Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567
Toplam 190 adet sonuctan sayfa basi 181 ile 190 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Chair Ride

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

artık bu işin de kontejyanı varsa vay abd nin haline gidecek arkadaslara bol para kazanmalar inşallah umduğunuz gibi geçerde biz haksız duruma düşeriz bir tavsiyem var iki tane otel önercem haftalık 75 dolara kalınan ama 4 kişi bulmanız gerek biri medison house heralde bir de bir de sahiplerinin hint li oldugu bir otel var oralardan yer bulmaya calısın ucuza konaklamanızı saglarsınız otellerde idare eder şimdiden herkese kolay gelsin
    What happens in vegas stays in vegas, until it tries to find its real father

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

şimdi arkadastan bilgi aldım kesinlikle medison house de yer bulmalarını soledi gideceklerin otel güzelmiş ayrıca haftalık anlasılırsa fiyat ucuz oluyomus 75 dolar falan haftalık dedi ama 4 kişi bulmanız gerek cok turk var o işi yapan bulursuuz unutmayın MADİSON HOUSE ama ev de tutmak isteyenler olabilir ama garanti konaklama icin gider gitmez basvurmanızı onerirrim çünkü hemen dolduruyolarmıs bu oteli
    Konu Huan tarafından (10-06-2010 Saat 11:45 PM ) değiştirilmiştir.
    What happens in vegas stays in vegas, until it tries to find its real father

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

21 haziranda bende ordayım hayırlısıyla

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

giden biriyle konuştum da, ilk 1-2 hafta sıkıntı çekebilirsin tatil sezonu olmadığı için, İkinci iş istersen ara(bulmak çok da zor değil dedi), istersen biraz sabret ama temmuz'la birlikte iyi para kazanırsın dedi. al dedi git dedi çocuklarını dedi :P konaklamayı madison house'ta yapmış ve gayetde memnunmuş. ben 11 haziran'da yola çıkıyorum ve bir arkadaşımla gidiyorum. Ve bu 4 kişilik konaklama olayı için +2 ihtiyacımız olabilir. varsa yakın tarihlerde giden mutualist arkadaşlar neden birbirimize yardımcı olmayalım ki :P

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biz atlantic city'deyiz ve kalacak yeri ayarladık. yakın zamanda gelecek olan varsa 2 kişiye ihtiyacımız var kalacak yeri karşılayabilmek için. çünkü haftalık 300 dolar istiyolar oda için. istasyonundan gerekirse alabiliriz gelecek kişileri.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben 25inde orda olcam ama New NJ havalimaninda incem Atlantic city e ne kadar sürer ordan ve ulaşimi en kola nasil yapabilirm. cwp werirseniz sewinirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gelmeyiiiiiiin.yansın 5 bininiz daha iyi. çektiğiniz sıkıntı zaten 10000 gelmeyerek hiç yoktan 5000 kar edersiniz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

27 haziranda atlantic city e yolcuyum self ile kendim vizeyi aldım chair ride işi ile 2. sefer gidişim olacak gittiğim zaman farklı işlerede cv bırakırm umarım bulabilirim farklı bir iş. madison house da kalan arkadaşım var 85 dolar haftalık kalıyolarmış ayrıca depozito varmış.Bende oda arkadaşı arıyorum kendime.

Ayrıca şu şekilde birşey yapabiliriz araçları birlikte kiralayıp 2 kişi çalışabiliriz.vardiyalı olarak daha karlı olur gibime geliyor.
    wat mat hikaye çok yalan var içinde çokkk!!!

edurehber'e sakın kayıt olmayın tamammen düzenbazlar....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

atlantic deki arkadaslar ne alemdesiniz mutlumusunuz haber eyleyin yahu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Talking chair ride 2011

arakadaslar bu sne atlantık cıty e gıdenler ve chair ride işini yapaak olnalr mesak atsın bekı orda bırbırımıze yardımcı oluruz beklıyorum elın kaynasalım....gorusmek uzere....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)