kadar Amerika'da zarara girer ama en azından farklı bir ülke ve kültür görmüş olurum.Bu domuz gribi konusuna gelince çok abartıldığını düşünüyorum.Zamanında tavuk gribi yüzlerce can aldı çok kısa zamanlar içerisinde ama insanlar ne bu kadar korkulu ne de hassastı.Aşısı, ilacı bulunmuşken ve de ölenlerin hangi kesimden oldukları belliyken elinin altında anında doktorun olduğu bir yerde korkma bence domuzundan gribinden...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)