Work and Travel 2025
Sayfa 8 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 456789101112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 369 adet sonuctan sayfa basi 211 ile 240 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2011 Pembe Kağıt Sorunu !!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı giovaleone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de elimdeki numaramla gerçek numaram farklıydı.kontrol etmenizde yarar var.yedi hafta bekledikten sonra bir mail attım,birkaç saat sonra passportu gönder dediler.
    o tam bi skandal ya konsolosluğa dava açılmalı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bugün websitesindeki numaraların güncellenmesi gerekiyor değil mi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

aynen öyle, ben de bekliyorum sabırsızlıkla

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada bir bilgi vereyim, belki aynı durumda olan arkadaşlar vardır.

ben yazokuluna gidecektim, florida universitesinde.

fakat yeşil pasaportluyum ve J-1 vizesine başvurmuştum.

konsolosluğu aradığımda, eğitim amaçlı gittiğim için J-1 vizesinin yeşil pasaporta da basılabileceğini söylediler.

herkese sabırlar diliyorum..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrblar arkadaşlar ben de 7 haftadır bekliyorum burada yazanları okuduktan sonra konsolosluğu aradım ups numarasını adımı söyledim bana başka bir doğum tarihi söyledi sonra da tamam doğru dedi senin numaran bizdekiyle aynı peki ne kadar sürer dedim bu işlem belki 7 ay daha sürer belki hiç gidemezsin dedi arkadaşlar şu mail de ne yazdınız söyleyin aynısını yazayım eğer önümüzdeki hafta da açıklamazlarsa gidip paramı alayım şirketten tşkrler

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı benböylleamerikanın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrblar arkadaşlar ben de 7 haftadır bekliyorum burada yazanları okuduktan sonra konsolosluğu aradım ups numarasını adımı söyledim bana başka bir doğum tarihi söyledi sonra da tamam doğru dedi senin numaran bizdekiyle aynı peki ne kadar sürer dedim bu işlem belki 7 ay daha sürer belki hiç gidemezsin dedi arkadaşlar şu mail de ne yazdınız söyleyin aynısını yazayım eğer önümüzdeki hafta da açıklamazlarsa gidip paramı alayım şirketten tşkrler
    gittiğinde paranı hemen verirdi şirkette.. programını bugun iptal edicek ol. o parayı alana kadar varya bi okadar daha masraf yaparsın bence.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gittiğinde paranı hemen verirdi şirkette.. programını bugun iptal edicek ol. o parayı alana kadar varya bi okadar daha masraf yaparsın bence.
    parayı almak çok sorun değil onu alırız da bekleme olayı kötü bu iş için her şeyi iptal ettik bekliyoruz sonuçlanmayacaksa yolumuza bakalım artık

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Vay be, bugün de güncellenmedi numaralar..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı benböylleamerikanın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emin olabilirsin ki mailler hiç bi işe yaramıyo ne yazık ki bu arada şirket paranı vermek zorunda kesinlikle çünkü name check senin dışında gelişen bi olay ancak benim şirketim parayı eylülde vereceğini ve önkayıt parasını keseceğini söledi çünkü sözleşmede öyle yazıyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı asdfghj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emin olabilirsin ki mailler hiç bi işe yaramıyo ne yazık ki bu arada şirket paranı vermek zorunda kesinlikle çünkü name check senin dışında gelişen bi olay ancak benim şirketim parayı eylülde vereceğini ve önkayıt parasını keseceğini söledi çünkü sözleşmede öyle yazıyor
    para konusunda sorun çıkacağını düşünmüyorum zaten diğer 3 arkadaş gitti ben kaldım

yorumlarda mail attım daha sonra pasaportunu yolla dediler demiş bir de ben deniyeyim dedim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı asdfghj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada benim şirkette armada grandee şirket senin duruma ne diyor?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bugün şirkete gidip işverene mail atıcaz ama sanırım boşuna çünkü bnmki çıkmaz asla ya o mail atanların çıkması şey konsolosluktaki numarayla ellerindeki numara aynı deilmiş ondan dolayı. Sen direk vize bölümünü ara de ki "elimdeki ups numarasıyla sizdeki aynı mı onu kontrol etmek istiyorum"

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bundan sonra açıklamasınlar zaten bu seferde ben gitmiyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

trafikte gördüğüm tüm ups arabalarına zarar vermek, şoförleriyle kavga etmek istiyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ve bugun 30 gun oldu.... 18 hazıranda uçmam gerekırken

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bugün güncellenen numaralarda yokuz yine.

hiç umurlarında değiliz adamların..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

4 gün sonra tam 2 ay olacak amerikadan vazgeçtim yaz okuluna gidiyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

watkenaydu arkadaşım oncelıkle çok sevındım (numaranın yanlış yazılmış olmasına değil tabı, bunun ortaya çıkmasına) konsolosluğa 0212 340 4444 nolu numaradan mı ulaştın acaba
    Konu s_m_t tarafından (16-06-2011 Saat 03:15 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar 3 hazirandaki görüşmede name check'e kaldım.uçak biletimi iptal etmek zorunda kaldım tabi,bu da bana 100tl ye maloldu.Şunu paylaşmak istiyorum.Sanırım name checke kalanların önemli bir kısmı sol taraftaki kel adamdan kalmış.Bu bir tesadü olmasa gerek.En suratsız memur bize denk geldi.İngilizce filan hikaye imiş.Tüm mesele birkaç saniyede vermiş oolduğun izlenim.Ben bunu arkettim.Bir de gitmeyi düşünen arkadaşlar.Mümkünse sakalınızı kesin.Ben artistlik yapıp kesmemiştim ama sanırım etkisi oluyor birazcık bile olsa

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı yagmuradam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 3 hazirandaki görüşmede name check'e kaldım.uçak biletimi iptal etmek zorunda kaldım tabi,bu da bana 100tl ye maloldu.Şunu paylaşmak istiyorum.Sanırım name checke kalanların önemli bir kısmı sol taraftaki kel adamdan kalmış.Bu bir tesadü olmasa gerek.En suratsız memur bize denk geldi.İngilizce filan hikaye imiş.Tüm mesele birkaç saniyede vermiş oolduğun izlenim.Ben bunu arkettim.Bir de gitmeyi düşünen arkadaşlar.Mümkünse sakalınızı kesin.Ben artistlik yapıp kesmemiştim ama sanırım etkisi oluyor birazcık bile olsa
    dostum, ben de senin gibi 3 haziranda en soldaki adamdan name check'e kaldım,ben de sakallarımı kesmedim senin gibi.Dediğin gibi ingilizce ile hiçbir problem yok.Ancak şöyle bişey duydum:Sisteme adımınızı girdiklerinde hangi görevliye denk gelirsek gelelim sistemde adımızın yanında bayrak işareti çıkarsa otomatikman name check mağduru oluyormuşuz.Bu bana pek inandırıcı gelmedi, benimle aynı isme sahip olan arkadaşım babalar gibi aldı vizeyi.Benim de uçak biletim hazır 28 haziranda uçmam gerekiyor.İptal için kaç gün önceden haber vermemiz gerekiyor en son?Ben de KLM'den almıştım bileti.Ayrıca sen neden ceza ödedin,abd ye gitmekten vaz mı geçtin,iptal durumunda üstüne para mı veriyoruz??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı fatih1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum, ben de senin gibi 3 haziranda en soldaki adamdan name check'e kaldım,ben de sakallarımı kesmedim senin gibi.Dediğin gibi ingilizce ile hiçbir problem yok.Ancak şöyle bişey duydum:Sisteme adımınızı girdiklerinde hangi görevliye denk gelirsek gelelim sistemde adımızın yanında bayrak işareti çıkarsa otomatikman name check mağduru oluyormuşuz.Bu bana pek inandırıcı gelmedi, benimle aynı isme sahip olan arkadaşım babalar gibi aldı vizeyi.Benim de uçak biletim hazır 28 haziranda uçmam gerekiyor.İptal için kaç gün önceden haber vermemiz gerekiyor en son?Ben de KLM'den almıştım bileti.Ayrıca sen neden ceza ödedin,abd ye gitmekten vaz mı geçtin,iptal durumunda üstüne para mı veriyoruz??
    Benim uçak biletim air france ile idi.15 haziranda.14 haziranda turizm şirketimi arayıp iptal ettirmiştim.Ama KLM bu kadar esnek olmayabilir bir turizm şirketini ara derim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar aynı artisliği ben de yaptım uzun süre sakalımı kesmemiştim şimdi kesersem daha kötü görünür dedim ve sakalla gittim yalnız bana ortadaki sempatik adam gelmesine rağmen takıldım sakalın etkisini bildiğim halde sakalla gittim sonra da şu bayrak olayıyla kendimi kandırıyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

sakalla pek alakası yok bence çünkü sakallı ve sıfır inglizce bilen bi çocuğa direk vize vermişlerdi. O en soldaki adam cidden ölsün artık herkes mi ondan kalıyor ya! benim ismimi yazdı sonra yanına bi adamı çağırdı konuştular biraz sonra da bana pembe kağıdı vermişti. Yazarken sinirlendim şimdi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı s_m_t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    watkenaydu arkadaşım oncelıkle çok sevındım (numaranın yanlış yazılmış olmasına değil tabı, bunun ortaya çıkmasına) konsolosluğa 0212 340 4444 nolu numaradan mı ulaştın acaba
    valla bende sevindim ama ne lanet ne menem bi süreçmiş bu name check süreci. 100000 kere bela okudum tüm conilere. kardeş numara sitede var tam hatırlamıyorum şimdi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba Arkadaşlar,
    Ben UPS numaramla ilgili vize bölümünü aradım ama hiç bir şekilde yardımcı olmadılar.
    Hangi numarayı aradığınızı yazarsanız eğer daha çok yardımcı olmuş olursunuz...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu numarayı ara "0212 335 90 00" ve vize bölümüne bağlanmak istediğini söyle.
    eğer bu numarayı aradığında vizeyle ilgili bilgi için başka numarayı arayın derse onu ara çünkü bazen yönelendiriyolardı. şimdi tam olarak hatırlamıyorum. Vize bölümü haftaiçi 2 buçuk-4 buçuk arası çalışıyo o yüzden o saatlerde ara. "Sizdeki ups numarasıyla bendeki aynı mı kontrol etmek istiyorum" falan de
    Konu asdfghj tarafından (20-06-2011 Saat 03:50 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim dostum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ne demek umarım sendeki numarayla o mal konsolosluktaki numara aynıdır ne zamandır bekliyosun ¿

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bugün 14. günüm tam konsolosluğu aradım ve hala işlemimin devam ettiğini söylediler.Ya çıkmayacaksada çıkmasın ona göre plan yapıcam.Ne bileyim ya insanın sinirini alt üst eden bi durum.Allah kimsenin başına böyle bişey vermesin.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

gerçekten belli olmaması daha kötü yapamıyosun. İnş açıklanır bu hafta uçuş tarihin ne zaman?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)