Sayfa 7 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 345678910 SonuncuSonuncu
Toplam 284 adet sonuctan sayfa basi 181 ile 210 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yalnız Gitmek

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı ozlemmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :d ;d ........................

arkadasim bana gulmedin umarim...hic sevmem bana gulunmesini.babam asla guldurtme kendini dedi
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bosver ne olacak birini guldurduysen
    lafa guldum ama ya
    sende diger arkadslarinla gitseydin illaa sevgili gerekmez hayatta
    Her ne yaşıyorsan,seni öldürmediği müddetçe, güçlü kılar.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

insanin hic sevgilisi olmayinca oyle oluyor iste amerikaya sevgilisiyle gidesi geliyor.ayrica sevgilimiz olmadi diyede sapik felan degiliz :P karsi apartmanda iki tane amerikali ogrenci kiz var.alt kattada rus aile yasiyor. gerci rus kizin abisi var ama

benim yazi yazdigim konu dagilmaya basliyor benden sonra.benimde katkim olsun konuya.
    arkadaslar tek gitmeyin cok zor oluyor,anlamadiginiz bilmedigini birsey olur,biriniz bilmeseniz bile birini bilirsiniz.hastalandiginizda yada birseylere ihtiyaciniz oldugunda anlarsiniz ne demek istedigimi
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tabi hastalanma durumlarinda birine ihtiyac duyabilrisin ama
    bence arkadslar tek gidin biraz da giriskenseniz hic bir sey olmaz
    Her ne yaşıyorsan,seni öldürmediği müddetçe, güçlü kılar.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı ozlemmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tabi hastalanma durumlarinda birine ihtiyac duyabilrisin ama
    bence arkadslar tek gidin biraz da giriskenseniz hic bir sey olmaz

girisken olunca size hastalik bile bulasmiyor hic birsey olmuyor,bir sorunla karsilastiginiz zaman giriskenseniz sorun cozuluyor...mesela havalaninda olduki ucagi kacirdiniz,dilde pek bilmiyorsunuz,girisken birisiyseniz eger,sorun kendiliginden halloluyor yatakta hasta yatarken giriskenseniz,ilac kendiliginden geliyor ewe ...
    Peki.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yalnız gıtmek guzel ama abd de 3 ay yalnız yasamak cok da guzel bırsey degıl arkadaslar.sonucta elın abdlısı ne kadar ıyı nıyetlı,yardimsever de olsa anlamıyor derdımızı.onun icin burdan arkadaslarinizla gtmesenizde orda yalniz kalmayi o kadar istemeyin bence.Basimiz sikistiginda, bi ihtiyacimiz oldugunda oncelikle yine birbirmize danistik orda birbirimizden yardim aldik biz, yeri geldi GS-fb muhabbetleri yaptik, aksamlari turk sanat muzigiyle ictik kisacasi ordayken ozlediginiz seyleri ancak Turklerle yapabilirsiniz.yalniz gdiin, ama kesinlikle orda ben yalniz kalicam Turklerden kopacam dusuncesine cok kaptirmayin kendinizi, cunku belli bir zaman sonra ister istemez insan ariyor kendi ulkesinden birilerini ama en onemli tavsiyem, gezme doneminde arkadaslarinizla ciksaniz bile yalniz basiniza en az 2-3 gun gecirin

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı alper2005metu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız gıtmek guzel ama abd de 3 ay yalnız yasamak cok da guzel bırsey degıl arkadaslar.sonucta elın abdlısı ne kadar ıyı nıyetlı,yardimsever de olsa anlamıyor derdımızı.onun icin burdan arkadaslarinizla gtmesenizde orda yalniz kalmayi o kadar istemeyin bence.Basimiz sikistiginda, bi ihtiyacimiz oldugunda oncelikle yine birbirmize danistik orda birbirimizden yardim aldik biz, yeri geldi GS-fb muhabbetleri yaptik, aksamlari turk sanat muzigiyle ictik kisacasi ordayken ozlediginiz seyleri ancak Turklerle yapabilirsiniz.yalniz gdiin, ama kesinlikle orda ben yalniz kalicam Turklerden kopacam dusuncesine cok kaptirmayin kendinizi, cunku belli bir zaman sonra ister istemez insan ariyor kendi ulkesinden birilerini ama en onemli tavsiyem, gezme doneminde arkadaslarinizla ciksaniz bile yalniz basiniza en az 2-3 gun gecirin

Turklerin amerikada bir Turku aramasina gerek yok,Turkler heryerde .cikiyor illa biryerlerden karsina.birde ilk gorunce insan mutlu oluyorki.zati 70 milyonluk bir turk nufuslu yerden geldin.niye sevinirsin amerikada turku gorunce ...gecen otele birkac turk aile geldi.adamlar hic sasirmadi beni gorunce...aaa burdami calisiyorsun
    Peki.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turklerin amerikada bir Turku aramasina gerek yok,Turkler heryerde .cikiyor illa biryerlerden karsina.birde ilk gorunce insan mutlu oluyorki.zati 70 milyonluk bir turk nufuslu yerden geldin.niye sevinirsin amerikada turku gorunce ...gecen otele birkac turk aile geldi.adamlar hic sasirmadi beni gorunce...aaa burdami calisiyorsun
    Bizde cok kalabaliktik calistigimiz yerde ama dedigim gibi amerikalilar oyle bizim insanimiz gibi cok sicakkanli samimi degillerdi.Bu kotu birsey diye demiyorum sonucta adamlarin kafa yapisi farkli bizden, yasam tarzlari farkli,gelenekleri gorenekleri farkli.Iyi insanlar hos insanlar onlarla da cok guzel zamanlar gecirdik ama dedigim gibi yeri geliyor insan kendi topragindan birini ariyor orda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Kımse sevgılısıyle gıdemesın.vızeyı alamasınlar gıdebılenlerde orada ayrılsınlar.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

senin de hiç sevgilin olmasın!!!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulundugun sehir/bölgedeki Türk yogunluguyla cok alakalı bu bence. Ben calıstıgım sehirde, Laughlin/Nevada, gelen 2 wat ögrencisi haricinde 1 tane dahi Türk görmedim. En cok bir gün calısırken merak edip nereli oldugumu soranlar oldu, Türk dedigimde Bebegim deyip İbonun sarkısını söylemeye basladılar. (Ben de koptum tabi o anda, sevindim de tabi) Onlar da Ermeniymis, cok sıcakkanlı davranıyorlardı ve az cok muhabbet edecek kadar Türkce de biliyorlardı. Asla Sözde Ermeni Soykırımını bir alet gibi kullanmaya calısan Türk düsmanı Ermenilerden degillerdi yani. 2 dk da olsa pizzayı teslim ederken hos muhabbet de ettik. Ayrıca baya zenginlerdi, siparis ücreti öderken elinde baya bir Benjamin Franklin vardı. Aynı bizde oldugu gibi pizza ücretini öderken de sen-ben ödüycem kavgası da yaptılar Son olarak ogulları deli gibi göbekliydi ve kızları da baya güzeldiler hani, aynı Kardashian kardesler gibi. Diyecegim o ki ancak Ermeni asıllı Amerikan görebildim, ama onlar da bize benzedigi icin ve 2 kelime Türkce konusabildigim icin mutlu oldum tabi.
    Gezim esnasında da Los Angeles Universal Studios da genc bir Türk cift ve Vegasta bir taksici gördüm o kadar yani.
    (PS: Konuyu biraz dagıttıksa affola )

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin de hiç sevgilin olmasın!!!
    sevgiliye tukuruyum olmasada olur zebani bey.umarim en yakin zamanada hell de olursun hellguard
    Konu metilfenidat tarafından (08-12-2009 Saat 07:16 PM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

küçük bi şehre gidiosanız yanlız gitmek çok güzel ben sea isle city/nj gittim çoğu kişi bilmiodur bile bu şehri sadece 4 Türktük yaz boyu,amacı ing öğrenmek isteyenlere çok güzel ama sıkıcıda olablior başlarda,bide büyük şehirlre gidiorsanız tek weya arkdaşlarınzla gitmeniz farketmior,orda sizi bulur birileri mutlaka )

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı DEXTRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgiliye tukuruyum olmasada olur zebani bey.umarim en yakin zamanada hell de olursun hellguard
    akıllı ol çakma ankaralı
    zebani ile ilgili de diyecek lafım var ama "twük" engeller...
    bu arada ben her maç hell'deyim merak etme

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Konu amacını sapıyor,

DEXTRO & hellguard son kez uyariyorum sizleri!
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Birsey demedim hellguard cehennem zebanisi olmali cunku cehennem muhafizina zebani denir.neyse sonucta gsli oldugu icin birsey demiyorum.

bu arada hic sevgilisi olmamis bir adam degilim dha gecen sene nishandan ayrildim.
    Konu metilfenidat tarafından (09-12-2009 Saat 12:31 AM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Exclamation tek başına gitmek

arkadaşlar bazı aksaklılar yüzünden texasda port aransas diye bir adaya tek başıma gidiyorum heralde başka türk yok orada sizce bu bana sorun olurmu ne gibi sorunlar çıkartır

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

1 kaç turk olması iyidir her zaman diye dusunuyorum. calıstıgın yer nedir oyle ya ne yapacksın orda

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bence türkün olmaması daha iyi dilini geliştirmek istiyorsan.benim gittiğim yerde bir çok türk olacak ve adım gibide eminim sıkıştığım yerde hemen türk arkdaşlardan yardım isteyeceğim ve bu da dil gelişimim için olumsuz olur diye düşÃ¼nüyorum.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dil gelişimi için oylede basın sıkıstıgında da seni anlayabilecek ana dili aynı adamların olması iyi olur

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

olursa daha iyi olur olmamasının sana kaybettirdiği çok bir şey olmaz

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bazı aksaklılar yüzünden texasda port aransas diye bir adaya tek başıma gidiyorum heralde başka türk yok orada sizce bu bana sorun olurmu ne gibi sorunlar çıkartır

Türk ün olmadığı bi yer mi ??

mantıklı geldimi sana hocam nasıl olmaz yaaa

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bencede kesın turk wardır aga yoksa alırız rakımızı atlar gelırız ayıpsın
    kill them all-spartacus

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benım gıttıgım yere de yalnız ben gıdıyorum Türkiyeden avantaj mı yoksa dezavantaj mı gıdınce gorecegız
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Mesele tek başına gitmek değil yiiğeeeenn, mesele orda tek başına kalmak
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benim gittiğim yerde 60 tane türk var yanlış yapan olursa bi ıslıga bakar

seslen 2 dkya ordayızz

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

keşke gittiğin adayı da söyleseydin de , daha bilinçli yorum yapsaydık... ama türkün oplmadıgı biyer kesinlikle yoktur... hani türkiyeden birini bulamazsın belki ama garanti biyerlerden azeri fln çıkar... o yüzden çok fazla takılacak bi konu degil...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tufanoglu0535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keşke gittiğin adayı da söyleseydin de , daha bilinçli yorum yapsaydık... ama türkün oplmadıgı biyer kesinlikle yoktur... hani türkiyeden birini bulamazsın belki ama garanti biyerlerden azeri fln çıkar... o yüzden çok fazla takılacak bi konu degil...
    emin ol ki turkun olmadigi yerler var. ben bizzat yasadim ve gordum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emin ol ki turkun olmadigi yerler var. ben bizzat yasadim ve gordum
    Yok ya orda da Türk vardı da sadece senin mahallede yoktu Yoksa siteden Rahdan 3 senedir orda
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben arıyorum ama bulamıyorum leeds NY ya da hudson Ny a gıdecek bırılerını..ama bızım sehrın hemen tepesınde albayn dıye bı sehır var belkı oraya gıden olabılır bılomıyorum ama leeds NY a 2 saat kuzeyDogusunda Lake Geoorga da cok Türk oldugunu bılıyorum
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)