Sayfa 6 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345678 SonuncuSonuncu
Toplam 211 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 180 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: wisconsin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı thepassenger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wisconsin Dells te ya da wisconsin in herhangi bir yerine gidecek tum wat cilar benimle iletisime gecebilirler. Ben iki yaz gittim Dells'e. Su anda Minneapoliste konakliyorum ama yardimci olmaya calsirim ulasim acisindan ya da herhangi bir konuda
    meraba.. wisconsin.oakfield yolcusuyum.bi köy beni bekliyor galiba.seneca food packer'da çalişcam.bilgin warmı orayla ilgili?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı gökmenkaraaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meraba.. wisconsin.oakfield yolcusuyum.bi köy beni bekliyor galiba.seneca food packer'da çalişcam.bilgin warmı orayla ilgili?
    Cok fazla bir bilgim yok arkadasim oakfield ile ilgili. Yanlis bir yonlendirme yapmak istemem. Ancak daha once orada calisan kimseyle karsilasmadim diyebilirim. Bu da biraz manidar bir durum isverenle ilgili olarak. Tavsiyem sirketine danisman. Eger daha onceden buraya birisini gondermisler ise o ogrencielrle baglanti kurmak icin iletisim bilgilerini alabilirsin sirketten tahminim. Bol sanslar. Iyi watlar.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Cok fazla bir bilgim yok arkadasim oakfield ile ilgili. Yanlis bir yonlendirme yapmak istemem. Ancak daha once orada calisan kimseyle karsilasmadim diyebilirim. Bu da biraz manidar bir durum isverenle ilgili olarak. Tavsiyem sirketine danisman. Eger daha onceden buraya birisini gondermisler ise o ogrencielrle baglanti kurmak icin iletisim bilgilerini alabilirsin sirketten tahminim. Bol sanslar. Iyi watlar.
    tskrler..buldum daha önce çalişan birisini..eğlence çok yok ama ii parası war

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı raventhor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bizde iki arkadaşla beraber wisconsin dells'teyiz. wilderness resortta life guard olcaz, başka wisconsinde çalşcak arkadaşlar varsa irtibatta olalım..
    merhaba kardesım aynı yerde çalısacağız. ne zaman gıdıosun?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı politeboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 17 Haziranda gidiyorum...Chicago dan wisconsina otobüsle veya tren le ulaşım varmış 4 5 saat sürüyomuş..Ulaşımla ilgili bilgiler var forumda bulabilirsin.
    merhaba kardesım sanırım sende 17sinde gıdıyorsun wisconsin'e kaçta ineceksın chicago ya bende milmakuee gideceğim saatlarımız denk olursa beraber gecebılırz istersen

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

[QUOTE=politeboy;116076]
    Wisconsin Dells te ya da wisconsin in herhangi bir yerine gidecek tum wat cilar benimle iletisime gecebilirler. Ben iki yaz gittim Dells'e. Su anda Minneapoliste konakliyorum ama yardimci olmaya calsirim ulasim acisindan ya da herhangi bir konuda[/QUOT

Merhaba, 17 haziran da chicago ya gidiyoruz. o hare havaalanına vardığımız da wisconsina giden greayhouud ve amtrak trenleriin saati uymuyor. sanırım kalmamız gerekecek chicago da. tavsiye edebileceğiniz bir hostel var mı? veya taksiyle gitmeyi denesek wi, 4 kişi olucaz da. ne kadar tutar? bilgisi olan var mı??
    şu an dells teyim. eğer 4 kişiyseniz bence araba kiralayın. taksi baya tutar 4 5 saatlik yol çünkü. biz 5 kişi araba kiraladık çokta rahat geldik kişi başı 65 verdik. ertesi günde burda dells te teslim ettik. çok rahat oldu bizim için. tavsiye ederim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

[QUOTE=deryakulu;120225]
    Alıntı politeboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an dells teyim. eğer 4 kişiyseniz bence araba kiralayın. taksi baya tutar 4 5 saatlik yol çünkü. biz 5 kişi araba kiraladık çokta rahat geldik kişi başı 65 verdik. ertesi günde burda dells te teslim ettik. çok rahat oldu bizim için. tavsiye ederim.
    neden benden alinti yaptigini anlayamadim?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yazdıgım kısıde senden alıntı yapıp yazmıs farketmedım kusura bakma.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı deryakulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazdıgım kısıde senden alıntı yapıp yazmıs farketmedım kusura bakma.
    yok sorun degilde benim yazimla senin yazdigin cevap arasinda bir baglanti kuramadim biraz da manidar olmus gibi. neyse sorun degil yani

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Biz artık akışına bıraktık o hare vardığımız da karar vericez araba mı kiralarız yoksa madisona otobüsle gidip oradan taksiyle wis.e geçerirz bakıcaz artık. bi ihtimalde taksiyle gideriz ohare den wis.e...kafa karışık yani

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde aynı sorunum var araba kıralama olayı guzelde tek yon oldugu ıcın fıyatlar yuksek bende 22 hazıranda ınıp Chıcagodan Delsse gecıcem ama bır gece kalmam ya da araba kıralamam lazım 1 ya da ıkı kısı daha bulursam araba kıralamayı dusunuyorum detayları bu lınke yazdım ılgılenen ve benım ındıgım tarıhte gelecek olan varsa lınke tıklasın

http://www.turkishwat.net/travel-ve-...an-var-mi.html

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkdaşlar ben şuan dellsdeyim km ne dedi bilmiyorum ama ilk gelenlerin tahmin edemyceği derecede kotu biyer olcak eğlence denen birşey yok her yer suparkı lokanta alışceriş için tek bir marketniz war oda baya uzak mesafede bide buyuk bir outlet mağzası war ama sizi nekadar tatmin eder bilmiyorum.. haberiniz olsun gelirken yanınzda kesinlikle hazır çorba yada yiyebilceğiniz bişeyler getirin yoksa emin olun aç kalıcaksınız hiç şehrin toplu taşıması yok heryer birbirine çok uzak biz arkdaşlarla kaç gundur kaç toplamda kaç saat yuruduğumuzun hesabını bilmioruz bu sene içinizi karartmak gibi olmasın ama fazla iş de yok temmuzda açılacğını soyluyolar nakdar doğru bilmiyorum şimdilik bukadar..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı hrn09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar ben şuan dellsdeyim km ne dedi bilmiyorum ama ilk gelenlerin tahmin edemyceği derecede kotu biyer olcak eğlence denen birşey yok her yer suparkı lokanta alışceriş için tek bir marketniz war oda baya uzak mesafede bide buyuk bir outlet mağzası war ama sizi nekadar tatmin eder bilmiyorum.. haberiniz olsun gelirken yanınzda kesinlikle hazır çorba yada yiyebilceğiniz bişeyler getirin yoksa emin olun aç kalıcaksınız hiç şehrin toplu taşıması yok heryer birbirine çok uzak biz arkdaşlarla kaç gundur kaç toplamda kaç saat yuruduğumuzun hesabını bilmioruz bu sene içinizi karartmak gibi olmasın ama fazla iş de yok temmuzda açılacğını soyluyolar nakdar doğru bilmiyorum şimdilik bukadar..
    Aylardır Dells'le ilgili milyon tane yorum okudum, tek olumsuz şey senden duyuyorum Acaba senin beklentilerinin yüksek olması yüzünden olabilir mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben diğer yorumları okumadım ne yazdğını bilmiyorum ama şuan yazılan bolgedeyim gelin kendiz gorun istedğiniz ben sadece çalışıyım yemek yiyimse evet gelen ama başka bişe yok bu arada şunuda soyleyim şuan kaldğım otelde 8oda yan yana turk odası dil geliştrme olanağınız okdar yok diğer otellerde oyle bu sene aşırı bi yoğunluk war.. diğer bi yandan daha bugun bir suparkı kapatıldı 4 arkdaşm can kurtaranlıktan oda temizlikçisi oldu yok benm anlaşmam da öle yazmıyo deme hakkınz yok adam işine gelmiyosa git diyor.. ben içindeyim sizi aydınlatmak için soyluyorum şuan burda olupta daha guzel şeyler yazabilcek olan arkdş warsa yazsın

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Meraba arkadaşlar, ben de 3 haftadır Dells'teyim. Şimdiye kadar olumlu olumsuz çok şey yaşadım tabi ama yine de buradaki yaşamımdan çok memnunum. Madde madde olumlu ve olumsuz yanlarını yazmak istiyorum.

- Herkesin söylediği gibi inanılmaz sayıda Türk var, ingilizce yalan oluyor malesef.

- Wisconsin yemyeşil, ormanlarla kaplı, doğal bir yer. Doğayı sevenler için mükemmel bi yer.

- Dells tam bir turistik şehir. Sayısız eğlence mekanları, barlar, cafeler ve restoranlar mevcut. Oraya çalışmaya gidenler için tüm eğlence mekanları ücretsiz, restoranlar da indirimli. Boş günleri değerlendirmek için sayısız seçeneğiniz var.

- Walmart gibi ucuz ve büyük bir süpermarket var. Temel ihtiyaçları ucuza giderebilmek için birebir.

- Şehirde mesafeler biraz uzak. Bisiklet veya araba almak şart.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Amerikalı insanlar çok sıcakkanlı ve genelde hep yardımcı olmaya çalışıyorlar. Ben şimdiye kadar tek büyük sorunumu motel bulma konusunda çektim. Onu da 2-3 gün gezdikten sonra bi şekilde bulup hallettik. Herhangi bir sorunuz olursa her zaman cevaplamaktan mutluluk duyarım.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

O kadar turistik bir yer olmasına rağmen, o kadar iş sahası olmasına rağmen nedense iş bulmak neredeyse imkansız Dells'te. DüşÃ¼k saatlerden şikayetçi bir arkadaşım daha iş arıyor ve sormadığı yer kalmadı, hiçbir yer eleman almıyor. İki tane arkadaş da Lifeguard sınavını geçemedikleri için atıldılar ve onlar da New Jersey'e gidicekler çalışmak için. Bir arkadaş da Türkiye'ye dönecek atıldığı için. Yani WAT macerası herkes için eğlenceli olmayabiliyor. Tamamen kader diyorum ben.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

acaba diyorum bir şansımı denesem içinizde wisconsin eagle river hakkında bir bilgisi olan çıkar mı? en azından dellse, chicagoya uzaklığı falan ne kadardır??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

chula vista resort hakkında biligisi olan var mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar sanırım bu donem wisconsın a gidecek arkadaslar hiç yazmamış.acaba PARADİSE MOTEL de housekeeping yapmış veya yapacak olan var mı, nasıl bir yer acaba çok sakin ve harektli bir yer değilmiş gibi gozuktu gozumde... malesef son gune bırakıp secım sansı olmayan bi insanım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam herkese (: bnde bu yaz hazrn 11-12 si gibi wisconsindeym mcdonaldsta çalışcam.. umarm ii olur diye düşünüorum ki bnce yerden yni mekandan çok ark ortamı önmli ya sizler de yardmcı olursanz süper olablr hepmz için bnde tek gidecem.. iletişim kurmanızı bekliyorum arkadaşlar..(:

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hatta burdan ulaşabilirsiniz.. Bertuğ Koçana | Facebook (:

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bertug eger kalahari resorts a fln yakinsan biz 2 kisi gidioruz senide yalniz birakmayiz oralarda bizde acemiyiz daha ama kalicak yer fln belli mi senin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Daha once wisconsi de araba alip satan varmi eyaletler arasinda farklilik gosteriomus ya boyle seyler turkiyedeki ehliyet geciomu nasil bi prosdur gerekli daha once bu islemleri yapmis biri yardimci olursa cok sevinirim...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

polynesian hotel and water park wisconsin dells

arkadaşlar buraya gideceğim aynı yerde veya yakınında olan arkadaşlarımızla tanışmak isterim ve buralara gitmiş eski arkadaşlarımızda yardımlarını esirgemezlerse minnettar olurum

Housekeeping yapacağım

huseyinksk87 yada facebooktan ulaşırsanız sevinirim çünkü oralara gelen msj lara hemen bakabilme durumundayım

15 haziranda gideceğim
    Konu Prelektro tarafından (03-06-2011 Saat 09:14 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Prelektro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    polynesian hotel and water park wisconsin dells

arkadaşlar buraya gideceğim aynı yerde veya yakınında olan arkadaşlarımızla tanışmak isterim ve buralara gitmiş eski arkadaşlarımızda yardımlarını esirgemezlerse minnettar olurum

Housekeeping yapacağım

huseyinksk87 yada facebooktan ulaşırsanız sevinirim çünkü oralara gelen msj lara hemen bakabilme durumundayım

15 haziranda gideceğim
    benimde polynesian da lifeguard olcagım dun belli oldu, acaba nasıl bi yer merak etmekteyim, eger bilen, giden birileri warsa bizi bilgilendirebilirse cok sewinirim, sitede araştırdım biraz fakat polnesian water park hakkında net bilgiler pek bulamadım, biraz bilgilendirebilirseniz cok sewinirim, simdiden tesskurler we herkese iyi tatiller =)

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı in hell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde polynesian da lifeguard olcagım dun belli oldu, acaba nasıl bi yer merak etmekteyim, eger bilen, giden birileri warsa bizi bilgilendirebilirse cok sewinirim, sitede araştırdım biraz fakat polnesian water park hakkında net bilgiler pek bulamadım, biraz bilgilendirebilirseniz cok sewinirim, simdiden tesskurler we herkese iyi tatiller =)
    Giden arkadaşlarım vardı çok memnundular..
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynı şekilde bizde iki kişiyiz şuan ama biz 11 haziranda chicago havaalanındayız aynı tarihte olanlar warsa ulaşsın bana..Bertuğ Koçana | Facebook

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

meraba şahmat kalıcak yerimde belli degl dha.. bi şklde bağlantı kuralımda orada ii olur..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar forum kullanmayı pek bilmem şöyle birşey açsanız havaalanı vetarihleri yazabileceğim bir şey oraya yazarız böylelikle daha rahat irtibata geçebiliriz
    Polynesian Hotel and Water Park huseyinksk87 hot benimle irtibata geçerse sevinirim facebook tan atılan msj lar daha çabuk fark edilir..

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı inqueen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    chula vista resort hakkında biligisi olan var mı?
    ChulaVista mı ? Peh! imkanın varsa geri dön.. Neden mi ?

http://www.turkishwat.net/eyaletler-...-2010-a-3.html
    Konu hopdedik tarafından (30-11-2011 Saat 04:42 AM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks