Sayfa 6 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 234567891016 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1173 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 180 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Point - Sandusky, OHIO

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı unsafe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben camp snoopyden ali butun yaz amerikan veletleriyle ugrastim ama zevkliydi acikcasi isim keske diyorum bu yaz tekrardan gitseydim ama sirf yas yuzunden gitmedim seneye kesin ordayim..ewt sweepler cok saat aliyolardi ve paso yatiyolardi hic calismiyolardi power break olayiturkler bu konuda uzmandisweeplikte yapilmaz gerci kanaatimce..
    Abi kusura bakma ismini hatırlayamadım ama çocuklarla cedarda ugraşmanın zor oldugunu bilirim çocuklardan çok gerizekalı anne babalarıyla ugrasmak daa beter beni bi ara junior gemine a verdiler de ordan biliorum..power break diyince akla osman gelir power break olayını çözdükten sonra en kral iş bence sweeplik

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bız rıde host olmak ıstıoduk,kadın bıze ısrarla food host olun ıı saat alabılrısınız dedı..bıze de o an cazıp geldı gunes altında durmamak,kolay yemek yıebılmek ,yagmurlu gunlerde calısamayıp ucret alamamak gıbı olumsuzluklara bakınca cazıp gelıo ama hayırlısı bakalım..tam olarak ne yapıo bu food host lar ? servıs,gerekırse yemek , baskaa?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı duygubozdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bız rıde host olmak ıstıoduk,kadın bıze ısrarla food host olun ıı saat alabılrısınız dedı..bıze de o an cazıp geldı gunes altında durmamak,kolay yemek yıebılmek ,yagmurlu gunlerde calısamayıp ucret alamamak gıbı olumsuzluklara bakınca cazıp gelıo ama hayırlısı bakalım..tam olarak ne yapıo bu food host lar ? servıs,gerekırse yemek , baskaa?
    bende öle düşünmdüm bakalım bakalım umarım iyi olur herkes için...
    UMUDU OLMAYAN ARKADAŞLARA...
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...
    Yarvay McDonald Valentine

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı turtlesuzzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ben nasıl istemedim gittim food host oldum.aptalım ben.neysee neyse erdem beni waitres yapmazlar dimi yaparız demişti hatta supervizor olursun die atmıştı kadın ya bakalım ne olcak. kız evet buldum ama bana pas vermiolar biride demioki azracım tek misin gel odamızda kall işte kader var beni orda unutmazsa duygu sömürüsüde süper oldu:P
    azracım daha hiç bişiy net olmadığı için ses çıkarmıyorum oraya gideyim bir haberleşiriz gene

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

wala cok arkadasim wardi gecen sene food host olupta haftada 3 gun day off u olankorkutmak gibi olmasin ama food cidden sans isi cok iyi olanda wardi cok kotu olanda wardi..ama ride host ole diil tabi en kotu ihtimal haftada50 saat aliyodunsonra yagmurlu havalarda calismiyodu cogu ride host doru, ama ucret aliyoduk zaten tum gunde yagmur yagmiyodu alt tarafi 2 veya 3 saat..wala arkadaslar ben butun gun patets kizartmak yerine insanlarla surekli iletisim icinde gunes altinda duran bir ride host olmayi tercih etmistim..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

wala cok arkadasim wardi gecen sene food host olupta haftada 3 gun day off u olankorkutmak gibi olmasin ama food cidden sans isi cok iyi olanda wardi cok kotu olanda wardi..ama ride host ole diil tabi en kotu ihtimal haftada50 saat aliyodunsonra yagmurlu havalarda calismiyodu cogu ride host doru, ama ucret aliyoduk zaten tum gunde yagmur yagmiyodu alt tarafi 2 veya 3 saat..wala arkadaslar ben butun gun patets kizartmak yerine insanlarla surekli iletisim icinde gunes altinda duran bir ride host olmayi tercih etmistim..
    korkutmak gibi olmasın demişsin allahtan en başında

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

food host un serwıs fln yapması gerekmıo mu oooff yaa ınss hepımız ıcın ıı olur cnm sıkıldı sımdı bunu gorunce

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

food host un serwıs fln yapması gerekmıo mu oooff yaa ınss hepımız ıcın ıı olur cnm sıkıldı sımdı bunu gorunce
    kıskanıolar bizim işimizi bakma sen unsafe yapma boşver gerçekleri ögrenmek için biraz geç kaldıkk onun için açık sözlü olmaya çokda gerek yok

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bakalım herşeey süpriz olcak bızı orda ne beklıoo nasıl olck inş iş konusunda sıkıntı yasamayız cunku bız zaten gec gelıoruz bı de ole olursaa baya kotu olck gercı herkes baska bıse soluyor bakalım bındık bı alemete gıdıoruz cedar poınt e

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bakalım herşeey süpriz olcak bızı orda ne beklıoo nasıl olck inş iş konusunda sıkıntı yasamayız cunku bız zaten gec gelıoruz bı de ole olursaa baya kotu olck gercı herkes baska bıse soluyor bakalım bındık bı alemete gıdıoruz cedar poınt e
    ne zaman geliosunuz ki?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

temmuzda

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

stormhik sen tarsusluymussun sımdı oncekı mesajalrı okuodum daa cok sasırdım yaa ben de tarsusluyum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

stormhik sen tarsusluymussun sımdı oncekı mesajalrı okuodum daa cok sasırdım yaa ben de tarsusluyum
    hadi yaaa... iimiş .sen neresindensin_?hangi mahalle_?
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

bu arada arkadaşlar bende food host oldum yaa bilmiyorum görüşmedeki bayan yer yok dedi hatta yanımdaki herkes foodçu oldu.bilmiyorum ne olcak ama umarım herkes için çok ama çok iyi bir deneyim ve yaz olur.ben 14 haziran gidiyorum eylül sonu iş bitiyor 7 ekimde de new york tan bincem.1 haftamı alışverişe ve gezmeye ayırdım.bakalım umarım para kazanabiliriz... şimdiden herkese bol şans...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hımmm şeey kaymakamın ewinin orda..bu arada cedardan maıl geldı bıze havuz ısıymıs yemek bolumuymus sızınkıler bellı oldumu?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

food host napar yerine gore mutfakta calisir yerine gore satis yapar yerine gore servis yapar ama cogunluk mutfakta calisir eger sansliysaniz satis elemani olurusnuz bence en iyisi bu iyi saatte aliyolardi gecen sene..bide burda yapilan planlar orda pek uymuyo ya simdiden plan yapmayin bence son iki hafta travel yaparim alisveris yaparim orda hepsi alt ust oluyo..duruma gore hepsi degisiyo biz iki haftanin day off pespese aliyoduk pazar pzt gibi ole gitmistik belli yerlere eylule kadar bos zman bulabilceginiz sanmiyom pek eylulde is olmuyo haftada 3 gun bos oluyosun..alisverise gelince pennsylvania da outlet magazlari war ordan yapin derim cok ucuz oluyo sakin new yorktan yapariz filan gibi dusuncelere kapilmayin asiri pahali..tekrardan soluyorum guzel bi yaz gecirceksiniz..sizlere bide ekstra gecim kaynagi soylebilirimpark temmuz sonu gibi butun calisanlarina 4 adet park giris bileti verir ee bizim bunlari kullabilme ihtimalimiz yok tabieger yakalanmadan satarim diyosaniz bunlari ototparkta tanesi 35 dolardan cok rahat alici bulabiliyosunuz yarim saatte 140 dolar kazanabilirisnizgecen sene iyi satmistim onlardan ama dikkat yakalnadiginiz an kapi disi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

hımmm şeey kaymakamın ewinin orda..bu arada cedardan maıl geldı bıze havuz ısıymıs yemek bolumuymus sızınkıler bellı oldumu?
    evet aynı yerdeyiz ozaman bende yeşil mah.sizin ki cetvel taraflarına yakın...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

food host napar yerine gore mutfakta calisir yerine gore satis yapar yerine gore servis yapar ama cogunluk mutfakta calisir eger sansliysaniz satis elemani olurusnuz bence en iyisi bu iyi saatte aliyolardi gecen sene..bide burda yapilan planlar orda pek uymuyo ya simdiden plan yapmayin bence son iki hafta travel yaparim alisveris yaparim orda hepsi alt ust oluyo..duruma gore hepsi degisiyo biz iki haftanin day off pespese aliyoduk pazar pzt gibi ole gitmistik belli yerlere eylule kadar bos zman bulabilceginiz sanmiyom pek eylulde is olmuyo haftada 3 gun bos oluyosun..alisverise gelince pennsylvania da outlet magazlari war ordan yapin derim cok ucuz oluyo sakin new yorktan yapariz filan gibi dusuncelere kapilmayin asiri pahali..tekrardan soluyorum guzel bi yaz gecirceksiniz..sizlere bide ekstra gecim kaynagi soylebilirimpark temmuz sonu gibi butun calisanlarina 4 adet park giris bileti verir ee bizim bunlari kullabilme ihtimalimiz yok tabieger yakalanmadan satarim diyosaniz bunlari ototparkta tanesi 35 dolardan cok rahat alici bulabiliyosunuz yarim saatte 140 dolar kazanabilirisnizgecen sene iyi satmistim onlardan ama dikkat yakalnadiginiz an kapi disi

işte budur yaaa ağzından bal damlıyor konuş bee kim tutar seni... valla arkadaşlar önemli olan güzel bir tecrübe olması diilmi sonuçta...ben eylül sonuna kadar orda kalcam isterse iş haftada 3 gün olsun.yaa maksat anlatılacak güzel bir anı olsun.iyi yada kötü oldu artık orda daha da iyi bir yaz için neler yapabiliriz onları düşünmeliyiz bence...bu arda herkes bana eylülün 10.dan sonra iş olmuyor diyor diyorda yaa kaç kez daha gidebilcez ki amerikaya yawww... şimdiden herkese ii tatiller...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bi yanlış anlaşılmayı düzeltmek istedim arkadşlar.. labor pool demek havuz işi demek deil işçi havuzu gibi bişi demek..yani nerde ne iş açıgı olursa oraya atanabileceginiz anlamında havuz başı köfte satacam ben die heveslenmeyin yani boşa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hadi yaa bende ılk ıscı havuzu dıe dusundum amaa ıscı havuzu dıınce bıse cagrıstırmamstı ) hadı bakalımmm...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

he ne yani bizim oraya gidince food host olmamak gibi bir ihtimalimizde mi varaman ne karışık işmiş

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı destiny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    he ne yani bizim oraya gidince food host olmamak gibi bir ihtimalimizde mi varaman ne karışık işmiş
    yaa şöle bişe asıl işimiz food host ama nerde boşluk yada aksaklık var oryada kaydırılabilirz.anlicağın ne iş olsa yaparız modu...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı destiny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yo yo siz food olarak iş yapcaksınız ama food hostluk departmanında nerde açık varsa oraya yönlendirilirsiniz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

welcome to peanuts 500 !!! ..... here we gooooo!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı enderr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    welcome to peanuts 500 !!! ..... here we gooooo!

okkk kidss wayy ender girermiydin sen buralara ya..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

girmemmiii cedar a özellikle bakıyorum. gençtik o zamanlar. eski gücümüz olsa da tekrar gidebilsek.
    notların under foot olması sorun teşkil etmezse vizede hakanı bi daha yolcu ediyoruz bakalım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı enderr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    girmemmiii cedar a özellikle bakıyorum. gençtik o zamanlar. eski gücümüz olsa da tekrar gidebilsek.
    notların under foot olması sorun teşkil etmezse vizede hakanı bi daha yolcu ediyoruz bakalım
    yeni aldigim duyumlara gore ikinci kez gidenlerin vize gorusmesine girmesine gerek yokmus direkt basiyolarmis die duydum yeni cikan bi yasaymis galiba ama yine ne kadar dorudur bilemem..tugrulda gecen beni aradi yine gidelim filan die ama cedara diil tabiki o bi kac is bakmista cok gec kaldik pek gidesm kalmadi seneye olursa gidicem ins..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yeni aldigim duyumlara gore ikinci kez gidenlerin vize gorusmesine girmesine gerek yokmus direkt basiyolarmis die duydum yeni cikan bi yasaymis galiba ama yine ne kadar dorudur bilemem..tugrulda gecen beni aradi yine gidelim filan die ama cedara diil tabiki o bi kac is bakmista cok gec kaldik pek gidesm kalmadi seneye olursa gidicem ins..
    Abi tugrul food olupta paratyı bulan efsanevi cedar point watcısı tabi tekrar gitmek ister

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

artık vakit geçti ya iyi işler kapılmıştır muhtemelen. boşver seneye bakarsın zaten. tuğrul ilk önce istanbula gelsin bıraksın amerikayı. adamları bi getiremedik ya. herneyse

ya bu arada hiç mi shop assistant yok. herkes ridehost foodhost olmuş

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

herkese mrh,bizde bu sne cedar pointeyiz 4 arkadaş,kodakçı olduk,çok ani bi şekişlkde gitmeye kara verdik,mayıs başında vizeleri almış oluruzz sanırımm,innş o zman ucuz bilet bulma şansımız olurr=(((

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)