Sayfa 7 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456789 SonuncuSonuncu
Toplam 262 adet sonuctan sayfa basi 181 ile 210 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vize Hakkında Bilinmeyenler 2011 WAT

BannedUser
    Guest

hıc gerek onlara arkadas. tarıh ve saatı bılıyorsan tamamdır. sirketin sana ds160 ds2019 ve sevıs odendı versın tamamdır

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

eyvallah makroklima hocam sağol araştırsınlar 7 kuşağımı problem yok da yeterki çabuk araştırsınlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana tam yerı soylesen sana en kısa yolu soylerım
    çok teşekkür ederim. O tarafta çalışan biri beni bırakacak sorunum kalmadı

BannedUser
    Guest

Alıntı watkenaydu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyvallah makroklima hocam sağol araştırsınlar 7 kuşağımı problem yok da yeterki çabuk araştırsınlar
    Alıntı anita_tennant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim. O tarafta çalışan biri beni bırakacak sorunum kalmadı
    sorunları cozdugunuze sevındım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

daha önceden sorulduysa kusra bakmayın görmedim;

şirketim 1 hazirana randevu almış belgelerimde gelmiş heralde çünkü belli bilgiler istediler(yada 1-2 gün içinde gelcek) ds vs.

merak ettiğim vizeyi pasaporta basıp istediğimiz bir adrese mi yolluyolar yoksa kayıtlı olduğumuz adrese mi gelcek illa ? sorum şundan 4. sınıf öğrencisiyim haziranın 3-4 ü gibi evimi kapatıyorum ailemin evine yollatsam sorun çıkar mı?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı trinidadtobago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha önceden sorulduysa kusra bakmayın görmedim;

şirketim 1 hazirana randevu almış belgelerimde gelmiş heralde çünkü belli bilgiler istediler(yada 1-2 gün içinde gelcek) ds vs.

merak ettiğim vizeyi pasaporta basıp istediğimiz bir adrese mi yolluyolar yoksa kayıtlı olduğumuz adrese mi gelcek illa ? sorum şundan 4. sınıf öğrencisiyim haziranın 3-4 ü gibi evimi kapatıyorum ailemin evine yollatsam sorun çıkar mı?
    vize görevlisi seni ups kargo masasına gönderdiğinde istediğin adresi ver. alıcı olarakta sen alamayacaksan bile verdiğin adreste oturan birinin adını eklet. sorun olmaz gönderirler teslim ederler adını eklettiğin kişiyede.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vize görevlisi seni ups kargo masasına gönderdiğinde istediğin adresi ver. alıcı olarakta sen alamayacaksan bile verdiğin adreste oturan birinin adını eklet. sorun olmaz gönderirler teslim ederler adını eklettiğin kişiyede.
    sağol arkadaşım, düşündümde o zaman en temizi şirkete yollatiym ordan alırım, onlar bütün gün orda ztn.

bide 4. sınıfım acaba sonradan gelip çalışcağımı fln kanıtlamamı isterler mi ? yoksa konuşarak ikna edebilir miyim ?

BannedUser
    Guest

sağol arkadaşım, düşündümde o zaman en temizi şirkete yollatiym ordan alırım, onlar bütün gün orda ztn.

bide 4. sınıfım acaba sonradan gelip çalışcağımı fln kanıtlamamı isterler mi ? yoksa konuşarak ikna edebilir miyim ?
    aynen şirketinin adresını verebilirsin. eve gondereceksende alacak kişilere kendi adın dısında anne baba ısımlerınıde verebılırsın.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

aynen şirketinin adresını verebilirsin. eve gondereceksende alacak kişilere kendi adın dısında anne baba ısımlerınıde verebılırsın.
    sağolasın

son sınıflarla ilgili çıkabilecek varsa problemleri ve önlemleri hakkında bilgi alabilir miyim ?

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

sagol bylyric baska yardım ısteyen varsa soylesın arkadaslar
    Ne demek makro yüksek wat yapmış bir arkadaşımızı dinlemekte fayda değil her zaman fayda var
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

BannedUser
    Guest

sağolasın

son sınıflarla ilgili çıkabilecek varsa problemleri ve önlemleri hakkında bilgi alabilir miyim ?
    Muhtemel problem değilde soru var. Turkıye'ye donunce ne yapacaksın sorusuna takılmadan cevap vermen gerek.a

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Thumbs up

Muhtemel problem değilde soru var. Turkıye'ye donunce ne yapacaksın sorusuna takılmadan cevap vermen gerek.a

eyw ağzından girip burnundan çıkarım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

eyw ağzından girip burnundan çıkarım
    sorun yaşamadan alırsın abi, bi kaç tane daha gördüm son sınıf hiç umurlarında değil yani, tabi cins bi durum olmazsa.başarılar şimdiden..

BannedUser
    Guest

son sınıfsan ve daha once gitmedıysen ayrıca ıng cok kotu ise muhtemelen vıze alamazsın. bu sene gordugum retlerın cogu bu durumda olanlar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Biraz geç oldu kusura bakmayın.Önceden anlattığım gibi ikinci görüşmeye girdim gecenki red veren adam 2 numaradaydı o gelmesin diye dua ettim 1 numaralı adam geldi.adam çok iyiydi.nereye gidecen ne iş yapacan bölümün ne filan dedi.konuştum direk.hiç ikinci girişin neden filan demedi.transkripe hiç bakmadı.ortalamam 1.91 ilk önce o yüzden alamamıştım.sonra yandan yeşil kağıt aldı.bişeyler yazdı filan.sonra türkçe olarak amerikan aksanı ile ben sana vize vermek istiyorum ama senin hakkında daha çok bilgi almamız lazım araştırmamız lazım dedi.numaraya bak cıkınca pasaportu yolla falan filan dedi.klasik isim soruşturması.belgelerimi verdi bekliyorum şuan.

benim sorunum benim işim ucak biletim herşey hazır 14 haziranda.4 hafta filan diyolar daha da uzayabilir.6 ay bekleyenler var formunda araştırdım çok.ben ne yapacam hızlandırmak için bişeyler yapamaz mıyım?çok zor durumda kaldım.ismi açıklanıp alamayanlar var.daha da korkutucu bi durum.ne yapacam bilemiyorum..şimdiden teşekkürler

BannedUser
    Guest

Birincisi oncelikle aynı adam gelsede senı baska gorevlıye gonderecektı aynı kısı gorusme yapmaz.

Gecen gün bir arkadasıma 12 gunde geldi sorusturma sonucu. Dedıgın gibi 3*4 ay surenlerde var umarım erken gelir

BannedUser
    Guest

20 sinde vizesi olanlara kolay gelsin

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı sLeven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz geç oldu kusura bakmayın.Önceden anlattığım gibi ikinci görüşmeye girdim gecenki red veren adam 2 numaradaydı o gelmesin diye dua ettim 1 numaralı adam geldi.adam çok iyiydi.nereye gidecen ne iş yapacan bölümün ne filan dedi.konuştum direk.hiç ikinci girişin neden filan demedi.transkripe hiç bakmadı.ortalamam 1.91 ilk önce o yüzden alamamıştım.sonra yandan yeşil kağıt aldı.bişeyler yazdı filan.sonra türkçe olarak amerikan aksanı ile ben sana vize vermek istiyorum ama senin hakkında daha çok bilgi almamız lazım araştırmamız lazım dedi.numaraya bak cıkınca pasaportu yolla falan filan dedi.klasik isim soruşturması.belgelerimi verdi bekliyorum şuan.

benim sorunum benim işim ucak biletim herşey hazır 14 haziranda.4 hafta filan diyolar daha da uzayabilir.6 ay bekleyenler var formunda araştırdım çok.ben ne yapacam hızlandırmak için bişeyler yapamaz mıyım?çok zor durumda kaldım.ismi açıklanıp alamayanlar var.daha da korkutucu bi durum.ne yapacam bilemiyorum..şimdiden teşekkürler
    14 Hazirana kadar yetisecegi kanaatindeyim. Insallah sorun olmaz.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

BannedUser
    Guest

sleven arkadas 3 mayısta gırdı. 15 mayısta cevabı geldı 15 de konsolosluga gonderdı 18 de cevap geldi. yanı hersey 15 gunde bıtmıs

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ağzınızdan bal damlıyor.İnşallah bizimkilerde 15 günde hallolur

BannedUser
    Guest

sürekli kontrol edin numaranızı. nasıl bakılacak biliyorsunuz deme yanlıs yerlere dalmayında

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

sürekli kontrol edin numaranızı. nasıl bakılacak biliyorsunuz deme yanlıs yerlere dalmayında
    Islemdeki Vizeler - Istanbul - AMERİKAN BÜYÜKELÇİLİĞİ( ANKARA, TÜRKİYE)
    Bu sayfa olsa gerek

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı watkenaydu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi hayırlısı en yakın zamanda belli olur umarım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İnşallah hemen belli olur.Hızlandırmak için yapılabilecek hiç bişey yok mu?bide haftaya aramayı filan düşünüyorum uçak biletini alacam durum ne filan gibisinden.Yada direk belli herşeyim filan desem ne yapmalıyım desem mi?nasıl bir yol izlemeliyim?formunda okudum bi kaç arkadaş aramış mail filan atmış.daha kötü olur mu?aramayın diyor da.

BannedUser
    Guest

hızlandıracak bişey yok durmadan kontrol edeceksin baska yolu yok

BannedUser
    Guest

Alıntı sLeven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah hemen belli olur.Hızlandırmak için yapılabilecek hiç bişey yok mu?bide haftaya aramayı filan düşünüyorum uçak biletini alacam durum ne filan gibisinden.Yada direk belli herşeyim filan desem ne yapmalıyım desem mi?nasıl bir yol izlemeliyim?formunda okudum bi kaç arkadaş aramış mail filan atmış.daha kötü olur mu?aramayın diyor da.
    var nu gelişme sLenven

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hala bekliyorum her gün bakıyorum nerdeyse.Bir sonrakinde de çıkmaz ise mail atmaya karar verdik.

BannedUser
    Guest

bence maile cevap gelmez bir tahmin tabi bu. yapacaksan bence telefon ac derim ben.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mail attım normal bi cevap verdiler.pazartesi günü aradım daha işleminiz sürüyo çarşamba perşembe günü tekrar arayın dedi.çarşamba günü aradığımda ise hazır olduğunu ds 2019 formum ile pasaportu yollamamı istedi dün yolladım.bugün ellerine ulaşmış.şimdi ise vize basılmış şekilde geri gelmesini bekliyorum.umarım bi sorun çıkmaz.salı sabah uçağım kalkıyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eğer not ortalamanız kötüyse işiniz zor.
    not ortalamanız iyiyse ingilizceniz kötüyse vize alma ihtimali daha fazla.ama size soruyorlar başlangıçta türkçemi ingilizcemi diye.türkçe derseniz size kesin sorucaklardır wata gideeceksnz ingilizce bilmiyorsunuz napacaksınız?
    bence ingilizce konuşmaya çaba gösterin çat pat bişiler söylemeye çalışın sorular zaten basit.5 soru soruyorlarsa 3üne yes diyorsunuz 2sine açıklama bol şanslar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)