Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345
Toplam 130 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 130 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tennessee

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı kowat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rica ederim sormak istediğin şeyler olursa sor, bir çok türk gittiği için o bölgeye onlara da yardımcı olmuş oluruz. Dersleri verirsem ben yine gitmeyi düşünüyorum belki görüşürüz gatlinburg de
    şu party hut a bir türlü gitmek nasip olmamıştı ama ruslar parti veriyordu galiba orda

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kowat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rica ederim sormak istediğin şeyler olursa sor, bir çok türk gittiği için o bölgeye onlara da yardımcı olmuş oluruz. Dersleri verirsem ben yine gitmeyi düşünüyorum belki görüşürüz gatlinburg de
    ne zamandır giremiyordum foruma gatlinburg işi ne yazıkki yalan oldu birkaç iş olduğu söylendi firmadan ancak onlarda son anda iptal oldu işşiz kaldık yani vizeleri aldığımız halde sanırım bu sene wat yok bize bu kadar geç tarihte iş bulan warmı hiç aranızda acaba? biz gidemiyoruz ama gidecek arkadaşlara iyi watlar şimdiden

çok acıklı bi msg oldu ama napiim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı eceder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne zamandır giremiyordum foruma gatlinburg işi ne yazıkki yalan oldu birkaç iş olduğu söylendi firmadan ancak onlarda son anda iptal oldu işşiz kaldık yani vizeleri aldığımız halde sanırım bu sene wat yok bize bu kadar geç tarihte iş bulan warmı hiç aranızda acaba? biz gidemiyoruz ama gidecek arkadaşlara iyi watlar şimdiden

self bulabilirseniz olur. ama diger turlu olmaz artik kanimca.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yok mu bu sene tennessee yolcuları?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

yaw vize almışken gitmemek olmaz

craiglistten falan iş bulun yada oyle başlıklarda vardı, selfciler için iş gibi, yada gittiği yerden memnun olanlar falan
    yada herhangi bir yere giden arkadaşların gittiği yere mail atın gelsek alır mısınız diye, iş bulabilirsiniz bence.
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya ewet o kadar vize oldık walla daha önce giden arkadaşlara söledik mail attık cwp bekliyoruz diğer firmalarada baktım ama yokk yokk yokk craiglist teki işlerede başwurmak istemiyorum güvenemiyorum açıkcası yani sizin önerebileceğiniz daha önce gittiğiniz yerler warsa onlarıda paylaşabilirsiniz tabi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya ewet o kadar vize oldık walla daha önce giden arkadaşlara söledik mail attık cwp bekliyoruz diğer firmalarada baktım ama yokk yokk yokk craiglist teki işlerede başwurmak istemiyorum güvenemiyorum açıkcası yani sizin önerebileceğiniz daha önce gittiğiniz yerler warsa onlarıda paylaşabilirsiniz tabi
    ne zaman gidebileksiniz peki gatlinburg ve çevresi turistlik bölge olduğundan iş bulma şansınız yüksek çünkü.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sonunda iş bulundu tam paramızı yatırın diye telefon ettikten sonra iş çıktı ..şansımıza diyim artık. gatlinburg diye yola çıkmıştık ama şuan galveston a gidiyoruz .. bakalım neler olacak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar ben de bu yaz tennessee knoxville Marriott Hotel de iş aldım. Nasıl bir yer bilmiyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tennessee'yle ilgili başlık olduğunu görmeyip çok alakasız yerlere yazdım burdan da ekliyim. bu sene Tenessee sevierville'e gidiyorum. çok kişi olduğunu zannetmiyorum daha önce giden ama genel olarak nasıldır? konaklama nasıl? insanlar nasıl? free zamanlarda nerelere gidilebilir? yardımcı olabilecek varsa sevinirim. ayrıca wilderness'ta front desk'te çalışıcam. wilderness'la ilgili yorumlarınızı bekliyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)