Sayfa 6 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 234567 SonuncuSonuncu
Toplam 192 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 180 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New Yorkta Hostel ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ahriman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi olur bence de ya. hemen iş başı yapmak yerine hem gezip hem dinlenilir. ben de 10 haziran'da uçuyorum sonunda buldum biletimi
    Aynen aynen.Hayırlı olsun biletin.Senin de Wildwood'du sanırım.Housing ile ilgili bişeyler buldun mu hiç?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı onurcan90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen aynen.Hayırlı olsun biletin.Senin de Wildwood'du sanırım.Housing ile ilgili bişeyler buldun mu hiç?
    teşekkürler, aradık taradık havada en son bugün önüme düştü

hocam housing ile ilgili bir şeyler ayarladım gibi gibi. danışmanım da wildwood'u iyi biliyor bulduğum yeri o da tavsiye etti. craiglist'e bakınırken bulmuştum. 138 E Youngs Ave Wildwood NJ | Facebook

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ahriman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler, aradık taradık havada en son bugün önüme düştü

hocam housing ile ilgili bir şeyler ayarladım gibi gibi. danışmanım da wildwood'u iyi biliyor bulduğum yeri o da tavsiye etti. craiglist'e bakınırken bulmuştum. 138 E Youngs Ave Wildwood NJ | Facebook
    Güzel bir yere benziyo.Ama odalar biraz küçük gibi.Düşünülebilir.

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

jazz on the park ta 2007 yılında 10 kişilik yatakhanede yabancılarla 1 gün kalmıştım,herhangi bir sorun olmadı.fiyatı da uygundu
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı fatih26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jazz on the park ta 2007 yılında 10 kişilik yatakhanede yabancılarla 1 gün kalmıştım,herhangi bir sorun olmadı.fiyatı da uygundu
    Bu sene gidiyor musun Fatih?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gencler ben de kalıcak yer arıyorum en son 3 yer arasında kaldım tek basıma kalıcam jazz on the park mı chelsea ınternatıonal mı yoksa broadway hotel n hostel mı bır kız ıcın hangısını onerırsınız karar veremıyorum??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar 21 - 23 eylül tarihlerinde new yorkta kalıcaz. hostelworld de araştırdım iyi ve ucuz oteller hep dolu !!! bilgisi olan var mı ? ? numaram 443 310 7167 eğer bi önerisi,bi bilgisi olan arkadaş warsa ararsa sevinirim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2-10 ekim arası newyork'ta olacağım. ben de uygun hostel arıyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

merhaba biz de 2 kişiyiz arkadaşlar 5 gün new york'ta kalcaz kredi kartımız ve banka hesabımız yok burada. Rezervasyon yaptıramayacağız sanırım. Rezervasyonsuz çok mu pahalı olur ya da çok mu zorlanırız? Ne diyorsunuz?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

16-20 arası new yorktayız hosteller dolu yardımmm yardımcı olabilecek ulaşsın.. 8479121127

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bende ariyorum 22 ekimden sonra kalicak yer ben uzun sureli bir yer ariorun orda evde kalan arkadaslar varsa onlarin yani olabilir veya ucuz yurt hotel hostel olabilir..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hostel bulamayan var mı başka ? toplaşıp bi şeyler bılmalıyız

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Chelsea İnternational hostel kesinlikle öneriyorum . şuan oradayım gayet güzel ve güvenilir.Ama rezervasyon yaptırıp gelirseniz daha iyi olur.Hatta süper olur.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

n e kadar gecelik
    WAT 2012 / ISTANBUL İletişime geçebilirsiniz arkadaşlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

60 dolar + 10 dolar (deposit) . Rezervasyon olmayınca saatte biraz geç olunca böyle oldu.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bu hostel manhattan içindemi yakınmı times meydanına? times meydanına çok uzak olmayan manhattan da ucuz yollu otel varmıdır ?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı gameci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hostel manhattan içindemi yakınmı times meydanına? times meydanına çok uzak olmayan manhattan da ucuz yollu otel varmıdır ?
    Chelsea International Hostel in New York, USA - Find Cheap Hostels and Rooms at Hostelworld.com
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

teşekkür ederim bu iyi oldu ya bunda 1 odada birisiyle kalıyosun sanırım sıkıntı olmaz heralde :|

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

teşekkür ederim bu iyi oldu ya bunda 1 odada birisiyle kalıyosun sanırım sıkıntı olmaz heralde :|
    Hostel kültürü Avrupa ve Amerika'da çok yaygındır. Seyahat edenler için uygun fiyatta konaklama sağlar. Genelde herkes gezgin ya da sizin gibi olduğundan zarar gelmez. Tek kişilik de elbet odalar mevcuttur ama bir kaç mislini belki fazlasını gözden çıkarman lazım.

"Some people feel the rain. Others just get wet"

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

anladım tek kişilige okadar para vermem zor zaten buarada new yorkta 1 gün kalıp gezcem tekbaşıma ama sakat sokaklara girmiyim ? vardır elbet öyle yerler :S zenci mahallesine girmek istemem :|

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

anladım tek kişilige okadar para vermem zor zaten buarada new yorkta 1 gün kalıp gezcem tekbaşıma ama sakat sokaklara girmiyim ? vardır elbet öyle yerler :S zenci mahallesine girmek istemem :|
    Benim bildiğim Harlem ve Jamaica var.
    Ama tecrübeli isimlere sormak lazım..

"Some people feel the rain. Others just get wet"

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Otel: Comfort Inn (Chelsea)
    Tarih: 11-12 Haziran gece dahil. 13 Haziran gündüz otelden çıkış.
    Fiyat: 2 gece 55 dolar

Merhaba arkadaşlar,

11 Haziran'da Manhattan'da olacağım ve işten önce geçen sene yaptığım gibi kendime 2 günlük otel ayarladım. Ben de daha sonra otelde çalışacağım için anlaşmalı başka bir otelden rezervasyon yaptı patronum.

Otel lüks ve manhattan'da, broadway'a yürüyerek 5-10 dakika
    İsmi Comfort Inn
    Kahvaltı dahil
    Duş vs odada tüm hizmetler var
    Oteli 2 günlük 110 dolara tuttum ve benimle oda arkadaşı olmak isteyen varsa ücreti 55'er dolardan paylaşabiliriz.
    Yataklar ayrı ayrı double.
    Geçen sene de kaldığım için son derece kaliteli bir otel olduğunu söyleyebilirim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Chelsea International Hostel illaki gitmeden reserv yapmak gerekiyormu ?? kalacağım kesin değil ama kalmak zorunda klırsam diye soruyorum??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chelsea International Hostel illaki gitmeden reserv yapmak gerekiyormu ?? kalacağım kesin değil ama kalmak zorunda klırsam diye soruyorum??
    evet ben şahit oldum rezervasyon yapmadan gelenlere almadılar ancak amerikan pasaportun varsa o ayrı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar şu anda bunlara baktığımda 25 30 dolar falan değil oldukça fazla fiyatlar gösteriliyor sayfada ben 28 eylül gibi new york da olacağım o tarihlerde acaba oda bulabilir miyim ve biri bana şu sayfaları nasıl kullanmam gerektiğini söyleyebilir mi acaba =)

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

New York'a gitmeden 2-3 hafta önce hosteli rezervasyon yaptırmanda fayda var.hostelworld yada hostelbookers gibi sitelerde beğendiğin hostelin sayfasında "book now" gibi yazılar göreceksin.Onlara tıkladığın zaman talimatları takip ettiğinde rezervasyon yapmış olursun.Senin mail adresine onay maili falan geliyor zaten.Çok zor bir şey değil.Rezervasyon yaptırırken banka kartı isteyecekler.Pay-checkini bozduruken kullandığın banka kartını kullanabiliyorsun.Yalnız içinde para bırakmanda fayda var.Çünkü ödeyeceğin miktarın yüzde 10'u nu karttan kesiyorlar.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı AykutEge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu anda bunlara baktığımda 25 30 dolar falan değil oldukça fazla fiyatlar gösteriliyor sayfada ben 28 eylül gibi new york da olacağım o tarihlerde acaba oda bulabilir miyim ve biri bana şu sayfaları nasıl kullanmam gerektiğini söyleyebilir mi acaba =)
    kardeş hiç ucuz değil new york state i hostelleri kapatmayı düşünüyormuş standardları yükseltmek için mi ne... dolayısıyla oraya gittiğinde de save the ny hostels diye her yerde yazı göreceksin. ben 3 gece 187 dolar + depozito ödemiştim geceliği 56 dolar yazıyordu ancak tax den dolayı üzerine yaklaşık 30-40 dolar para bindi erken rezervasyon yaptırırsan 6 lı odalarda kalmaya çalış ya da üstlerde bir arkadaş geceliği 55 dolar olan hotelden bahsediyordu ona bir bak derim. Yalnız hostel ortamı o kadar güzel ki oranın, hayatımın en güzel 3 gününü geçirdim diyebilirim. tek isen (seni sınırlayacak arkadaş ana bacı kardaş yoksa) orada kalmanı öneririm. Pazartesi parti yapıyorlar, her gece 11 e kadar içki içip konuşuyorsun. New York u beraber geziyorsun...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Peki türkiyede kullandığım kredi kartım var iş bankası kredi kartım visa anlaşmalı iş bankası kartım onu kullanabiliyor muyum rezervasyon yaptırırken ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar new york budget inn de kalan var mı daha önceden?biz iki arkadaş 5 gele kalıcaz 21 eylül itibariyle ve daha ucuzunu bulamadık.burada 5 gecesi Standard Twin Private oda 449 dolar.fikirlerinizi vede önerilerinizi alabilr miyim?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arakadaslar soruma cevap alamadim,hic deilse bunu cevaplayabilirseniz sevinirim.new yorkta ki hostellerin adresleri 200 east yada 125. west seklinde ayriliyor.eastte ki hostellerin daha ucuz oldugunu gordum.east metroya fln daha mi uzak yada baska bir dezavantaji mi var?east ile west arasinda ki fark nedir?simdiden tesekkurler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks