Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567
Toplam 203 adet sonuctan sayfa basi 181 ile 203 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerika'da Saç Kesimi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benim beraber gittiğim arkadaşlarım walmarttan bitane normal makas, bitane de ara makası aldılar gider gitmez.bazen ben kestim, bazen de onlar birbirlerinin saçlarını kestiler.berber kesse ancak o kadar olurdu.hem de bedava

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı EdenBeast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim beraber gittiğim arkadaşlarım walmarttan bitane normal makas, bitane de ara makası aldılar gider gitmez.bazen ben kestim, bazen de onlar birbirlerinin saçlarını kestiler.berber kesse ancak o kadar olurdu.hem de bedava
    en mantıklısı bence bir çok WAt cı bu yöntemi uygulamalı. Bu konuda kendine güvenen birine makas verin 2. saç kesiminde berberleri aratmayacaktır Şahsen arkadaşım öyleydi...
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bugun amerikali bir arkadasim saclarimi kesti.kendisinin makinasi varmis ewinde.artik uc numarami, bes numarami bilmem.en azindan 10-15 dolar vermekten kurtuldum
    Peki.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ben 6 aydır kendim kesiyorum yanımda götürecem traş makinamı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

3 numara kestirdim ben de geçen gün. en temizi, makinayla giriyosun 10-15 dkda çıkıyosun. sonra 1 ay 2 ay keyfine göre kestirme hiç
    helecan küpü

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

arkalari felan nasil duzeltiyorsun kendin kestiginde ?
    Peki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Beyler istediğiniz saç modelini berberlerin katoloğundan bulun.
    Gidin renkli fotokopisini çektirin. Artık her berberde var bu saç katologlarından.

"I want my hair like this" diyin gitsin. Alın size çözüm.

Benim saç dört numara olduğundan böyle bi derdim yok. Zaten 2 senedir kendim kesiyorum.
    Çok canım sıkılırsa Bornova merkezde elegance a gidiyorum. 5 TL ye kestiriyorum.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Uninvited Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler istediğiniz saç modelini berberlerin katoloğundan bulun.
    Gidin renkli fotokopisini çektirin. Artık her berberde var bu saç katologlarından.

"I want my hair like this" diyin gitsin. Alın size çözüm.

Benim saç dört numara olduğundan böyle bi derdim yok. Zaten 2 senedir kendim kesiyorum.
    Çok canım sıkılırsa Bornova merkezde elegance a gidiyorum. 5 TL ye kestiriyorum.
    aynen ben de 1 yıldır kendim kesiyorum 4 numara berbere gidiyosun 4 numara yapacak zaten kafamda oynayıp duruyo bi sağdan bi soldan traş makinemi de oraya götürücem isteyen olursa ucuz yollu saç kesebilirim ek kaynak yaratırım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Ne yemek,ne kalacak yer,ne işverenle sorunlar...Bence en büyük sorun saç kesimi.Üstelik elimizde her türlü makina vardı ,ama arkadaşlar ve belki de benim kafa şeklim sağolsun!!,tüm maceralar sıfıra vurmayla bitti.Hoş,amerikanın büyülerinden biri olsa gerek

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bende gittigimde nasi olsun dedi 3 namara yap dedim (number 3 dedim) yapti 3 numara sonra dedim bide suralara sir yap yanaklara kadin anlamadi surmek nedemek bilmiyodum dedim (look forexample put something like gel and wait a few min. for dry after hold and pull and no more hair) dedim hadin haaa we dont do that falan dedi guldu amerikada yokmus oyle bisey kulture aykiriymis galiba sonra ddedim ulan gay sanmasin simdi anlattim 2 saat iste bizim berberlerde sir var yakma ip falan var dedim normal dedim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Yanınızda saçınıza şekil verdiğiniz bi resminizi alın.Çok kolay oluyor.Hiç sıkıntıya girmeyede gerek yok..3-4 açıdan çekin saçınızın resmini,ben bu imajı yapmak istiyorum buna göre kesermisiniz deyin olsun bitsin

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Ben hiç kestirmedim mesela 4 ay çok basit
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Ben saçlarım kulağıma değdiği an rahatsız olurum.En fazla dayandığım 1 ay oldu oda yine amerikada oldu,iş yerinden çıkınca gittiğimde kapatıyodu dükkanı gidiyodu.Yetişemiyodum.2 işte birden çalışınca berbere gitmeye bile vakit bulamadım.Bana göre erkeklerin tek problemi bu berber konusudur.Ne muhabbet edebiliyosun ne bişey.Ne çay getiren var ne saç yıkama var..Ben bu kadar az emekle bu kadar fazla paranan başka bi meslek görmedim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bence kesinlikle saçlatınızı kestirmeyin amerikada burdakinin 3 katı para verip koyun kırpar gibi tıraş yapıyorlar sanat denen bişey yok

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaşlar ben az çok anlıyorum bu işlerden orada benim olduğum yere düşen arkadaşları tabiki piyasa fiyatlarından onların yaptığı modellerden daha iyisini yapacak kadar güveniyorum kendime 1 yıllık erasmus hayatında 10 kişilik grubun kuaförü bendim ayrıca buradan yanak ağdası götürün derim talihin gözü kör olsun gözün altından kıl mı çıkar arkadaş nasıl bir cinsiz anlamadım Sorun asıl burada şaka makada terzi kendi söküğünü dikemiyor ne yazıkki DD

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Az once saclarimi kestirmeye gittim asyalilarin sahibi oldugu bir kuafore. Icerisi kadin erkek karisik. Daha once uzun bir sure kuaforde calismistim zaten, muhabbet ayni, 2 numara diyorum, butun kafa iki numara ve $7 .
    Peki.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Küçük kasaba berberlerinde durum hep aynı.Vahim.Ama şehir berberlerinin bu işte usta olduğunu söyleyebilirim.İmkanınız olursa şehirde bir berbere gidin.Adamların eline kasaba ortalamasına göre daha çok denek geçtiği için biraz daha uzmanlaşmışlar

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

3 numarayı yapıp ole gidin çok net sölüyorum bunu...rezil olmayın.. saç konuusnda şöyle bir tespitim var.USA insanlarının genel bir kafatası şekli var yani umurta kafa çogunlugu...bizimkilerde ise çok çeşitli kafalar mevcut oyuzden berberin kafa şekline göre saça şekil vermesi gerekiyor..onlar veremediği içinde b.k ibi bir görüntü oluyo

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

bu konuda haklsınız arkadaşlar ben avrupada ki berberleri gördükten sonra benim çocukluk arkadaşım mahalle berberim artık gözümde picasso dan farkı yok

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı skymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben az çok anlıyorum bu işlerden orada benim olduğum yere düşen arkadaşları tabiki piyasa fiyatlarından onların yaptığı modellerden daha iyisini yapacak kadar güveniyorum kendime 1 yıllık erasmus hayatında 10 kişilik grubun kuaförü bendim ayrıca buradan yanak ağdası götürün derim talihin gözü kör olsun gözün altından kıl mı çıkar arkadaş nasıl bir cinsiz anlamadım Sorun asıl burada şaka makada terzi kendi söküğünü dikemiyor ne yazıkki DD
    çok önemli nokta hocam göz altı kıl sorunu evet iyi hatırlattın

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

4dk sürer .

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

valla arkadaşlar biz iowadaydık 3 ay boyunca sadece 1 arkadaş saçını kestirdi o da pişman oldu kaldı ki türkiyede bile berbere abi şurası şöyle olsun dediğinde seni dinlemez çoğunlukla alın bi tras makinası gidin orda 1. ayınzda saçları 3 numara yapın kendiniz, her türlü rahat olursunuz sonraki aylarda

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

altı üstü 4 ay kalcaz ya kestirmeyiz nolcak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)