Sayfa 5 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
Toplam 192 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New Yorkta Hostel ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

JFK forever )
    İstikamet Ohaayoo

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Nerde kalırsanız kalın, Penn Station'da kalmayın Sabah 4te polisler tarafından uyandırılıyorsunuz ve laptopunuz bile çalınabiliyor. Port Authority Bus Terminal biraz daha iyi, en azından orda 7'ye kadar uyumanıza izin veriyolar

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Ben Hostel 104'te kaldım.Kesinlikle tavsiye ederim.1 avenue 104.St'deydi.Ayrıca metroyada çok yakın.2 dk falan sürüyor en fazla.Oradan binip times'ın çok yakınında inebiliyorsunuz.Ayrıca hostelde kahvaltıda vardı ve gayet güzeldi.Gecelik 35dolar ödemiştim.Hostelde temizlik falan iyiydi.Yer arayan arkadaşlara tavsiymdir.Ayrıca hostelworld.com'dan da başka yerlere de bakabilirsiniz tabiki.
    ""Let the game begin""

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

L-hostel hala acilmadimi?
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    L-hostel hala acilmadimi?
    En son kapalıydı.Ben bakmıştım orayada kalmadan önce.Sitesinde herhangi bir işlemde bulunamıyordum.
    ""Let the game begin""

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benc kıyın paraya..güvenlimi değil mi temiz mi derdnden kurtulun...gidin kral b otele...ben mesela sheraton da kaldım. 7.caddede..times pencereden görünüyo.yürüyere 3.dakika.. central 10 dakika...genel anlamda times çevresindeki her yere 15 dakika yürüyerek gidebiliyosun..ne güvenlik ne temizlik derdin var...herşey 4 4lük..gece canın mı sıkıldı i times a hiç bi sıkıntı yo paşa paşa gez...ve çok araştırdım ortalama bi hostel fiyatı 30-40 dolar civarında..bende orda günlük 72 dolara kaldım.ki bence 30 dolara günlük fazla vermeye değdi diye düşünüyorum...yanlızca biraz erkenden araştırınca inanın çok güzel yerlerde çok güzel fiyatlara konaklama yerleri bulunabiliyor...

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı neolim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benc kıyın paraya..güvenlimi değil mi temiz mi derdnden kurtulun...gidin kral b otele...ben mesela sheraton da kaldım. 7.caddede..times pencereden görünüyo.yürüyere 3.dakika.. central 10 dakika...genel anlamda times çevresindeki her yere 15 dakika yürüyerek gidebiliyosun..ne güvenlik ne temizlik derdin var...herşey 4 4lük..gece canın mı sıkıldı i times a hiç bi sıkıntı yo paşa paşa gez...ve çok araştırdım ortalama bi hostel fiyatı 30-40 dolar civarında..bende orda günlük 72 dolara kaldım.ki bence 30 dolara günlük fazla vermeye değdi diye düşünüyorum...yanlızca biraz erkenden araştırınca inanın çok güzel yerlerde çok güzel fiyatlara konaklama yerleri bulunabiliyor...
    Oteli nasıl ayarladın?Herhangi bir siteden mi, otelin sitesinden mi yoksa gidince mi ayarladın.O paraya kahvaltı da dahil miydi??
    ""Let the game begin""

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

siteden ayarladım..3 kişi 290 a ayarladık.4 kişi gittik kaldık kimse farketmedi bile...kahvaltı internet yok.sonuçta o kadar adama yapabilmek çok zor..zaten kahvaltıdada doğru düzgün bişi verdiklerini düşünürsek benim adıma çok büyük bi eksiklik değildi..artısı çok büyüktü ama...

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı realaegean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    JFK forever )
    aga bırak ya jfk daki insanların icler acısı halini gördüm ben altına etmişi mi görürsün 4 gündür orada yatan saclı sakallı türkleri mi görürsün..orası tam bi survivor

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

westside ymca de iyiydi ozel odada kalmistim iki kisilik, 45 dolardi kisi basi.. bir de burada vergi odenmiyor.. sitelerde cikan fiyatin ustune vergi odemiyorsunuz ymca lerde.. 63. caddedeydi yeri superdi. ha kaldigim arkadasim pasa cocugu oldugundan odalarin kucuklugune bir de banyolarin katta ortak olusuna takmisti banyolar temizdi ama en azindan erkeklerinki
    Konu ozgursum tarafından (27-10-2010 Saat 05:00 AM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

YMCA'lar hristiyanlığı yayma cemiyetinin hostelleri olduğu için dikkatli olun derim, ayrıca bazı dönemler kızları almıyorlar, sadece erkekleri alıyorlar Bizim Boston'da sırf o yüzden rezervasyonumuz iptal oldu.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

neden dikkatli olucam ki anlamadim sorun cikacagini sanmiyorum.. ozellikle manhattanda kizlari almama olayini yapma ihtimalleri bence yok...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı realaegean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    JFK forever )
    hem guvenli, hem temiz hem internet var daha ne istenir ki?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hem guvenli, hem temiz hem internet var daha ne istenir ki?
    rezervasyon ve ucak kacirma gibi dertlerin de yok
    İstikamet Ohaayoo

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bu arada 24 saat acik
    İstikamet Ohaayoo

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

new yorka ilk gelişimizde columbus circle hostelde kalmıştık.konum olarak çok iyiydi,times a 10 dklık yürüme mesafesindeydi.6 kişilik female dorm da kalmıştım,herşeyiyle temiz bir yerdi.Daha sonra ise super 8 motel diye bir yerde kalmıştık,çok daha konforluydu ve kahvaltısı vardı.Bildiğiniz gayet lüks,4 kişilik odada 2 kişi kaldık.Ücretsiz kahvaltısı ve jfk ye ücretsiz servis vardı.ilk kaldıımız hostelden 20 dolar fazla ödedik ama değdi,ny daki son gnlerimizi adam gbi geçirdik.herkese rahatlıkla tavsye ederim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı earwen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    new yorka ilk gelişimizde columbus circle hostelde kalmıştık.konum olarak çok iyiydi,times a 10 dklık yürüme mesafesindeydi.6 kişilik female dorm da kalmıştım,herşeyiyle temiz bir yerdi.Daha sonra ise super 8 motel diye bir yerde kalmıştık,çok daha konforluydu ve kahvaltısı vardı.Bildiğiniz gayet lüks,4 kişilik odada 2 kişi kaldık.Ücretsiz kahvaltısı ve jfk ye ücretsiz servis vardı.ilk kaldıımız hostelden 20 dolar fazla ödedik ama değdi,ny daki son gnlerimizi adam gbi geçirdik.herkese rahatlıkla tavsye ederim.
    super 8 jamaica ave de...jfk ya 2 durak mesafede fakat manhattan a çok uzak.metroya yürümeyle beraber yaklaşık 35-40 dkda manhattan a gidiyosun..ama dediğin gibi gayet temiz düzgün bi yer...bu sene 120 dolara kaldık 4 kişi...buda bi anektot olsun

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı earwen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bunu daha öncede dinlemiştim sanırım jfk da bi elemandan erkek arkadşın senden bir gün sonra mı döndü türkiye ye ? kücük ama agır bi valizide vardı hatta

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Dexter House Hostel var, up-west 86. streette.. Metro durağının hemen yanı, times'a 10-15 dakikada geçersiniz. Lüks bi yer değil ama kalacak yerininz yoksa güzel bir alternatif.. Fiyat da 30 dolardı kişi başı Ekimin ilk haftası.. Yaz aylarında belki 40 dolara çıkıyor olabilir...
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Biz de 40 dolara Hostelling International'da kaldık, 102nd-columbia'daydı yanlış hatırlamıyosam. Metro duraklarına oldukça yakındı. Kahvaltısı yoktu bir tek, onun dışında gayet temiz ve güzeldi. En güzel yanı ise şehir turları, partiler falan oluyodu, denk gelirseniz çok eğlenceli oluyor.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ınternatıonal student home gıbı bır yerde kaldım 1 gece 30 usd ıdı harıkaydı metro duragına 2dk uzaklıktaydı.

jfk ye 45 dk da gıttım sanırsam tımes e de cok kısa surede gıdersınız 84.cadde ıdı sanırsam..
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ınternatıonal student home gıbı bır yerde kaldım 1 gece 30 usd ıdı harıkaydı metro duragına 2dk uzaklıktaydı.

jfk ye 45 dk da gıttım sanırsam tımes e de cok kısa surede gıdersınız 84.cadde ıdı sanırsam..
    cok para

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bunu daha öncede dinlemiştim sanırım jfk da bi elemandan erkek arkadşın senden bir gün sonra mı döndü türkiye ye ? kücük ama agır bi valizide vardı hatta
    hayır,başkasıyla karıştırdın sanırım =)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben bu sene ilk önce times'da apple hostel de kaldım 45dolardı yeri çok güzel kapıdan çıknca times meydanı fakat çok küçük ve pek konforlu değil, ama temizdi ve asansörü de vardı, daha snra times a daha uzak bi hostel de kaldım, chocalate hostel daha ucuz ve konforlu ve daha nezihti, 2hosteli de tavsiye ederim...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hostelworld isimli web sitesinden her türlü hostele ulaşabilirsiniz. Bu konuda önemli olan iki temel değişken var, birincisi sizden önceki müşterilerin yorumu diğeri lokasyonu (özellikle NYC için) Ben Jazz On Lenox'ta kaldım, memnun da kaldım. Ama herşeye ragmen en iyi tercihin hostelworld aracılığı ile yapılacağından oldukca eminim. Bu arada reservasyonlarınızı en az iki hafta önce yaparsanız mağdur olma riskinden kurtulursunuz.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Chelsea Star Hotel 2 Double Bed Private Quad room, kişi başı 39.75 dolardan rezervasyon yaptım.Umarım iyidir, gerçi bi gün kalıcaz sadece ama olsun

Edit: Yazım hatası.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı onurcan90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chelsea Star Hotel 2 Double Bed Private Quad room, kişi başı 39.75 dolardan rezervasyon yaptım.Umarım iyidir, gerçi bi gün kalıcaz sadece ama olsun

Edit: Yazım hatası.
    kaçında uçuyorsun? ben de bir iki gece nyc'de konaklamak istiyorum şehri gezmek için.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ahriman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaçında uçuyorsun? ben de bir iki gece nyc'de konaklamak istiyorum şehri gezmek için.
    Valla ben de konaklama yapsam mı 2 gün yoksa direk Boston'a mı uçsam karar veremedim ?
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ahriman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    14 Haziran'da uçuyoruz.Wildwood'a varışımız saat 5'i geçtiği için bi gece NYC'de konaklıyoruz.Hem gider gitmez bi şehri görmüş oluruz işe başlamadan

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı onurcan90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    14 Haziran'da uçuyoruz.Wildwood'a varışımız saat 5'i geçtiği için bi gece NYC'de konaklıyoruz.Hem gider gitmez bi şehri görmüş oluruz işe başlamadan
    iyi olur bence de ya. hemen iş başı yapmak yerine hem gezip hem dinlenilir. ben de 10 haziran'da uçuyorum sonunda buldum biletimi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks