Sayfa 6 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345678 SonuncuSonuncu
Toplam 229 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 180 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Virginia Beach,VA

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

vb şezlong işinde para kazanmak tamamen çalıştığın alana bağlı. beach boyu oteller var ve haftalık shift e göre hangi caddeden hangi caddeye kadar calıscagınızı öğrenirsiniz eger ki şansınıza hilton yada sheraton gibi luks otellerin önleri düşerse tipten gayette guzel kazanırsınız.geçen yaz job offer oldugu halde işe alınmayanlar oldugunu duydum. ama çalışan arkadaslarımın hepsi de guzel para kazandılar. beachte 2.iş kesinlikle ama kesinlike guvenilcek bi durum değil. 300kişiden belki 1i şansa zor bulur belki od da olmaz.ruslar önce gelir ve tum işleri kapar.erken gitmelerine aldanmayın cunku onlar gittiğinde de sezon sonu yaklaşmış oldugundan pek bi yararı olmaz..
    I made a promise never to settle...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

motor worlde giden arkadaşlar, bu yer hakkında bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim (kazanç durumu, ortamı nasıl, bir kaç ipucu vs )

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı techcagri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motor worlde giden arkadaşlar, bu yer hakkında bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim (kazanç durumu, ortamı nasıl, bir kaç ipucu vs )
    way arkadas hangı ara bu ıs geldı beaa bende bu ısı beklıyorum sırketını bana pm olarak atabılırmısın dostum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    way arkadas hangı ara bu ıs geldı beaa bende bu ısı beklıyorum sırketını bana pm olarak atabılırmısın dostum
    ozel mesaj atamiyorum.msnden ulasirsan

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı techcagri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

eğer gözden kaçırmadıysam 1 kişiden cevap alabıldım sımdıye kadar ve gayet ıyı kazanılabildğini söylemişti motorworld te. Bi aksilik olmazsa bende ordayım bu yaz .

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı oguzerdem1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer gözden kaçırmadıysam 1 kişiden cevap alabıldım sımdıye kadar ve gayet ıyı kazanılabildğini söylemişti motorworld te. Bi aksilik olmazsa bende ordayım bu yaz .
    sanıyorum aynı yazıyı okumuşuz, bir kişiden görebildim bende

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Peabody's

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

springhill suites Virginia beach e gidicek olan veya gitmiş olan varmı ?? daha önce orda çalışmış olanlar bilgi verebilirlermi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bi arkadaşım geçen sene springhill suites'te pool attendant olarak çalıştı iş vereniyle çalışma saati konusunda sorun yaşıyordu bırakıp motorworldte çalıştı....

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

arkadasşar Sheraton Virginia Beach Oceanfront Hotel de çalışan var mı ve konatlamalar 8 kişi aynı evde falan oluyomuş sanırım daha önce giden var mı ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

herkes soru soruyor arkadaş biri de cevaplasın artık

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba daha önce courtyard by marriott da çalışmış olan varmı ? yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

20 Mayısta Springhill Suites'teyim bu yaz,Otel hakkında bilgisi olanlardan yardım almak isterim. Türk ehliyeti VA'da geçiyo diye duydum bu konuda bilgisi olan varmı ?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Çalışacağın yeri bilmiyorum ama türk ehliyeti geçiyor virginia'da.Bi sorunla karşılaşmazsın o konuyla ilgili.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

19 haziranda courtyard marriot ta havuz görevlisi oluyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm arkadaşlar
    bu sene Cherie s bike rental da calısacagım daha once calısmıs olanlar bılgılendırırse sevınırım
    bu arada 2 sene once motorworld de calıstım motorworld le ılgılı sorunuz varsa cevaplıyabılırım
    simdiden tesekkurler

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

şirketten konaklama yapabilceğim yerlerin isimleri adreslerini içeren bi belge geldi/ 10.caddede işyerim ona yakın(10-15 dk.yürüme mesafesinde olabilir) ve ücret olarak haftada 80-100 dolar civarı bir yer olsun istiyorum sizce hangisini tercih etmeliyim ??

--cerca del mar motel --blue marlin motel --belvedere motel
    --ocean cove motel --beach carousel motel --castle motel
    --seagull motel --sundial motel --la coquille motel
    --ocean palms motel --sea mist motel --sea shell motel
    --super 8 motel --victorian inn & cottages --golden sands motel
    --cutty sark historic cottages

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Lost35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şirketten konaklama yapabilceğim yerlerin isimleri adreslerini içeren bi belge geldi/ 10.caddede işyerim ona yakın(10-15 dk.yürüme mesafesinde olabilir) ve ücret olarak haftada 80-100 dolar civarı bir yer olsun istiyorum sizce hangisini tercih etmeliyim ??

--cutty sark historic cottages
    Sorunu cevapladım hocam.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ByLyric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorunu cevapladım hocam.
    hocam açık cevaplayabilir misin? bende de aynı sorun var

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı earthborn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam açık cevaplayabilir misin? bende de aynı sorun var

cerca del mar motel de arkadaşı kalmış yazdığım konaklama yerleri arasında orasını tavsiye etti yani bir de orda kalanlardan duysak daha iyi olur 10 gün kadar sonra Virginia Beach teyim daha konaklıcağım yer belli değil rus watçılar önce geliyomuş onlarn kaldığı evlere bakıcaz artık

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Lost35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cerca del mar motel de arkadaşı kalmış yazdığım konaklama yerleri arasında orasını tavsiye etti yani bir de orda kalanlardan duysak daha iyi olur 10 gün kadar sonra Virginia Beach teyim daha konaklıcağım yer belli değil rus watçılar önce geliyomuş onlarn kaldığı evlere bakıcaz artık
    bende 4 haziranda oradayım , kapı kapı dolaşacağım artık
    konaklama yerini danışmanım ayarlayacağım demişti şimdi ses yok

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim de gitmeme 10 gün kaldı konaklama bakalım nasıl olucak :/
    Hi'dan gelen who'ya gider.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı earthborn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 4 haziranda oradayım , kapı kapı dolaşacağım artık
    konaklama yerini danışmanım ayarlayacağım demişti şimdi ses yok
    dostum geçen sene bende beachteydim gittiğin şirketten 2 danışman orda oluyor bir aksilik olmazsa seni havaalanında karşılayıp konaklayabileceğin yerlere arabayla götürüyor.. social security kartını çıkarman içinde ofise gitmende fln yardımcı oluyorlar.. fazla sorun etme.. gitmeden 2-3 gün önce danışmanına tekrar söylersin.. gidiyorum, bir sorun yok demi.. beni karşılayacaklarmı? fln diye bi sorarsın... inşallah herşey problemsiz olur.......

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı bullard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar
    bu sene Cherie s bike rental da calısacagım daha once calısmıs olanlar bılgılendırırse sevınırım
    bu arada 2 sene once motorworld de calıstım motorworld le ılgılı sorunuz varsa cevaplıyabılırım
    simdiden tesekkurler
    dediğin yerin adresi bu mu ?
    2417 Atlantic Ave
    Virginia Beach, VA 23451

eğer buysa geçen sene orda çalışanlar günde 12-15 saat çalışıyodu.. tek kötü yanı sıcaktan kavrulmak yemek yemeye bile gidemiyolardı.. orda çalışanların arkadaşları mcdonaldstan fln paket yaptırıp getiriyolardı... çalışma saatin çok ama overtime yoktu yanlış hatırlamıyosam saatlik 7.25 veya 7.5tan çalışıyolardı....
    Konu Aysin tarafından (11-05-2011 Saat 03:25 PM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

--cutty sark historic cottages[/QUOTE]

burda yazan motellerden bazılarında fiyatından dolayı kalabileceğinizi sanmıyorum burda adı geçenlerden 3ünü iyi biliyorum arkadaşlarım kalıyodu.. castle motel 27.caddede... sea shell motel 23. caddede.. cerca del mar 21. caddede.. bunların arasında ortamı ve konumu en iyi olan bence cerca del mardır.. sea shell apart otel tarzı bir yer ufak bi salon 2 oda küçük mutfak banyo şeklinde haftalık 75-80 civarıydı geçen sene 8kişi fln kalınıyodu.. castle motel bildiğiniz motel odası işte 3 kişi fln kalınabiliyodu ama sahibi biraz arıza bi adamdı durduk yere size çıkın istemiyorum diyebilir yada bir anda haftalık fiyatı 50 dolar artırabilecek kafada bi adam geçen sene 3kişi 110a kalan arkadaşlar vardı..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil insansiniz siz,o kadar sorunuza cvp veriyorum,bin kusur dolar verdiginiz sirketinizden daha cok yardimci oluyorum beachte Turk restauranti bilen yokmu hic aranizda.Soruma cvp verene Allah inis takimlariniza zarar vermesin diye dua edecem

34. caddede mayflower cafe türk restoranı... biraz pahalı ama pazarlık yapabilirsiniz..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir pizzacı dükkanı var, çalışaların hemen hemen hepsi Türktü, sahibi de Türktü yanlış hatırlamıyorsam. İbrahim Tatlısesle inletiyorlardı street'i valla
    14. cadde bella pizza

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde Cherie s bike rentalda calısacagız 3 arkadas ama kalacak yer konusunda sıkıntılarımız var 8 kıslık yerde fln kalırsınız dıyor danısman ancak bız daha az kalmaktan yanayız pahalı olucak ama sorun degıl yane napabılırz acaba? ayrıca cheries bike rentalda calıscagımız yerler hakkında bılgııs olan varmı sahıl ama neresınde nasıl ona gore sımdıden ev arıyacazda
    Konu skull_spear tarafından (11-05-2011 Saat 05:42 PM ) değiştirilmiştir.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dediğin yerin adresi bu mu ?
    2417 Atlantic Ave
    Virginia Beach, VA 23451

eğer buysa geçen sene orda çalışanlar günde 12-15 saat çalışıyodu.. tek kötü yanı sıcaktan kavrulmak yemek yemeye bile gidemiyolardı.. orda çalışanların arkadaşları mcdonaldstan fln paket yaptırıp getiriyolardı... çalışma saatin çok ama overtime yoktu yanlış hatırlamıyosam saatlik 7.25 veya 7.5tan çalışıyolardı....
    ewt aysin adres ora Overtime yok kac saat calısıorsan saatlik ücretinLe carpıLır.. Gecen sene 7.35ti saatLik ücret... Yemeğini sabahtan götürebiLirsin arkdaasın getirebiLir veya break aLdığın zaman gider yersin.. Cok cok managerine dersin yemek aLıp geLcem diye bekLer seni 10 dakika.. Sıcakta kavruLuyorsun bak o kötü yanı var bide inanıLmaz yoğun oLur oturcak zaman biLe buLamazsın.. 8 veya 16 saat caLısıLır günde sezonda 8 saatte perti cıkar adamın.. Okadar zenciyLe uğrasmak koLay işmi

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    14. cadde bella pizza
    yok ya beLLa değiLdir beLLanın sahibi türk değiL 2 ortağı var birisi fasLı diğerini hatırLayamadım simdi.. Ama mekan güzeL aysin geLdin mi hiç sen oraya? Ben görmemişim seni demekki

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks