Sayfa 6 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345678 SonuncuSonuncu
Toplam 215 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 180 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Delta Airlines

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben deltayla newyork aktarmalı chicago uçtum eğlence film denen bişi yok zaten uçaklarda unutun izmit istanbul arası otobüsler bile daha ii uydu tv var en azından bi kulaklık veriolar eline ip gibi kablolu 2. sefere çalışmıo zaten böle el televizyonu gibi tvden kaç kişi film izlio (insanları birleştirme açısında iyi) yemekleri dönüşte iyiydi doyduk biraz hosteslere girmiyorum zaten yaş ortalamaları 60 falandı sanırım ilk defa uçağa binicektim hostesleri güzel hayal ettim bunları bi gördüm uçaklardan soğudum allahtan bavullara para almadılar bi sürü para ödedim zaten deltaya...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

üç kuruş fazla verin güzelim havayolumuz thy'yi tercih edin. 20-30 euro fark var sadece
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

deltadan almıştım bileti ama airfrance ile gitmiştim. çok iyiydi hizmet. uçak yeniydi ve koltukları çok rahattı.dönüşte bizzat kendi yaptı uçuşu delta. 9 saat nasıl durmadan uçacak bu eski uçak gerilimini yaşadım. koltuklar arası mesafe çok dardı.bacak bacak üstüne bile atamadığım için yanımdakinden izin alıp ona doğru dönmek zorunda kaldım. ben new york aktarması yapıp direkt istanbul'a gelecektim. los angeles'ta bana roma bileti kestiler. yanlış bilet olduğunu söylediğimde ilgilenmeyip new york'ta değiştirmemi söylediler.gitmeden yazılanları okumuştum. hostesler çok yaşlı diyorlardı. abartıyorlar sanmıştım ama doğruymuş. dikkat çekecek kadar varlardı. çok çaresiz kalınırsa seçilmesi gereken bir havayolu şirketi. hele de boyunuz uzunsa.
    Moda o kadar çirkin bir şeydir ki, altı ayda bir değiştirmek zorunda kalırlar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benn delta havayollarıyla uçtumm kesinliklee tavsiye etmıorumm

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

almayın almayın almayın.... delta ucuz diye onlardan bilet almayın...
    abidinpaşa dolmuşları daha kaliteli hizmet veriyor emin olabilirsiniz...
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

thy suanda 645 euro delta 617 dolar arada 380 lira keş oynuyo yaşlı dandik mandik götürsün beni new yorka yeter bana cok kotuyse yemekler anama derim corek yapar onlar utanmıyosa ben hiç utanmam

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

maalesef bende direk uçuşlarda en ucuz deltada buldum. oradan alacağım gibi gözüküyor.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı anel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    thy suanda 645 euro delta 617 dolar arada 380 lira keş oynuyo yaşlı dandik mandik götürsün beni new yorka yeter bana cok kotuyse yemekler anama derim corek yapar onlar utanmıyosa ben hiç utanmam
    Geçen yıl amsterdam'dan detroit'e delta ile uçmuştum,yemekleri kötü değildi,
    hatta amsterdam uçağında verilen garip sandwich den sonra süper bile sayılır

Sonuç olarak alt tarafı 8-10 saat uçacağımız bir uçakta konfor
    olsa da olur olmasa da

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de Delta ile NY JFK'ya uçtum. Gerçekten koltuklar çok rahatsızdı. Araları çok dardı. Hangi tip uçaktı şimdi hatırlamıyorum ama arada çok fiyat farkı varsa yine de gidiş için katlanılabilir. Çünkü giderken hep gündüz oluyor biliyorsunuz bir şekilde insan oyalanıyor, yanınızda okuyacak bir şeyler, ipod felan da olursa...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ben dönüşte New York-Roma arasını Delta ile uçtum. Uçak gayet lüks ve rahattı. Ayrıca gelirken yaşadığım Alitalia deneyiminin üstüne süper geldi bana Delta. Delta ile uçup uçak kötüydü diyen arkadaşlara da rastladım benimki şanstı sanırım ama Alitalia'dan kesinlikle iyidir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

milwaukee den new york a delata ile ucmustum.. vala giderken ucak dusecek diye baya bi korktum o derece kulustur bi ucakti

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı leon20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    milwaukee den new york a delata ile ucmustum.. vala giderken ucak dusecek diye baya bi korktum o derece kulustur bi ucakti
    tovbe tovbe ! bu mesaja cok guldum hayırdır insallah

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

delta berbat ya guzel uçaklarıda var ama bana bır kere denkgeldi hostesler ebemle yaşıt
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya bu hostes fantezilerini anlayamiyorum bana icecegimi ister 20 yasindaki versin ister 60 yasindaki sonucta bana ayni ikram veriliyor ekstrasi yok

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu hostes fantezilerini anlayamiyorum bana icecegimi ister 20 yasindaki versin ister 60 yasindaki sonucta bana ayni ikram veriliyor ekstrasi yok
    Bizim kültürümüzde yaşlılara hizmet ettirmek büyük ayıp sayılmaktadır değil mi? İşte orada da bir gariplik yaşanıyor. "Teyze sen yorulma. Geç otur şöyle. Ben yaparım" diyesi geliyor insanın....

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim kültürümüzde yaşlılara hizmet ettirmek büyük ayıp sayılmaktadır değil mi? İşte orada da bir gariplik yaşanıyor. "Teyze sen yorulma. Geç otur şöyle. Ben yaparım" diyesi geliyor insanın....
    acaba yapan var mi bunu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

=) ya arkadaşlar gülemkten öldüm yanlız ben burada.bende delta düşünüyordum tek uçuş.acaba türkiyeden kalkan uçaklara mı bu şekilde kötü muamele var.aktarmalarda genelde iyi yorumlar gelmiş. ama bu hostes muhabbetine baya bir güldüm =)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

[QUOTE=erhanozcan;125849]=) ya arkadaşlar gülemkten öldüm yanlız ben burada.bende delta düşünüyordum tek uçuş.acaba türkiyeden kalkan uçaklara mı bu şekilde kötü muamele var.aktarmalarda genelde iyi yorumlar gelmiş. ama bu hostes muhabbetine baya bir güldüm =)[/QUOTE

fırma ıel ılgılı bı sıkıntı yasamassın kardesım hangısı ucuzssa onunlar git .. ben ne dusen gordum nede gıdecegı yere ucakla ulasamayan
    ufak tefek aktarmada sorun yasarsın en kotu .. iste isin asıl eglencelı yonude burada baslıyo yasadıgın macera ezıyet sana anı olarak kalıyo

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Vallahi kardeşim açıkçası nonstop almayı düşünüyorum bileti.Aktarma falan hiç gerek yok şimdi bunlara sıkıntı olmasın hiç =)...bu da delta olacak büyük ihtimal.Güzel hostes beklentimde yok

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Delta

arkadaşlar sizce delta geçen yıl bir arkadaş gelirken bağajı kesilmiş içinden elektronik eşyalar çalınmış var mı böyle böyle birşey varsa sigortalı olmuyormu

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

normalde valize elektronik koymak akil isi degil zaten arkadasim boyle magdur olan arkadasimiz cok ama bu sadece deltada olmuyor

delta air france sirketine bagli biletini deltadan alirsin air france ile ucarsin gecen yil benim ki oyle olmustu.onun disinda fransiz mutfagi oldugu icin basta tadi guzel olmayabilir ama 3 ay sonra ayni ucakla donersen bu sefer bayilicaksin o yemeklere

bagajlarim saglam gitti saglam geldi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Elektroniği bavula koymak akıl işi değil de nereye koyucaz o zaman hocam? Başka koyacak neresi var? Buna önlem olarak ben streç filmle kaplamayı düşünüyorum. Onu yapıcam.Zaten Türkiyedeki havalimanlarında bu uygulama bayadır var, yaygınlaşıyo da. Mantıklı bi olay. Bi kere açılınca bi daha eskisi gibi kapanma olasılığı sıfır olduğu için caydırıcılığı var. Sonuçta arada bi yerde kesilince kabak gibi ortada oluyo kesildiği o yüzden pek elleşmez kimse.

BannedUser
    Guest

Alıntı DrAcooA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elektroniği bavula koymak akıl işi değil de nereye koyucaz o zaman hocam? Başka koyacak neresi var? Buna önlem olarak ben streç filmle kaplamayı düşünüyorum. Onu yapıcam.Zaten Türkiyedeki havalimanlarında bu uygulama bayadır var, yaygınlaşıyo da. Mantıklı bi olay. Bi kere açılınca bi daha eskisi gibi kapanma olasılığı sıfır olduğu için caydırıcılığı var. Sonuçta arada bi yerde kesilince kabak gibi ortada oluyo kesildiği o yüzden pek elleşmez kimse.
    Tabi ki alt valize koymak akıl karı değil. El bagajına alacaksın elektronikleri. Sen strecten bahsedıyorsun adamlar kilidi kırıyorlar sen ne diyorsun

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

el bagajina alcaksin sirt cantana alcaksin bi kere o strecleme isini ben sadece turkiyede gordum 2.si amerikada xrayden gecerken kesinlikle cantanda elektronik olmuycak cikaricaksin kontrol edicekler gectikten sonra koyucaksin

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    el bagajina alcaksin sirt cantana alcaksin bi kere o strecleme isini ben sadece turkiyede gordum 2.si amerikada xrayden gecerken kesinlikle cantanda elektronik olmuycak cikaricaksin kontrol edicekler gectikten sonra koyucaksin
    sırt cantasına koysak dahımı elektronıgı cıkarıp o sekılde aramalarına ızın verecez..yanı arama yapılırken gozlerının onunde cıkarsak problem yasarmıyız ben anlamadım...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

sirt cantasindada olsa cikarcaksin reyes

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

yok hocam ben hiç bir şey çıkarmadım iki ıphone vardı kutusu açılmamış şekilde ayrıca iki tanede fotograf makınesi vardı sırt çantasına attım bişey olmadı
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

@matador ucak alti bagajlarindan cikartilip kontrol edildigine sahitim ve eminim.sirt cantasinda ki buyuk elektronikleri cikartiyor olabilirler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar eminimki herkes bilet araştırırken delta hava yollarını görmüştür gidiş geliş aktarmasız 836 dolar..bu konuda bilgisi olan veya alan oldu mu acaba bu firmadan bu sene???

bu arada 29 haz- 7 ekim için
    Konu mklasl tarafından (14-04-2011 Saat 08:00 PM ) değiştirilmiştir.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı mklasl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar eminimki herkes bilet araştırırken delta hava yollarını görmüştür gidiş geliş aktarmasız 836 dolar..bu konuda bilgisi olan veya alan oldu mu acaba bu firmadan bu sene???

bu arada 29 haz- 7 ekim için
    bu fiyat bana baya bi pahaLı geLdi tabi eğer newyork gidiş dönüşse.. Delta için oLdukca pahaLı.. Ha yine zam geLdiyse biLemiycem ama o fiyata THY aLınır gibime geLio

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)