Work and Travel 2025
Sayfa 5 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 123456789 ... SonuncuSonuncu
Toplam 338 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ocean City , MD

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ice delivey man

iş hala belli değil 10 gun kaldi gitmeme. şimdi de ice delivery man diye bir iş geldi.trucks falan diyolar ne demek bu arkadaşlar bilen var mi?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı saviour Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iş hala belli değil 10 gun kaldi gitmeme. şimdi de ice delivery man diye bir iş geldi.trucks falan diyolar ne demek bu arkadaşlar bilen var mi?
    ayrı bir konu başlığında açmanı tavsiye ederim konuyu,ulaştırma işinde çalışacaksın gibi görünüyor,büyük bir ihtimal bir sürücü ile.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ocean citye gitmek için washingtondan shuttlelar war jfk dende war ama daha pahalı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

JFK'dan Greyhound'un yerine shuttle'la 19 dolara gidersiniz.Greyhound'dan da biletinizi once alin 38 dolar fln galiba olmadi 68 dolara alirsiniz oradan.Sonra direkt Ocean City'desiniz zaten Greyhound'un 2.caddedeki istasyonunda yani su an benim yaklasik 50 metre uzagimda olan yerde

Bu arada sorulariniz varsa cevaplayabilirim arkadaslar.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı AlDiLuMo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    JFK'dan Greyhound'un yerine shuttle'la 19 dolara gidersiniz.Greyhound'dan da biletinizi once alin 38 dolar fln galiba olmadi 68 dolara alirsiniz oradan.Sonra direkt Ocean City'desiniz zaten Greyhound'un 2.caddedeki istasyonunda yani su an benim yaklasik 50 metre uzagimda olan yerde

Bu arada sorulariniz varsa cevaplayabilirim arkadaslar.
    biletinizi önce alın demişsin,bu nasıl mümkün?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Onu bilmiyorum iste Ben de NY'dan aldim biletimi ama onceden alanlar var biliyorum o yuzden danismaniza fln sorun o olayi.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ocean citye gidecek arkadaşlar
    Coastal Charter Company information:
    http://www.c-charter.com/
    304 S. Baltimore Ave
    Ocean City, MD 21842
    443-365-0099 (Lana)
    443-454-3162 (Alex)
    410-289-0350 (Student Center)
    ccharter

bu yukardaki numaralardan birini ararsannız vede konuşursanız sizden mail atmanızı istiyorlar uçuş bilgilerinizi felan indiğinizde ny e terminal çıkışında bu amcamlar elleirnde ocean city MD ayzılı bir pankartla sizi beklliyor oluyorlar bürsürü oc yolcusuyla beraber direkt alıp sizi oc ye götürüyolar 68 dolara direkt

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşımın yazdığı mesajı aynen yapıştırıyorum,umarım yararlı olur:

"sen jfk'da indigin zaman seni bir suru adam shuttle'la binecekmisin diye soruyorlar. ben de evet dedim. ucaktaki konusutugum amerkali bi kadin demisti. evet dedim. o adam benim gibileri topluyor ve manhattan'daki port authority'ye goturuyor.

orasi bizim asti gibi bir yer. amtrack ve greyhound otobuslerinin kalktigi yer.

her neyse ocean city'ye saat sabah 8'de ve oglen 13.30'da otobus var.
    bu yuzden eger ki sen saat 13.30'dan sonra inersen newyork'a, o gece orada kalmak zorunda olursun."
    ewet ben bu shuttle gittim jfk den port authority gittim 19$ anlastik aam ben 20$ verince bi 1$ vermedi bende bise demedim onra 1 gece orda yattim bi turk bide urdunlu bi cocukla sonra greyhounddan sabah saat 8 bilet aldim 57$ a sonra ocean city geldim
    ama simdi salisbury geri gitcem cunku ssn ler ordan aliniyomus
    Beni Çekemeyenler,Anten Taksın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı together Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ocean citye gidecek arkadaşlar
    Coastal Charter Company information:
    http://www.c-charter.com/
    304 S. Baltimore Ave
    Ocean City, MD 21842
    443-365-0099 (Lana)
    443-454-3162 (Alex)
    410-289-0350 (Student Center)
    ccharter

bu yukardaki numaralardan birini ararsannız vede konuşursanız sizden mail atmanızı istiyorlar uçuş bilgilerinizi felan indiğinizde ny e terminal çıkışında bu amcamlar elleirnde ocean city MD ayzılı bir pankartla sizi beklliyor oluyorlar bürsürü oc yolcusuyla beraber direkt alıp sizi oc ye götürüyolar 68 dolara direkt

arkadaşlar ocean citye gitmenin en iyi en zahmetsiz en ucuz yolu budur direkt sizi götürürler oc ye o terminallerde yatmanıza yerin dibindeki greyhounda valiz taşımanıza gerek kalmaz ama illede grayhoun dla gidicekseniz shoutle gereksiz onun istasyonu içn havalanında air tren war bedava havalanı içinde bir daire çiyo devamlı onunla metro istasyonuna geçiş yapabiliosunuz ordan 2 doalr bir metro kartı aldınızmı greyhoundun merkezine kadar gidebilirsiniz ama tekrar ediyorum en iyisi bu shoutlelar direkt oc ye giden

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı together Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ocean citye gitmenin en iyi en zahmetsiz en ucuz yolu budur direkt sizi götürürler oc ye o terminallerde yatmanıza yerin dibindeki greyhounda valiz taşımanıza gerek kalmaz ama illede grayhoun dla gidicekseniz shoutle gereksiz onun istasyonu içn havalanında air tren war bedava havalanı içinde bir daire çiyo devamlı onunla metro istasyonuna geçiş yapabiliosunuz ordan 2 doalr bir metro kartı aldınızmı greyhoundun merkezine kadar gidebilirsiniz ama tekrar ediyorum en iyisi bu shoutlelar direkt oc ye giden
    tesekkurler arkadasım ama sıteyle ılgılı bı problem var calısmıyor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart ocean city hakkında?

arkadaşlar ben seneye ocean cıty marylan a gıtmeyı planlıyorum burası hakkında bılgı verebılırmsnz?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

hayırdır ya sen niye geç kaldın bu kadar?gidiş ne zaman

oceancity iyidir hoştur,,haftasonları atlantic city felan gidersin..okyanus var kardeş ne olsun daha
    ikinci iş zor diyolar artık bu aralar orda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben herkesın gıtmesını beklıyorum onlara bısey olmazsa bende gıdıcem:Pseneye mayıs sonu gıbı ucarım sanırm mukemmelıyetcı oldugumdan bı turlu akrar veremıyorm
    Konu Ataraksia tarafından (02-07-2008 Saat 10:05 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart ocean city.MD

arkadaşlar ocean city hakkında bir çok şey yazılmış ama kimi sadece duyduklarından aktarmış..ocean city'e giden arkadaşlar oradaki iş imkanları çalışma koşıulları,eğlence mekanları,konaklama ucretlerı ve yasam tarzı hakkında görüşlerini yazabilirse seviniriz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ocean city iidir wat için gecen sene ekonomik kriz olmasından iş imkanları daha azdı ama o rağmen 2. iş tülrü bulabilirsin eğer biraz ing varsa.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı PaRdaiLLan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla gdin gorun diiceim yerlerden biri tam tatil bolgesi adındanda anlasıldıı gibi.. 10-15 eyaletin tatile geldii bolgelerden biri... kesinlikle tawsiye ederim herkese en azından bi bi hafta da olsa gidp gorn die... resimlerde war da hepsi ark.ların foto. da o yzdn atamıorm siteye barlar konusunda tanımıorm eer 21+ iseniz iki tane unlu barı war teki alanya bellman ın min. 4 katı buyukluunde tekii de hemen hemen 2-3 katı buyukluunde we hepsi tıklım tıklım... nese zmn kıstlı daha cok bilgi weremiorm.... simdilk Bukadr eer aklınızda herangi bi soru warsa nerde olduu nelerin olduu sorun cwp larım!!!
    kades bende kayıt yaptıdım marylande gıtmek ıstıorum . barlarda veya pub da iş bulma ıhtımalım varmı. deneyım ve ıng var ne dersın.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı PaRdaiLLan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla gdin gorun diiceim yerlerden biri tam tatil bolgesi adındanda anlasıldıı gibi.. 10-15 eyaletin tatile geldii bolgelerden biri... kesinlikle tawsiye ederim herkese en azından bi bi hafta da olsa gidp gorn die... resimlerde war da hepsi ark.ların foto. da o yzdn atamıorm siteye barlar konusunda tanımıorm eer 21+ iseniz iki tane unlu barı war teki alanya bellman ın min. 4 katı buyukluunde tekii de hemen hemen 2-3 katı buyukluunde we hepsi tıklım tıklım... nese zmn kıstlı daha cok bilgi weremiorm.... simdilk Bukadr eer aklınızda herangi bi soru warsa nerde olduu nelerin olduu sorun cwp larım!!!
    bu arada maryland ocen city

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Wat 2009 için Ocean City,MD gelen var mı???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

VAr VAr bende ocean city'e,mD geliyorum, duyduguma gore #BCDYZİ#kaynıyormus oralar.BEn 15. street ' te calıscam..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı prime.11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VAr VAr bende ocean city'e,mD geliyorum, duyduguma gore #BCDYZİ# kaynıyormus oralar.BEn 15. street ' te calıscam..
    yazı karakterlerinde inş. sorun vardır arkadaşım ..Yoksa ne yazdığınız farkında değilsin herhalde.yada benim kelime haznem yeterli değil farklı bir anlamı varsa bilmiyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı prime.11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VAr VAr bende ocean city'e,mD geliyorum, duyduguma gore #BCDYZİ#kaynıyormus oralar.BEn 15. street ' te calıscam..
    Allah'ım yaratıyosun bari takip et..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Ben ona 5 sessiz , 1 sesli harf verdim.Umarım doğru kelimeyi bulabilir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ne olmuş adam dürüstçe yazmış wat tan ne beklediğini

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hozakpur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne olmuş adam dürüstçe yazmış wat tan ne beklediğini
    her zaman doğruyu soylemek güzelde her doğruyu heryerde söyleme...ilk mesajında boyle bır arkadaşı korumanda ilginçnerde adminler nerede modlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben de o.c ye gidiyorum.ancak ben dunes hotel de çalışacağım ve 25 haziranda başlayacağım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende buyuk ihtimalle ocean city ye gidecegim yanliz orda yazin cok turk oluyormus dogru mu?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet baya türk olduğu söyleniyor..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

iyide ben şimdi merek ettim ne yazdı bu bcyzi yazmış fiorex ama içimde kaldı ne yazıodu biri pm atsın
    AEK

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı aek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyide ben şimdi merek ettim ne yazdı bu bcyzi yazmış fiorex ama içimde kaldı ne yazıodu biri pm atsın
    ocean city gidince ordakilerin arkasinda yaziomus o bcyzi diye..sonrada arkadas oluyorsunuz cok samimi..herseyinizi paylasiyorsunuz arkadasca
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

[QUOTE=wayy;46070]evet baya türk olduğu söyleniyor..[/

eet türklerin cok olduğu doğrudur gunun her saati türk görebilirsin hatta calsıtıgın yerde de yüksek ihtimal bi türk olcak senden baska aam sorun yok sen kafanı egip devam etceksin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks