Work and Travel 2025
Sayfa 8 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 456789101112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 437 adet sonuctan sayfa basi 211 ile 240 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Not ortalamaları soru/sorun başlığı{Ana Başlık}

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben de gidiyorum bu sene valla ne bulabiliyorsan koy tapu banka hesap cüzdanı araba ruhsatı. yani eğer sana vize vermeyi düşünmezlerse bunları istiyorlar o zaman fikirleri değişebilir. yani geri dönmeye ikna edebilirsin

Şirket Temsilcisi
    Tecrübe Puanı
    0

ya cok korkuyorum aslında ilk görüşmem de bi alabilsem çok iyi olucak ben böbrek taşımı kırdırdıgıma dair poliklinikten yazı aldım türkçe bi rapor bunu yeminli tercümana cevirtmem mi gerekiyo bunu bilen varmı?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

benim bildiğm her şey ingilizce gitmiyo yani tapu filan da ingilizce değil ki sonuçta resmi kurumdan alırsan sorun olmaz gibi geliyo ama yinede araştır sen

Şirket Temsilcisi
    Tecrübe Puanı
    0

saolasın arkadasım ii geceler

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı arfundali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar.Ben Marmara Üniversitesi öğrencisiyim 4. sınıf ama okulum 5 e uzadı. ilk dönem basında ortalamam 0,86 ydı ilk dönem 17 sınava girip 14 ünü geçti ortalamamı 1,51 e çıkardım. Uluslararası büyük bir nakliye firmasından 28 kasım 2008 de işe başlayacaktır diye ingilizce olarak ve firma sahibinin imza sirküleri ile dosya aldım 1. ve 2. sınıfta böbrek taşı problemim vardı ve bazı sınavlarıma giremedim çoğunada çalışamadım böbrek ağrısını çeken bilir bunuda raporladım bölüm baskanımız prof. rona turanlı dan referans mektubu aldım ingilizce olarak. İngilizcemde yeterli derecede iyi. 2 kere şansımı denemek istiyorum.Eğer red alırsam ilk görüşmede 2. görüşmemi 28 hazirandan sonra yapabilirmiyim not ortalamamı finaller ve bütlerle 2.00 acıkardıktan sonra 1. görüşmedeki red 2. görüşmeyi etkliermi? işimi kendim buldum ve 10 temmuzda baslıyor işim bana yardımcı olsun birisi lütfen.. teşekkürler şimdiden
    İlk görüşmenin ikinci görüşmeyi etkilemesi gibi birşey sözkonusu olmuyor (istisnai durumlar hariç; ör: sicil temiz olmama,)

bugün görüşmeye gittim bende, 4 tane son sınıf arkadaşla tanıştım, 1 tanesi mezun oluyordu ve diğerlerinin de ortalamaları çok yüksek değildi... hepsi kabul edilmişlerdi... yani çok fazla problem yaşayacağını zannetmiyorum elindeki evraklar dolayısıyla... içinin rahat olması açısından tabiki yeminli rapor çıkartabilirsin ama bence bakmazlar bile. Kendin mülakat sırasında açıklaman daha faydalı olur diye düşünüyorum, tabi bu benim kendi görüşüm...

Kolay Gelsin,
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

necro arkadaşım, not ortalamaları fazla yüksek değildi derken 2 nin altında mıydı?

Şirket Temsilcisi
    Tecrübe Puanı
    0

bnm ortalamam 1.51 ama dönem basında 0.86 dıydı 14 tane dersimin yanında geçiş tarihi olarak 2007-2008 yazıyor bunlar baya etkilidir dimi?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

önemli olan düzgün cevap verebilmek bence, çünkü benim ortalama da 1.93'tü ve bisürü soru sordu kadın... hatta ilkokul öğretmeni gibi yorum da yaptı 30 ssaniyedir beni tanımasına rağmen "bence daha iyi olabilirsin neden kaldın bu 4 dersten" dedi dedim iktisat konusunda 2 derse de aynı hoca giriyor ve hiçbirşey anlamıyorum... güldü baya sonra verdi kağıdı.... yani ilgilendikleri şey aslında ne kadar başarılı oldugun değil bencei, nasıl bir elektrik verdiğin
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

inşallah öyledir kardeşim benimde ortalamam 1,82 ....sizce çok düşük bi ortalamamıdır 1,82 ne diyorsunuz?(konsolosluğa göre)

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı necro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önemli olan düzgün cevap verebilmek bence, çünkü benim ortalama da 1.93'tü ve bisürü soru sordu kadın... hatta ilkokul öğretmeni gibi yorum da yaptı 30 ssaniyedir beni tanımasına rağmen "bence daha iyi olabilirsin neden kaldın bu 4 dersten" dedi dedim iktisat konusunda 2 derse de aynı hoca giriyor ve hiçbirşey anlamıyorum... güldü baya sonra verdi kağıdı.... yani ilgilendikleri şey aslında ne kadar başarılı oldugun değil bencei, nasıl bir elektrik verdiğin
    iktisat yani ezber gereksiz bir ders,keynes 100 yıl önce bulmuş bazı teoriler hala aynıları okutuluyorben iktisada girişi hala alttan alıyorum.tuzum kuru olsa orada eğitim sistemini bile eleştiririm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

meraba arkadaslar şimdi yazılanları okurken aklıma takıldı, ben hazırlık sınıfı öğrencisiyim ve vize görüşmesine girdim ama vize memuru görüşmem sırasında bana hiç not ortalamam konusunda bi soru sormadı gerçi ortlamam 84 tü acaba yüksek diye mi sormadı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozmoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah öyledir kardeşim benimde ortalamam 1,82 ....sizce çok düşük bi ortalamamıdır 1,82 ne diyorsunuz?(konsolosluğa göre)
    sanırım konsolosluk not ortalamaları konusunda gecen seneye göre biras daa toleranslı davranıyo.en azından ben görüşmeye girdiğimde ortalaması 2'nin altında olan 2kişiye vize verildi,sene basında 2'nin altında ortalamam var deyince vize almanın cok zor olduğu söylenirdi ama şimdi bu oran yükseldi die düşünüyorum.oraya hazırlıklı gittikten sora alırsın bence..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

saolasın charlıe_ksk cevapların rahatlattı bayağ beni ama ben yenı bişi taktım kafaya ankaraankarada gırıcem vızeye ama ankara daha katı dıolar ısanbula gore sız ne dıosunuz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Standart pasaport bekliyorum hala

31 martta vize görüşmesine gittim arkadaşlar ds siz gittim ayın 3 ü gibi şirketim ds le birlikte pasaportumu yolladı hala basıp yollasınlar diye bekliyorum..not ortalamam 1.92 2.sınıfım sene kaybım flan yok ingilizcem çok iyi bundan önce 2 kere ingiltereye girmiş çıkmışlığım war bu bi + mıdır bilmiyorum ama işallah red flan yemem bi gelsede kurtulsam şu stresten

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozmoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saolasın charlıe_ksk cevapların rahatlattı bayağ beni ama ben yenı bişi taktım kafaya ankaraankarada gırıcem vızeye ama ankara daha katı dıolar ısanbula gore sız ne dıosunuz
    ben ankaranın farklı olacağını sanmıyorum ya tabi nasıl bi memura denk geldiğin de cok önemli,biras da şans yanında olursa korkma

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

insllh öyle olur yaa alsam da rahatlasam artık sunun yüzünden sınawlrıma calısamıorum yaw

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evt sni cok ii anlıyorum bende öyleydimama okadar büyütülcek bişe olmadığını sende anlıcaksın,bu arada vize randevun ne zman?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vize randevumu bu hafta şirketim alıcak sanırım mayıs başı gibi olucak yada 2. haftası

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

güsel,hayırlı haberlerini beklioruz kardeş

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

teşşekkür ederim kardeşim aldığımı yada alamdıımı buraya ayrıntılarıyla yazıcam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Not Ortalaması

arkadaşlar ben bilkent 2. sınıftayım not ortalamam 1.99 dan 1.75 e düştü geçen dönem ingilizce seviyem iyi ama yani iş kabulu flnda aldım kodaktan yetkililerle mülakata fln girdim!acaba alabilme şansı veya nasıl alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

BannedUser
    Guest

arkadaşım takma öle 2 falan diolarrya onlar yalan 1.50 ile bile alınıyo merak etme çok rahat alırsın inş isminde sorun yoksa

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardeş ben 1.61 ile aldım aklında bulunsun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de 20 mayista yesil kagit aldim fakat benim ds im de vardi ve eksik bi belgem yoktu. memur beni arastiracaklarini söyledi ve onumuzdeki hafta internet sitesine bakmamı söyledi. benim sorum su ki benim numaram tahmini ne zaman yayinlanir internet sitesinde ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ypğunluktan dolayı kimse birşey diyemez ama merak etme haziran başı en geç haber ederler sana.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

saolasin ya isalla dedigin gibi haziran basinda haberimiz olur ...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

1.53 ortalama ile red aldım ,bu dönem transkriptimi yüksmiş olarak 2. vize görüşmesine giricem bakalım artık ne olcak tanıdık etkisi oluormu gerçekten çok merak ediyorum bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Eğer notlarını 2.dönem yüksmiş isen kesinlikle gitmeni tavsiye ederim çünkü ben de hemen hemen seninle aynı durumdaydım yukarıda okumuşsundur zaten 1.61 di ortalamam, yalnız eger notlarının yükstiğine dair bir belgeyle gidersen kesinlikle ne yap et o belgeyi göstermeye çalış çünkü bazen bakmaya biliyor.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaşlar benimde bir sorum olucaktı ben celal bayar üniversitesinde okuyorum ve bizim not sistemi bi acayip oldu bu sene normalde 50 ortalamayla dersi geçiyordun ama bu yıl senato kararı ile bu geçme notu 60'a yüksilmiş ve bütün mevzuatlarda böyle yazıyor ama ben 2006 girişli olduğum için okula bizi bu karar etkilemiyor. Yalnız ben transkriptimi 4lük not sistemine göre istediğimde bana nasıl bir değerlendirme yapılcak bilmiyorum bu arada ortalamam 67. bende work&travela seneye katılmayı düşünüyorumda önceden böyle bir sorunu olan varmı merak ediyorum da durumumu şimdiden teşekkürler. Amerikaya gidicek arkadaşlarada iyi eğlenceler diliyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart yardımmm

ya peki ne gibi mazeretler sunup aldın ortalaman için ne dedin yani?????

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)