Sayfa 9 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 5678910111213 SonuncuSonuncu
Toplam 369 adet sonuctan sayfa basi 241 ile 270 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2011 Pembe Kağıt Sorunu !!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

29 hazıran benım ucus da yıne erteletıcem gıbıme gelıyor

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

o zamana kadar açıklanır belki ya bazılarının ki çok kısa sürede açıklandı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı asdfghj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne demek umarım sendeki numarayla o mal konsolosluktaki numara aynıdır ne zamandır bekliyosun ¿
    Mayıs 6'da girmiştim görüşmeye. hala namecheck'deyim. Bugün aradım konsolosluğu numaram onların elindekiyle aynı. Ben ümidi kestim artık Kız arkadaşımla birlikte gidecektik, o çalışmaya başladı bile daha benim vizeden haber yok...
    Konu aliözkan tarafından (20-06-2011 Saat 08:37 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

konsolosluğun sitesi güncellenmiş numaram yaklaşıyo sanki. Ümitlerim yeşermeye başladı. 106 ile başlayan numaralar girilmeye başlanmış.Allah'ım inş.uzun sürmez de rüyalar gerçek olur..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı fatih1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konsolosluğun sitesi güncellenmiş numaram yaklaşıyo sanki. Ümitlerim yeşermeye başladı. 106 ile başlayan numaralar girilmeye başlanmış.Allah'ım inş.uzun sürmez de rüyalar gerçek olur..
    ne zamandır bekliyosun? sanırım o numaraların sırası karmaşık çünkü ben siteden bi kaç kişiyle konuşmuştum. Benden sonra görüşmeye giden birinin numarası benden öndeydi öle değişik bişi ama inş açıklanır gerçekten

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı aliözkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mayıs &'da girmiştim görüşmeye. hala namecheck'deyim. Bugün aradım konsolosluğu numaram onların elindekiyle aynı. Ben ümidi kestim artık Kız arkadaşımla birlikte gidecektik, o çalışmaya başladı bile daha benim vizeden haber yok...
    8 nisandan beri bekliyorum sanırım şu anda rekor 8 nisan tarihi bu tarihten önce görüşmeye girip hala bekleyen birine rastlamadım henüz. Belki de vardır birileri ben de ümidi kestim aslında ama işte bekliyorum öle boş boş

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

En kötüsü de hiç bir şey yapamıyorsun. Elim ayağım bağlandı. Bir staja veya işe başlamam gerekirdi ama yarıda bırakmayayım diye onlara da başlayamadım. çok kötü bir dönem bu. bütün yazımızı mahvetmeseler bari. eğer olumsuz sonuç alacaksak bizde önümüze bakalım en azından

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı asdfghj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne zamandır bekliyosun? sanırım o numaraların sırası karmaşık çünkü ben siteden bi kaç kişiyle konuşmuştum. Benden sonra görüşmeye giden birinin numarası benden öndeydi öle değişik bişi ama inş açıklanır gerçekten
    20 gün oldu,benim sabırsızlığım biraz da şu sebepten kaynaklanıyor.Okulum 24 haziranda bitiyo,yani en geç kapanan okulların başını çekiyo Profil'imde de görüldüğü üzere pedicab işi yapacağım,sozunun ortasına gelmeden bir an önce san diegoya gitmem gerekiyo,bi de ilk defa gidicem acemilik felan..O yüzden ne kadar geç gidersem o kadar zorlaşır benim için..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ohooo, 2 haftada numaralar anca 105 den 106'ya geçmiş.
    benimkisi 108 ile başlıyor.
    2-3 ayı bulur artık.

zaten bugün uçak biletimi de iptal ettirmek zorunda kaldım.
    280 lira da ceza ödedim.

her şey birbirine girdi, bravo..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sövmek serbest mi USA Konsolosluğuna tüm sevgilerimi iletiyorum...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu olay yuzunden biletimi iptal ettirmek zorunda kaldım hala açıklanır umıdıyle temmuz ayının ılk haftasına bılet baktım yanlız bıletler çok pahalı ben bileti 1500 tl ye almıştım deltadan ,adamlar temmuzun ılk hahtası için 900 lira fark ıstıyolar ,fiyat konusunda bılgısı olan arkadaslar bilgilendirirse sevininrim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@s_m_t

Hocam, her havayolunun iade ve değiştirme şartları kendilerine özgü değişiyor.

Ben THY'dan almıştım.
    Biletimde American Airlines'ın JFK-Orlando ayağı da vardı.
    Bu kısmın iadesi yokmuş.

Eğer bu ayak olmasaydı tamamını iade alıcaktım biletin.

Ne yazık ki Delta bu konularda biraz acımasızdır.
    İade almak istersen ne kadar cezası var?

İadeni belki daha az bir kesintiyle alıp, diğer havayollarından daha ucuza bilet bulabilirsin.

Kolay gelsin..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bugün güncellenecek mi acaba bu site?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı fatih1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum, ben de senin gibi 3 haziranda en soldaki adamdan name check'e kaldım,ben de sakallarımı kesmedim senin gibi.Dediğin gibi ingilizce ile hiçbir problem yok.Ancak şöyle bişey duydum:Sisteme adımınızı girdiklerinde hangi görevliye denk gelirsek gelelim sistemde adımızın yanında bayrak işareti çıkarsa otomatikman name check mağduru oluyormuşuz.Bu bana pek inandırıcı gelmedi, benimle aynı isme sahip olan arkadaşım babalar gibi aldı vizeyi.Benim de uçak biletim hazır 28 haziranda uçmam gerekiyor.İptal için kaç gün önceden haber vermemiz gerekiyor en son?Ben de KLM'den almıştım bileti.Ayrıca sen neden ceza ödedin,abd ye gitmekten vaz mı geçtin,iptal durumunda üstüne para mı veriyoruz??
    iade için 45 avroluk kesinti yaptılar.Abd'ye gitmekten vazgeçmedim ama bu ay sonuna kadar sınır koydum kendime.name check bitmezse 850 lira zararda da olsam(şirkete 450-konsolosluk 300-bilet 100) gitmekten vazgeçeceğim.iptal şartları her firmanın şartı ayrı hatta bileti aldığın turizm firmasına göre bile değişiyor ama en az 2 gn önceden haber et.hem name check 2 gün öncesinden açıklansa bile kargo ile ilgili süreç 3 gün alıyor.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ya bu numaralar güncelleniyor arada ama nedense ben son 2 haftadır hiç kimsenin "açıklandı" dediğini de görmedim. Ne b.ktan iş yapıyolar ya

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim şöyle bir sorum var ben diyelim ki bu sene gidemedim ama vizem çıktı seneye gidebiliyor muyum bu vizeyle yani tekrar mülakata girmem gerekecek mi seneye tekrar isim soruşturması ihtimali varsa tamamen vazgeçecem bu işten artık

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

verdikleri vize 4 aylık olucak benim bildiğim kadarıyla. Yani tekrar girmen gerecekecek ve sanırım yine isim soruşturmasına kalma ihtimalin var

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

HERKES OKUSUN MUTLAKA >>> m.milliyet.com.tr

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar 5. haftanın sonun da numaram sıtede açıklandı darısı basınıza , pasaportu konsolosluğa gonderdım 3 gun içinde geri gonderılır dıyolar ama adamlara guvenemıyorum artık ya 2 haftada orda bekletırler dıye uçak bıletı alamıyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

edit : dikkatsizlikle mesajınızı tam olarak okumamışım.

hayırlı olsun tekrardan, darısı başımıza s_m_t
    Konu gizliözne tarafından (22-06-2011 Saat 03:21 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

7. haftada arkadasım...ümidimiz gittikçe tükeniyo...allah bekleyen herkese sabır versin...insanların hayalleriyle oynuyolar baska birşey değil...en azından olmucak dense kimsenin sinirleri bu kadar yıpranmaz...beraber herseyi planladık ben geldim o kaldı...şirketler de suçlu ama ismin sorusturmaya takılıyo senin vize görüşmeni önce ayarlayalım diye yardımcı olmuyolar...illa herkes gibi en sona bırakıyolar...şirketi de iyi secmek lazım bilinçli de olmak lazım...gitmeyi düşünenler subat mart gibi gitsin görüşmeye özellikle ismine cok rastlananlar..sonra hayaller suya düşüyo aynen bizimkisi gibi...bu son hafta gelemzse zor daha sonra gelmesi..zaten cogu kişininde durumu aynı eger temmuz ortasına kadar cıkmazsa cogu kişi hayallerine elveda dicek.../ hafta neyi arastırmayı bitiremediler bilmiyorum...ne olur vze alan arkadaslar kacıncı haftada aldılar yazsınlar...özellikle 7 ve 8. haftada alan olmuş mu? bugnde acıklanmadı zaten yine...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı s_m_t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 5. haftanın sonun da numaram sıtede açıklandı darısı basınıza , pasaportu konsolosluğa gonderdım 3 gun içinde geri gonderılır dıyolar ama adamlara guvenemıyorum artık ya 2 haftada orda bekletırler dıye uçak bıletı alamıyorum
    dostum hayırlı uğurlu olsun. darısı başımıza.. 6.haftayıda devirdim tık yok.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı umutsuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7. haftada arkadasım...ümidimiz gittikçe tükeniyo...allah bekleyen herkese sabır versin...insanların hayalleriyle oynuyolar baska birşey değil...en azından olmucak dense kimsenin sinirleri bu kadar yıpranmaz...beraber herseyi planladık ben geldim o kaldı...şirketler de suçlu ama ismin sorusturmaya takılıyo senin vize görüşmeni önce ayarlayalım diye yardımcı olmuyolar...illa herkes gibi en sona bırakıyolar...şirketi de iyi secmek lazım bilinçli de olmak lazım...gitmeyi düşünenler subat mart gibi gitsin görüşmeye özellikle ismine cok rastlananlar..sonra hayaller suya düşüyo aynen bizimkisi gibi...bu son hafta gelemzse zor daha sonra gelmesi..zaten cogu kişininde durumu aynı eger temmuz ortasına kadar cıkmazsa cogu kişi hayallerine elveda dicek.../ hafta neyi arastırmayı bitiremediler bilmiyorum...ne olur vze alan arkadaslar kacıncı haftada aldılar yazsınlar...özellikle 7 ve 8. haftada alan olmuş mu? bugnde acıklanmadı zaten yine...
    Ben 7.haftada almıştım.Mail atmanı tavsiye ederim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gioveleone arkadaşım.mail adresini bize verebilir misin?birkaç mail adresi var önümde hangisi olduğunu bilmiyorum.şunu das öğrenmek istiyorum, maili ingilizce mi türkçe mi atmıştın?cevap vermişler miydi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar buyuk ıhtımalle bu dıyeceğim bır rastlantıdır ama ben konsolosluğu arayıp mail attıktan 2 gun sonra numaram sıtede açıklandı kımseye umut vermek ıstemıyorum bılıyorum bu bır rastlantı ama yınede deneyın bence çunku bundan 3 gun oncesıne kadar bende beklıyordum ne halde olduğunuzu tahnım edebılıyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mail atmıştık...aylarda sürebilir işlem takip edin netten numaranızı yazmışlar...ingilizce atmıstık ingilizce cevap atmışlar hatta...

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Arkadaşlar haftada bir arayın durumu güzel bir dille belirtin.En fazla bunu yapabilirsinz zaten bol şanslar hepinize.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar merak ettiğimiz bişe daha var...şimdi diyelim ki bizim iş baslama tarihi 27 haziran vize tammuz 10da cıktı. nolucak vize var gidilebilir mi...bişe duydum gidilemez diye...bi cocugun vizesi varmış amerikaya almamışlar geldiği halde geri cvrmişler...daha önce bu durumla karsılasan oldu mu gecmiş yıllarda yada bilen varsa yazabilir mi...

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı umutsuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merak ettiğimiz bişe daha var...şimdi diyelim ki bizim iş baslama tarihi 27 haziran vize tammuz 10da cıktı. nolucak vize var gidilebilir mi...bişe duydum gidilemez diye...bi cocugun vizesi varmış amerikaya almamışlar geldiği halde geri cvrmişler...daha önce bu durumla karsılasan oldu mu gecmiş yıllarda yada bilen varsa yazabilir mi...
    Bu tamamen işverenine bağlı durumu acıklayıcı bir mail atacaksın tamam gel alırız derse gidebilirsin elbet.İşverenine ulaşamıyorsan sponsora soruver.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bugün yine yenilenmedi ya bu site

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)