Sayfa 6 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345678910 ... SonuncuSonuncu
Toplam 304 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 180 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABD'ye Kız/Erkek arkadaşla birlikte gitmek

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kiz arkadasinla gitceksen mc gb bir isi rech etme bnce..daha rahat bir is secmeye calisirsanbiz daha guzel olabilir
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Bizim kaldigimiz dorm'da komsu odada bi turk cift kaliyodu.
    her gun kavga ,sen niye o kiza baktin,sen niye o erkekle el ele gorustun,sen bi daha partiye gitmeyeceksin.niye gec geldin,falan filan
    hatta bi gece polis gelmisti,kiz durmadan bagiriyordu oldur-yak beni diye.. her gun stress icinde oluyordular..
    kiz arkadasiyla gitmeden once iyice dusunup sonra karar vermek lazim.
    ben boyle bisey yapamam acikcasi
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

teşekkürler

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben de kız arkadaşımla gidicem ama mcdonaldsta ayrı düşme sorunu varmış
    yani şehir içinde farklı mclere gönderilebiliyormuşunuz ve buna sponsorlar bir şey yapamıyormuş
    o yüzden işini garantiye al başka bir işe git
    biz öyle yapacağız..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha önce diğer arkadaşların da dediği gibi biraz da amaca bağlı ve kişiliğe bağlı diye düşünüyorum yani bizim amacımız yabancı dil geliştirme, para kazanma, beraber vakit geçirme, amerika görme yani bunların hepsinden biraz olan bir sentez
    +1
    Busch Gardens'a Gidiyoruz Kız Arkadaşımla, Kendi Kafa Yapımıza Uygun Bir Çift Bulup Eve Çıkmak İstiyoruz Bir An Önce Şayet Kız-Erkek Ayrı Konutlandırıyorlar ve Co Habitation Yasak Gibi Saçma Bir Kuralları Var. Gerçi Co-Habitation Olsa Bile Zaten 4 Kişilik Odalarda 2 Apaçi ve Sevgilimle Ben Kalamayız. İlk 1 Ay İnsan İlişkileri, Dil Geliştirme ve İşe Adaptasyon, Sonra Eve Çıkmaca Fikrindeyiz. Aynı Bölgede Çalışmayı Düşünen Çift Yada Düzgün Karakterli Erkek-Kız Arkadaşlar Aranıyor, Bilgilerinize. Bir de Bölge Ev Fiyatları vs Konusunda Nasıl Fikir Sahibi Olabilirim Kimsenin Aklına Gelen Fikir Var mı? İnternetten Araştırdım Ama Saçma Sapan Sonuçlar Elde Ettim. Eşyalı Ev Arayayım Dedim 3000 Dolar Dediler, 3000 Doları Bana Ver, Köpeğin Olayım Diye Cevap Yolladım. Cevap Bekliyorum =)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de kız arkadaşımla gidicem ama mcdonaldsta ayrı düşme sorunu varmış
    yani şehir içinde farklı mclere gönderilebiliyormuşunuz ve buna sponsorlar bir şey yapamıyormuş
    o yüzden işini garantiye al başka bir işe git
    biz öyle yapacağız..
    Her İşte Ayrı Düşme Riski Var,
    Aynı Firmaya Girseniz Bile Shiftleriniz Farklı Olacak,
    Demedi Demeyin.
    Supervisorunuzla Çok ta Canını Sıkmadan Düzgün Bir Dille Konuşun ve Durumu Bildirin, Yardımcı Oluyorlar...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

halloldu o iş ya mesai saatlerimiz de aynı departman da aynı konaklama da aynı

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

inş. hersey istediğin gibi olur dostum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bi Biz mi Şanssızız Anasını Satayım,
    Bizim Muhtemelen İşler de Ayrı Olacak Shiftler de Ayrı Olacak. Konaklamada da Co Habitation Yasak ve Acilen Bir Ev Bulmalıyım Oralardan 3. Hafta Civarı Çıkarız Dedim Çünkü İşverene =)

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı YETO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inş. hersey istediğin gibi olur dostum

sağolasın yeto

bubblegun herşey kısmet işi bakalım belki bizde de sorun çıkar(allah korusun)
    ama oraya gittimi birşekilde rayına koyarsınız

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şimdiden Kolay Gelsin ve Keyifli Tatiller, 1. Ayda Ev Tutma Kararı Verdik İlk 1 Ay İnsanlarla Tanıştıktan Sonra =)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

BENCE kız arkadaşınla gitme telikeli 1) 3 ay 24 saat beraber olacaksınız ve çalıştıgınız için çok gergin olacaksınız insanlar rkadaşlatıyla kavga edior sizin kavga etme olasılıgınız çok yüksek, aaman ayrılık olabilir,
    2) americanın hiçbir faydalarından yararlanamazsın ne barları görürsün ne clupları

tek bir iyi yanı var buralara gidemicegin için paran cebinde kalacak çok iyi para kazanacaksın, geçen yaz bir çift katılmıştı oradan biliorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Amaç Zaten Para Kazanmak Bizim =)
    Amerikaya Okul Bitince Tekrar Gidilebilir Ama Formasyon Parası Şu An Kazanılmalı =)
    İlla ki Birşeylerden Kısmam-Kısması Gerekecek Eğlence Anlamında Ama 2miz de Eğlenmeyi Seven İnsanlarız ve İlla ki Ortak Eğlenceler Bulabiliriz Kendimize, Türkiye'den Daha Dar Olamaz Herhalde =)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

watçı erkeklerin % 85 inin gitme sebebi belli...dil mil bahane ama şimdi kız arkadaşın varsa da ayağıma dolanmasın , istediğim gibi içip eğlenemem rus kızlarla o varken , diyorsanız da ayıp...nerde sevgi nerde destek...sonuçta kızlar ne kadar aklı başında olursa olsun yine de bi erkek kadar rahat girip çıkamaz her yere ...en azından öle rahatça girip çıkmaması gerektiğini düşünüyorum...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

forum erkeklerin istilasına uğramış resmenya bence ne olursa olsun yanında tanıdığın bi insanın olması çok güzel ki birlikte giden çiftlerinde eğlenmek için bir sürü imkanı olur mutlaka...ki bence wat sevdiğin bir insanla paylaşabileceğin en güzel maceralardan biri...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biz toplamda 2 kız 1 erkek gideceğiz ama sevgili durumları yok ama sevgilimle gitmek istemezdim, orda hayatımızdan çaldığımız 3 ay olacak en iyi şekilde değerlendirmeyi düşünüyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

................
    Konu Okannn tarafından (12-05-2009 Saat 08:43 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Talking

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sizi bilmem ben amerikaya kismetse evlenmege gidiyorum soyle helal sut emmis bi amerikali kizla
    roma kardeş bizim helal süt emmiş kızlarımızın suyumu çıktı da helal amerikalı sütü arayacaksın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

var da usa pasaportları yok derdi o romanın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben nekadar gitmek isterdim yaa güsel kızımla gidebilmek ama kısmet olmadı şimdi yalnız başıma derbeder şekilde gitcem....

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aklı mantığı olmayan diyene bak
    laflarını tartarak konuş
    cevaplar daha ağır olabilir!!!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

aklı mantığı olmayan diyene bak
    laflarını tartarak konuş
    cevaplar daha ağır olabilir!!!
    ++++
    biraz dikkate et sözlerin eemgh87 arkadaşım.Kendi düşüncen o senin.Ama bu sana onları bu şekilde rencide etme ve yargılama hakkı vermez.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

valla sevgilim olsaydi ben onunla gitmek isterdim. orda o kadar guzel anin olacak o kadar guzel sey yasayacaksin dunyada gormek istedigin cok ozel yerlere gideceksin neden yanimda sevgilimden baskasini isteyim dimi ya... sevdigin kisiyle bunlari yasarsan daha da guzel olur...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu sene sevgilimle gidemiyorum başka bir sapla gitçem

ama isterdim sevgilimle gitmek. Ailesinden izin alabilseydide beraber gitseydik keşke demeden edemiyor insan...

Ömrünün en güzel 3 ayını sevdiğin kişiyle geçirmek gerçekten mükemmel bişey olurdu...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kız arkadaşınla münasebetinle de alakalı zaten seni anlayamayan kişi kız arkadaşın olamaz Yani o kişiye kız arkadaş diosan seni anlayabilen aynı zevklere sahip bi kişsiniz demektir. He ama ben aynı zamanda çapkın biriyim zart zurt dersen evet sana işkence... Ama kendine kız arkadaşına ilişkine ve o pamuk ipliğine bağlı nefsine güveniyorsan no problem..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla sevgilim olsaydi ben onunla gitmek isterdim. orda o kadar guzel anin olacak o kadar guzel sey yasayacaksin dunyada gormek istedigin cok ozel yerlere gideceksin neden yanimda sevgilimden baskasini isteyim dimi ya... sevdigin kisiyle bunlari yasarsan daha da guzel olur...
    Çok romantiksin Özgür !

Şaka bi yana bende isterdim sevgilimle gitmeyi ama olmicak izin çıkmıyor !
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ah siz erkekler hep kendi tarafınızdan bakıyorsunuz

Şimdi gittiğinizde unutmayınız ki sadece kız dolu bir memlekete gitmiyorsunuz arkadaşlar Büyük ihtimalle hatta eminim öyle olacağından erkek de olacak Her memleketten hem de... E bunların arasında belki kız arkadaşınızın yakışıklı çekici bulacağı erkekler de olacak Ne yani o onlara baktığında kıskanmayacak mısınız sanki Belki de hep hayranı olduğu bir memleketin erkeği de orada olacak. Sizin için orası kızlar cenneti ise, sevgiliniz için de yakışıklı yabancı erkekler cenneti olabilir.

Bu işin altından kalkışın birkaç yolu var:

Önce oraya ne için gideceğinize karar verin; yabancı kızlarla arkadaşlık kurmak mı, yoksa sevgilinizle beraber güzel anılar fotoğraflar elde edip, amerikayı gezip, farklı kültürler görüp dil geliştirmek mi - bu noktada bir karar vermek gerek -

Zaten sevgiliyle gitmeye karar verilip işlemler bitirildikten sonra asıl olay karşılıklı güven. Siz ona karşı gerekli fedakarlıkları gösterirseniz, kızlar zaten genelde buna hazırdır. O da sizi rahatsız edecek hareketlerde bulunmaz, ona göre hareket eder.

Orda geçireceğiniz ayları kavgasız gürültüsüz geçirip herşeyiyle güzel bir şekilde ayrılıp buraya geri dönmek tamamen sizin elinizde. Onu kıskançlık krizlerine sokup işi daha da çıkmaza sokmayın bence. Eee güven de sadakati getirdiğine göre siz yanlış birşey yapmadığınız müddetçe kavga gürültü vs olmayacağı kesin

Ne demişler; kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmayın

"hacı cennete düştüm abi ama yanımda kız var " mantığıyla gidiyosanız zorlanacağınız garanti.

Allah ayırmasın tabi de, olur da ayrılırsanız ve üniversiteden mezun olmuşsanız da çok çok interrail fln yaparsınız

ama okdr uzağa gitmenize de gerek yok; yazın bodrum tarafları da işe yarar

uzun lafın çok kısası : orda geçireceğiniz zamanı ne kendinize ne sevgilinize çin işkencesine çevirmeyinnn

Sadece olaya farklı bir bakış açısıyla yaklaştım

Not : Erkek arkadaşımla gidiyorum

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

sevgili olayi tutmaz size soyleyeyim.cok cift gordum kavga gurultu eden.bizim memlekette sevgili olmak karsidakinin hareketlerini kisitlamak olarak goruldugu icin olay daha baslamadan bitio.ayrica oraya gittiginizde vatandasi oldugunuz ulkeyi unutmayin,yapacaklarinizi "turk bunlar" olarak geri donusumu olacagini aklinizin bir kosesinde bulundurarak yapin derim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Valle bence de pek parlak bir fikir değil..
    Nedenine gelince oraya sadece gezmeye gitmiyorsun gezmeye gitsen eğlenmeye gitsen ne ala..
    Ama orda çalışacaksın ve zaten wat programının belki doğrudan olmasada bir amacıda farklı insanlar tanımak onlarla sohbet etmek birlikte vakit geçirmek ve vizyonunu genişletmektir..
    Eğer sevgilinle gidersen daimi olarak onunla birlikte olacağından ve onunla ilgileneceğinden bu pek gerçekleşmez gibi geliyor bana
    Ama dediğim gibi tabiki bu wat değilde bir tatil anlayışı içerisinde olsa harika olur insanın sevgilisiyle birlikte yurtdışında tatil yapması.

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

aynen,unutulmus biseye deginmis DYG.
    arkadaslar herkes suan can ciger kuzu sarmasi suan burda.ama oraya gdince hepiniz birbirinizden kacicaniz.aha buraya da yaziom.fatih derdi dersiniz sonra

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)