Sayfa 8 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 456789 SonuncuSonuncu
Toplam 270 adet sonuctan sayfa basi 211 ile 240 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABD-Türkiye arası haberleşme {Genel Başlık}

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

istersende www.voipwise.com gir ordanda turkiyeyi aramasi sabit hatlar icin bedava

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

bence skype daha iyi
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

valla baya iyi bunlar ya. teşekkürler hepinize. ben kendi telefonumdan aramayı bile düşünmüştüm türkiye yi. malum aile kızarkadaş filan aramadan olmaz. bu baya iyi oldu.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cok saollll gercekten...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

internet gerekiyor,simdi nerden bulcaz gittigimizde
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı yahoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istersende www.voipwise.com gir ordanda turkiyeyi aramasi sabit hatlar icin bedava
    3 aydır evde kullanıyoruz. çok uygun. 10 euro yükledik ve yurtdışı ile bile bazen bedava konuşuyorsun. belli bir zaman var haftada bedava konuşacağın onu geçince paraya kumbarandan düşüyor, ama o da çok cüzi. mesela şimdiye kadar sadece 5 euromuz gitti ve heryeri arıyoruz
    gittim; gezdim; gordum....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar bence sakin kendi tlefonunuzdan aramti denemeyin bile ...ben turkcell den sordum....dakikasi 80 kontor....seni ararlarsa 40 kontor mesaj atmak 10 kontor....bu bence en son bas vurulacak yol olmali

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şaka bi yana ben de 12 voipten yararlanacağım.şimdiden kontör yükledim bile
    Her ne söylersen söyle senin bildiğin, karşındakinin anladığı kadardır...
    Mevlana Celalleddin Rumi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar voipwise hakkında pek bi bilgim yok kusura bakmayın,şimdi bunu kullanabilmek için öncelikle bilgisayarımızda sadece mikrfon olması yeterli mi? kulaklık falan da lazım değil mi? sıradan bir laptopla kullanabilir miyiz bu olayı?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Sıradan bir laptopta işini görür mommuma..Ama hem kulaklık hem mikrofon tek kulak girişli 6 liraya satılıyor piyasada..bir tae ondan almak daha mantıklı..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıradan bir laptopta işini görür mommuma..Ama hem kulaklık hem mikrofon tek kulak girişli 6 liraya satılıyor piyasada..bir tae ondan almak daha mantıklı..
    evet çok ucuz bir tane al ama biz sürekli kullandığımız için 40 liraya teknosa'dan telefon şeklinde olanını aldık.
    extra bişiyok ses dağılmadan daha kaliteli gidiyor amaaan üğrenci adamın işini görsün yeter bence mikrofon
    gittim; gezdim; gordum....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

teşekkürler bilgiler için.. peki mesela voipwise ile abd den türkiye deki bir cep teli aradık, numara nasıl gözüküyor cep telefonunda bize ait bi numara falan oluyor mu? bide abd de wireless lar türkiye deki gibi değildir umarım, konusma esnasında sorun cıkmaz değil mi?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Evet ben de voipwise'ı yaklasık 6 aydır kullanıyorum... Cok memnunum... 10 avroya yaklasık 3-4 ay konusuyorsnuz... Sabit hatlar bedava, cep telefonları da cok ucuz... Artı sms'de gonderebiliyorsunuz.. En guzel tarafı bu bence..
    IF SOMETHING IS HARD TO DOING,THEN IT IS NOT WORTH TO DO....
    BY HOMER SIMPSONS (The Simpsons)
    When The World is mine your death shall be quick and painless....
    BY STEWİE GRIFFIN (Family Guy)
    Ray, when someone asks you if you're a god, you say "YES"...
    BY WINSTON ZEDDEMORE (Ghost Busters)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cep telefonundan hesabımızdaki miktarı kullanma durumumuz varmış sanırım arkadaşlar bi bilginiz var mı bu konuyla alakalı?(voipwise ile )

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yawherkes abd deyken turkiyeyi dusunuyor.peki abd deyken ordaki arkadaslari nasil aricaz .cep telefonu sart onlarda yokmu soyle aveanın kampanyasi gibi 5000 sms beles .olsa super olur yani.hi daniella.i am coming to you.falan arariz mesaj cekeriz yani onlar nasil olcak.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı justinx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * Dört bantlı telefon, GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 şebekelerinin desteklendiği yerlerde global kapsama sağlar
    * Bantlar arası otomatik geçiş

?

benim telefonda 2G Network GSM 900 / 1800 var..

3 Band değilmi yaw şimdi telefon? püü

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aklıma bir şey takıldı,bu voipwise amerikadan ailemizi aramak için değil mi?ben laptop falan götürmicem annemlere bırakıcam ben bu programı laptopa yüklesem kredisini de yüklesem..ailem benim cebimi arayabilirmi türkiyeden?ben cebimi götürcem her şekilde..o zaman ne kdr kntr düşüyor?benden de düşermi acaba?kullananlar yardımcı olursa sevinirim..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yurt dışında kendi telefonunuzu kullanmayın kendi telefonunuzu kullanırsanız, hem size para yazar, yada kontor düşer,sizi arayanında kontürü düşer yada fazla yazar ama oranın hattını alırsanız sadece sizi arayana yazar.. ve bu arada netten görüşmek için skype çok mantıklı ücretsiz internet üzerinden görüşebiliyosunuz.. başka internetüzerinden şeylere gerek yok..

turkcell avea ve telsimle bu yurt dışında türkiyeyle görüşme olaylarını konuşun bir sürü detay var ben gecen sene kıbrısa gittimde öküz gibi fatura gelmişti bir sürü farklı faturalandırma var..

araştırın derim...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

telsim vodafone oldu pardon

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

soruma cevap piliiizzzz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sirona_sirona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soruma cevap piliiizzzz
    cevap gelmiş aslında. seni aradıkları zaman senden de kontör düştüğü için voipwise la da aransan kontörün gidiyor yine. yanılıyorsam düzeltin lütfen.
    I beg for mercy, i plead, tell me
    Why? why me?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

arkadaslar acil cevaplarsaniz sevinirim voipwise yukledim bilgisayara ancak internet baglantisi yok. kullanamaz miyim simdi internetsiz calismaz mi

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

su an amerikadayim internet de sikinti var acikcasi ondan pek giremiyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar acil cevaplarsaniz sevinirim voipwise yukledim bilgisayara ancak internet baglantisi yok. kullanamaz miyim simdi internetsiz calismaz mi
    hayır çalışmaz çünkü bu sistemlerin mantığı internet üzerinden telefon görüşmesi yapmanı sağlamaktır. Haliyle internet bağlantısı olmadan konuşamazsın.
    I beg for mercy, i plead, tell me
    Why? why me?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

voipwise'ın cep telefonlarından kullanılma gibi durumu oluyormuş sanırım bunu araştırdınız mı? yani program olmadan da kullanılabiliyormuş eğer yanlış anlamdıysam okuduklarımı programın kendi sitesinden ?

sitede yazanlar bunlar;

Here's how it works:

1. Make sure you have entered your home and/or mobile phone number in your personal details so you can access our local rate numbers.
    2. Select your country in the drop down box. Call the local rate access number for your country from your home number or mobile phone and wait for the voice prompt.
    3. You can now enter any (international) number you want, and VoipWise connects your call (always use the international format for your calls, for instance 0044201234567 for a UK call). Costs for the onward calls will be settled via your VoipWise-account at the current rates. After entering the telephone number you want to call, you will hear the current rate of the destination you are calling so you know exactly what each call will cost - in advance.

Tip:
    The service is very quick and hassle free. There's even a simple trick that you can use to make the dialling process completely seamless.
    All you need to do is edit your international numbers to include the access number at the beginning, followed by a pause. This can be done easily depending on the brand of your mobile:
    How to find pause in your mobile
    Nokia phones: Press * 3 times until a 'p' appears
    Siemens / Panasonic phones: Press 0 and hold until a '+' appears
    Motorola / Samsung / Sony Ericsson phones: Press * and hold until a 'p' appears
    LG Phones: Press # and hold until a 'p' appears
    If you need help with this, see your mobile phone instruction manual or contact your phone manufacturer.

For example you use the UK access number to call a German number:
    Save the number as follows 0044123456789P0049123456789 and you never have to enter the recipients number again
    Konu wtfck tarafından (07-06-2008 Saat 01:55 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim 50 ytl lik 1110 telefonum amerikada çalışırmı vadofone ve turkcell hattım var.. bi yerlerden telefonun 3 bandlı falan olması lazım die duydum.. benim model 900 1800 yani 2 bandlı... çalışırmı.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar en iyisi telefon kartlari hat filan yalan t mobile a gittim beles mesaj li bi kamanyasi var mesaj atarik dedik turkiye iki uydu farkli tarife dedi bide 2 yil sozlesme istiyorlar yani bu is yalan hat filan ama birileri hala hat ain diyor cidden bilmedidim bisey varsa paylasin yaa bende hala kart ile gorusuyorum en iyisi
    ilkk gun ii gecti zaten turkcell 1000 kontor vardi ne olur ne olmaz dedim bedava aranan numara vardi dedim cepten ariyim 7 dakika sonra bitti beles telefon numarasina bile kesiyormus ne biliyim ben cok pisss kodu vallaa ))

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ne telefon kartı hocam ya,20dolar verip 7-8 dakka konuscagıma, voipwise ile ev iş telefonlarını bedavaya arar cep leride dakkası 0.15 euroya ararım.. tabi internet erişiminiz varsa..olmayanların işi zor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)