Work and Travel 2025
Sayfa 9 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 5678910111213 ... SonuncuSonuncu
Toplam 516 adet sonuctan sayfa basi 241 ile 270 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Utah Lagoonpark

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba bu sene bende lagoonu dusunuyrm ama fuarda neler soruyolr cok zorluyolarmı? bılgı verebılırsenız cok sevınırım

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

eger gidis tarihin 10 haziranddan onceyse sana sadece sohbet amacli sorular sorarlar.. onemi yok yani alinirsin ise...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

evet gidiş tarihi 10 haziran ve öncesi için sıcak bakıyolar 15ine kadar ise istisna imiş..20 haziran için çok ısrar maili attım ama kabul etmedi adam ya

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Erken gidenler 6.000$ vurmuslardi. '08 ve '09 yillarinda.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gıdıs tarıhı 10 ıle 15 arası ama 10 olur yanı arkadasmla beraber dusunuyrz ıns. benım pek ıyı ıngılızcem yok fuara kdr calısıyrm ama tam emın olamıyrm. cok onem verıyolr mı ıngılızceye,arkadsla gıtme konusunda nasıllar,iş tecrubesıne bakıyolar mı bıde fuarda ne tur sorular sorduklarını bılıyomsnz? cok sordum kusura bakmayn

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya is tecrubesine filan bakmiyorlar adamin sorduklarini anla cevap ver yeterli her sorusuna anlamadan bakarsan cevap veremezsen almaz tabi ama daha bu yuzden geri cevrilen duymadim... gidis tarihini ise mutlaka 10 haziran oncesi diye belirt ve 10 dan once gitmeye bak.. gecen sene 12 hazirani bile kabul etmedi.. iki kisi bu yuzden lagoonparka gidemedi...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bıldıgın veya verebılcegın baska bılgı varmı lagoonun fuarı ıle ılgılı
    Konu tmb297 tarafından (22-01-2011 Saat 03:01 AM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bence her turlu bılgı bu baslık altında paylasılmıs dostum bastan berı bakarsan gercı ben gıtmedım ama soru cevap seklınde gıdebılırsın ogrenmek ıstedıgını sorarak baslayabılırsın arkadaslara tabı ılk once topıcke bır goz at derim ben

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence her turlu bılgı bu baslık altında paylasılmıs dostum bastan berı bakarsan gercı ben gıtmedım ama soru cevap seklınde gıdebılırsın ogrenmek ıstedıgını sorarak baslayabılırsın arkadaslara tabı ılk once topıcke bır goz at derim ben
    aynen dedıgın gıbı yaptım tum sayfalarn hepsını okudum,merak ettıgım sey fuarda sordukları,arkadslar sagolsunlar sohbet tarzında oluyo dedılerde merak ettım bıldıgınz baska bısy var mı sordukları

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

yok ya is fuari dediginiz seyleri cok abartmayin.. sadece sohbet edilip ingilizce anlayip anlamadiginiza bakiolar o kadar sorun yok yani... hele ki eglence parklari icin baska hicbirseye bakilmior reddedilen de pek yok..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

işte,konusma becerısı tam olamayınca cok teseskkur ederım baya bılgı edındım sagolun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaslar ben de bu sene lagoon'a gideceğim.26şubatta fuar var.ride operator olarak çalışmak istiyorum ama şirketimin bana gönderdiği iş bilgilerinde herhangi bir tehlike durumunda orda biz sorumluymuşuz gücü kesmek vs.bu tür şeyler yapmamız gerekebilirmiş.bu haberi aldıktan sonra gidip danışmanımla görüştüm bunun çok ekstrem bir durum olduğunu söyledi ama pek içim rahat etmedi.böyle bir durum oldu mu şuana kadar gidenlerden?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya hersey otomatik ride oporetar dediklerine bakma zaten tehlikeli aletleri calistiramiyorsun supervisorlaer calistiriyo.. diger aletlerde bi start bi de stop dugmesi var genelde o kadar ki ride da calisiyosan ticket taker ya da attendant olarak da calisabilirsin sadece aletleri calistirmiyorsun...kafana boyle seyleri takma benim calistigim alet gunde 3-4 kere bozulurdu musteriler beklerde tamircilerin gelip duzeltmesini

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hmmm o zaman tamam fuara katılıp işi almak kalıyor o zaman geriye inş.onda bir sorun çıkmaz.okulum 4ünde bitiyor 7-8i gibi orda olurum.davidle görüşmede hayatındaki en büyük başarın yok efendim seni diger insanlardan ayıran özellikler ne tarzı sorular sorulacak mı?şirket bana böyle bir mail göndermiş bunlara çalışın diye ama çok saçma geldi bana.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gokhancım kafana oyle seyleri takma rahat ol ))

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

olum burda da mı buldun beni sen ya

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bulurum tabi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaslar sirketim doldurup fuara katılmam için bir form göndermiş.formda do u have any special skills or qualities that make u a good candidate for employment diye bir soru var.yahu çok saçma degil mi bu tür sorular.önceden de bu tür bir soru vardı.zaten genelde vasıfsız işlerde çalışacagız.ride operatorlukte orda 2-3 düğmeye basmak için diger insanlardan ne tür bir farkım olmalı anlayabilmiş degilim!?bunun yanında fuarda iş verenle konusurken ne tür dialoglar geçiyor acaba?seni digerlerinden ayıran ne gibi saçma sorular soruyor mu bu david denen adam.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

evet hatta baska sorular da var.. 10 yil soonra kendinizi nerede goruyorsunuz? biz sizi neden alalim bize ne katacaksiniz? daha once bir is deneyiminiz oldu mu? neden ayrildiniz? size ne katti bu is ? yok ya kasmayin rahat olun nerde okuyosun ne okuyorsun gibi basit ingilizceyi olcmeye yetecek sorular soruluyor genelde.. is fuarinda size bir iki kucuk soru sorulduktan sonra siz onlara sorular soruyorsunuz..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

boş sorulara çalıştırıp stres yapıyor şirket adamı.zaten sevmem öyle felsefi soruları

Tecrübe Puanı
    10

6.000$-7.000$ arasi kazanma firsatiniz var...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum sende daha önce gitmissin galıba sen neden 4500 kazandn?? bıde fuarda bıze yardımcı olabılecek bıldıgın bısey var mı ozellıkle ıngılızcesı kotu olan ben gıbı bırıne

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6.000$-7.000$ arasi kazanma firsatiniz var...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar merhaba biz bu ayın 26sında üç arkadaş fuara lagoon park-utah için görüşmeye gideceğiz. Ve aklımıza takılan bazı şeyler var.

Öncellikle görüşme nasıl olacak? yani herkes rahat olun demiş ama detaylı bilgi veren pek olmamış...(mesela görüşme kaç dakika sürüyor falan..)

yanımızda giderken elektronik götürebilir miyiz? laptop cep telefonu.. bazı arkadaşlar giderken uçakta elektroniklerin zarar gördüğünden falan bahsetti

lagoon parkın çalışma saati kaç dolar? Ve haftada max ve min. kaç saat çalışabiliriz?

Ayrıca maaşımızı haftalık mı yoksa aylık olarak mı alıyoruz?

Sorularımıza cevap verirseniz çok mutlu oluruz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı rastaban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba biz bu ayın 26sında üç arkadaş fuara lagoon park-utah için görüşmeye gideceğiz. Ve aklımıza takılan bazı şeyler var.

Öncellikle görüşme nasıl olacak? yani herkes rahat olun demiş ama detaylı bilgi veren pek olmamış...(mesela görüşme kaç dakika sürüyor falan..)

yanımızda giderken elektronik götürebilir miyiz? laptop cep telefonu.. bazı arkadaşlar giderken uçakta elektroniklerin zarar gördüğünden falan bahsetti

lagoon parkın çalışma saati kaç dolar? Ve haftada max ve min. kaç saat çalışabiliriz?

calısma saatı sızın onunuzdekı ıs lıstesınde yazması lazım maasınızı sanırım 2 aftada bır alacaksınız vede son olarak bence bu baslıgı okuyun cok guzel paylasımlar yapmıslar arkadaslar bence cok yararı olur size

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yaklaşık 2 saattir okuyp okuyup bir dertlenip bir seviniyoruz sorularımızın hepsine cevap bulamadık. Mesela şu elektronik sorunu?

Valla yarın danışmanı arayıp detaylı bilgi alacağız canımıza tak etti

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı rastaban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben görüşmeye gitmedim.
    Elektroniklere hiçbirşey olmaz.
    8.5$ toplamda.
    Minimum 38 maksimum 70 civarı görebilirsin.
    2 haftada 1 paycheck alırsın.

Alıntı tmb297 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum sende daha önce gitmissin galıba sen neden 4500 kazandn?? bıde fuarda bıze yardımcı olabılecek bıldıgın bısey var mı ozellıkle ıngılızcesı kotu olan ben gıbı bırıne
    Net cebime kalan okadardı. Toplamda 5400$ kazandım. 21 Haz-25 Ağustos arasıç

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben görüşmeye gitmedim.
    Elektroniklere hiçbirşey olmaz.
    8.5$ toplamda.
    Minimum 38 maksimum 70 civarı görebilirsin.
    2 haftada 1 paycheck alırsın.

Net cebime kalan okadardı. Toplamda 5400$ kazandım. 21 Haz-25 Ağustos arasıç
    çok teşekkürler gerçekten aydınlatıcı oldu bu bilgiler. peki bu vardiya saatlerini işveren mi ayarlıyor haftalık yoksa bizim isteğimiz dahilinde mi oluyor?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

orasi ayarliyor ama ozellikle istedigin off gunun varsa form doldurup veriyorsun.. merak etme bunlara takilma hatta lagoonparkla ilgili hicbirseye takilma hersey yeterince iyi ve guzel gececektir emin ol...

Tecrübe Puanı
    10

Aynen Özgür'ün dediği gibi takılma fazla örneğin bi işin çıktı ya da gezmeye gideceksin fakat o gün iş yazmışlar sana aynı bölgede çalışan başka bir arkadaşında o gün çalışmıyor ise gün değişikliği teklif edersin. Hem o fazla çalışmış olur hem de sen işini halletmiş olursun.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaslar görüşmeye giderken giyime traşa falan dikkat etmemiz gerekiyormuş sanırım.şirketten öyle söylediler.birde çalışırken hergün traş olmak zorunlu mu?(yiğit mailine bak)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)