Work and Travel 2025
Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 345678 SonuncuSonuncu
Toplam 229 adet sonuctan sayfa basi 181 ile 210 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Virginia Beach,VA

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok ya beLLa değiLdir beLLanın sahibi türk değiL 2 ortağı var birisi fasLı diğerini hatırLayamadım simdi.. Ama mekan güzeL aysin geLdin mi hiç sen oraya? Ben görmemişim seni demekki
    sahibi değilde çalışanların hepsi türk değilmiydi? engin abi önderliğinde yok abi bellaya hiç gelmedim..(sen orda mı çalışıyodun?).. 31. caddeki papa john'sa gidiyoduk oranın pizzası müthişti facebooktan baktım fotoğraflarına seninle tüm yaz boyunca hiç karşılaşmamışız gibi geldi.. şaşırdım

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sahibi değilde çalışanların hepsi türk değilmiydi? engin abi önderliğinde yok abi bellaya hiç gelmedim..(sen orda mı çalışıyodun?).. 31. caddeki papa john'sa gidiyoduk oranın pizzası müthişti facebooktan baktım fotoğraflarına seninle tüm yaz boyunca hiç karşılaşmamışız gibi geldi.. şaşırdım
    ewt bende farkettim hiç karsıLasmamışız senLe ufacık beachte BeLLada caLısmadım da beLLadan cıkmıodum ben muhabbete faLan gidiodum sürekLi beLki bu sene ordada caLısırım ÇaLısanLarında hepsi türk değiLdi 1-2 tane garson rus vardı bide pizzacı emin yabancıydı.. ama emin müsLümandı adından anLaşıLacağı gibi..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

crowne plaza williamsburg ta bilgisi olan var mı nasıl bir yer eğlence olarak yaşam olarak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar ben de virginia chesapeake ye gdicem. bilgisi olan var mı?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ümit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    crowne plaza williamsburg ta bilgisi olan var mı nasıl bir yer eğlence olarak yaşam olarak
    williamsburg basLığının aLtına yazarsan daha net cevapLar aLabiLirsin..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şu bella pizza konusunu biraz daha açsak bu yaz orada çalışıcam da nasıl bir yerdir? sahipleri nasıldır falan )

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı rhamnousia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu bella pizza konusunu biraz daha açsak bu yaz orada çalışıcam da nasıl bir yerdir? sahipleri nasıldır falan )
    dostum eğer 14.caddedeki bella pizzaysa canın hiç sıkılmayacak ama bissürü bella pizza var hangisinde çalışacaksın ?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı rhamnousia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ewt cok beLLa pizza var.. beach bella faLansa o değiL bahsettiğimiz.. 14.caddedeki beLLa ise bana özeLden yaz yardımcı oLayım hertürLü.. su an netten beLLa pizza iLe konusuyorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ewt cok beLLa pizza var.. beach bella faLansa o değiL bahsettiğimiz.. 14.caddedeki beLLa ise bana özeLden yaz yardımcı oLayım hertürLü.. su an netten beLLa pizza iLe konusuyorum
    Bella pizzaya selamlar cimbomlu

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Bella pizzaya selamlar cimbomlu
    tmm iLetirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar bende laskin road e gidiyorum onceden giden arkadaslarvarsa bilgi verebilirlermi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar bende laskin road e gidiyorum onceden giden arkadaslar varsa bilgi verebilirlermi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı thewhitewolf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende laskin road e gidiyorum onceden giden arkadaslarvarsa bilgi verebilirlermi

laskin road 31. caddenin norfolka doğru uzanan kısmıdır da orda nereye gidiyorsun bide ne öğrenmek istiyorsun ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

laskin road 31. caddenin norfolka doğru uzanan kısmıdır da orda nereye gidiyorsun bide ne öğrenmek istiyorsun ?
    1564 Laskin road Ste 182 adresim bu ogrenmek istedigim bu bolge nasil yani yasam acisinidan alisveris falan

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı thewhitewolf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1564 Laskin road Ste 182 adresim bu ogrenmek istedigim bu bolge nasil yani yasam acisinidan alisveris falan

dediğin adres zaten alışveriş merkezi hiltop shopping center.. kıyafet tarzı şeyler almayı düşünüyosan otobüsle lynhaven mall'a yada araba kiralayıp williamsburgtaki outletlere gitmeni tavsiye ederim.. yaşam açısından güzel bir yer.. bisikletle beache 15-20 dkda gidersin....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dediğin adres zaten alışveriş merkezi hiltop shopping center.. kıyafet tarzı şeyler almayı düşünüyosan otobüsle lynhaven mall'a yada araba kiralayıp williamsburgtaki outletlere gitmeni tavsiye ederim.. yaşam açısından güzel bir yer.. bisikletle beache 15-20 dkda gidersin....
    melting pot restorsnta caliscam bakalim once para kazanalim sonra alisverisi hallederiz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar ben de Virginia Beach Resort'e gidicem.Bilgisi olan var mı?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı missi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben de Virginia Beach Resort'e gidicem.Bilgisi olan var mı?

otelinin tam adı bu mu arkadaşım Virginia Beach Resort Hotel & Conference Center ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

otelinin tam adı bu mu arkadaşım Virginia Beach Resort Hotel & Conference Center ?
    AYSİN HERYERDE SEN VARSIN NE KADARDA TECRÜBELİSİN YAAHHUUU
    herneyse benim iş yeri değişti virginia beach oldu çalışıcağım yerde sheraton otel bir bilgin varsa yardımcı olabilir misin?

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı exi07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herneyse benim iş yeri değişti virginia beach oldu çalışıcağım yerde sheraton otel bir bilgin varsa yardımcı olabilir misin?
    Tecrübeli olmak iyidir.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

slm exi07 bence senecadan daha iyi olmuş ) ilk defa gittiğini düşünürsek dağ başında 5000kişilik köyde iyi olmayabilirdi snn için .. beachte hayat müthiş.. okyanus kıyısı mükemmel bir yer.. beachteki sorun fazla türk ve konaklama problemi... sheratonda çalışan 6 arkadaşım vardı 1'i server 2si pool attendant ve 3ü housekeeping sen hangi departmanda çalışacaksın.. özelden ulaşıyorum daha detaylı yardımcı olmaya çalışayım tmm burdan hani kısaca yazmamı istersende sheratonda çalışanların hepsi mutluydu 1 kişi hariç oda arkadaşın problemli olması ve çalışmak istememesinden...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

slm exi07 bence senecadan daha iyi olmuş ) ilk defa gittiğini düşünürsek dağ başında 5000kişilik köyde iyi olmayabilirdi snn için .. beachte hayat müthiş.. okyanus kıyısı mükemmel bir yer.. beachteki sorun fazla türk ve konaklama problemi... sheratonda çalışan 6 arkadaşım vardı 1'i server 2si pool attendant ve 3ü housekeeping sen hangi departmanda çalışacaksın.. özelden ulaşıyorum daha detaylı yardımcı olmaya çalışayım tmm burdan hani kısaca yazmamı istersende sheratonda çalışanların hepsi mutluydu 1 kişi hariç oda arkadaşın problemli olması ve çalışmak istememesinden...
    tmm özelden görüşelim beni telaşlandırmaman ne hoş

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

burda bahsedilen adrese google earth ten baktım, bildiğin beach in ortasında hatta okyanusa girmiş nerdeyse. burdan beach e 15-20dk demişsinizde, tam olarak nereye 15-20dk? ona göre hesap yapıcamda nerden nereye kaç dakkada gidilir diye

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı lvntbkdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burda bahsedilen adrese google earth ten baktım, bildiğin beach in ortasında hatta okyanusa girmiş nerdeyse. burdan beach e 15-20dk demişsinizde, tam olarak nereye 15-20dk? ona göre hesap yapıcamda nerden nereye kaç dakkada gidilir diye

1564 Laskin Road, Virginia Beach, VA adrese böyle bak tam olarak buraya uzaklığı 15-20 dk sürer

31.cadde nin beachten başlangıcı

31.cadde neptün heykeli

ve BEACH!!!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

tmm özelden görüşelim beni telaşlandırmaman ne hoş

exi07 telaşlancak hiç bişe yok... bir aksilik olmazsa havaalanı karşılaması konaklamaya yerleştirilmesi vs sorunsuz bi wat geçirmen muhtemel gittiğin danışmanlık şirketi beach'i ele geçirmiş durumda orda danışmanları oluyor öğrencilere ellerinden geldiği kadar yardımcı oluyorlar......

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu sene konaklama dahada sikinti olacak cok dolu diyorlar napicaz bilmiyorum..
    kill them all-spartacus

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Vİp3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sene konaklama dahada sikinti olacak cok dolu diyorlar napicaz bilmiyorum..
    bu sene inanıLmaz sıkıntı varmış.. Ben mayıs 20 gibi sordum arkadasa, bu sene konakLama cok sıkıntı ev yok piyasada dedi.. HeLe bu araLar konakLama büyük sıkıntıdır eminim.. Herkese boL şans..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

10 haziranda gidiyorum hayırlısıyla da kalacak yeri ayarlamadım gidince bakarım diye..bunları duymakta adamı endişelendiriyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizzat olayın göbeğindeğim konaklamada sıkıntı var 9 tane rusla kalıyorum siz düşünün

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Candyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizzat olayın göbeğindeğim konaklamada sıkıntı var 9 tane rusla kalıyorum siz düşünün
    ahaha 9 rusla kalmak büyük sıkıntı tabi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks