Sayfa 5 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 123456789 ... SonuncuSonuncu
Toplam 437 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Not ortalamaları soru/sorun başlığı{Ana Başlık}

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

burada alkış smiley'si koymamışlar ama alkışlıyorum faruk seni bu açıklaman için akla mantığa uygun bi açıklamada bulunmuşsun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart yardım?

Arkadaşlar ben 4 sınıfım we büyük olasılık bu sene okulum bitiyor.Ortalamam 2.57 ve vizeden gerçekten çekiniyorum..Biliyorum bu konu çok işlendi forumda ama sizce vize almam zormu.Maddi durum olarak bi sıkıntı yok.Hocamdan referans mektubu alıyorum.Ama iş sözleşmesi yapmasam bu sıkıntı yaratırmı yardımcı olursanız sevinirim...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Konsolosluk için önemli olan oraya gidip geri döneceğini ispatlayabilmen yada onları bir şekilde inandırabilmen.Alacağın bir iş sözleşmesinin vize görüşmesinde sana çok faydası olacağını düşünüyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abi simdi bana yardım edin lütfen bnm notum gecen iki dönem de 1.8in altındaydı simdi ise 2.76 ama genel not ortalamam 1.9 bu vize için çok umutsuz bi vaka mı ? devam edeyim mi yoksa pes mi edeyim :S

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok daha iyi, yükselen bir performansın var işte. Asıl ortalama giderek düşmüşse kötü, benim 2.6'dan 2.1'e düştü mesela.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

öle de bnm dönem tekrarı oldu bu sene 1in 1ini verdim 2.76 ort yaptım...gno da işte 1.9 oldu please help me ...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Benim durumum 2.45-1.45-1.90

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Dönem Dönem Notlarım

1.dönem 3.52
    2.dönem 3.83

3.dönem 3.1
    4.dönem 3.79

5.dönem 2.5

1 not düşüş var en son dönemde yani 5. dönemde
    ayrıca ben yatay geçişim bazı derslerin yanları boş
    mesela 3.sınıfta 3 dersin yanı boş alltan ders almak zorunda oldugum için ders alamadım
    genel ortalamda 3.33

sizce çok problem olurmu en son dönemdeki düşüş ve kendi sınııfımdan yani 3.sınıftan sadece 3 ders alabilmem ve 3 dersinde boş olması
    Konu harun_bjk tarafından (11-02-2008 Saat 12:25 AM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

ya tamam düşüş olmuş olaibilirde şöyle bir transkriptle sen vize alamayağını düşünüyorsan benim yarın gidip herseyimi iptal ettirmem lazım takma kafana bu kadar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

illa kötü düşüncez ya bi sorun çıkçakmış gibi gelio insana bi alalımda rahatlıyalım ya ne bu çektiğimiz çile

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Bana göre sorun yok şu anda.. Ama bu şekilde takmaya devam edersen sorun yaşarsın. Bundan eminim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

haklısın cidden bunu kafamdan silmem lazım sildim hatta

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende son sınıfım hatta yarın vize görüşmem olucak..ben bir iş sözleşmesi yaptım.ne olur ne olmaz diye..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

senle aynı durumda olan bi arkadaşım var oda son sınıfta kendisi 2 şubatta aldı vizesini istanbuldan. hatta o döndükten sonra şurayla falan çalışcam diye bi belgede götürrmemişti.sorduklarında yüksek lisans yapıcam ingilizcemi ilerletmek için gidiyorum demiş.veriyolar yani zaten ortalamanda iyiymiş bence verirler sanada

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ezgi bu arkadaşından normalden farklı olarak bi belge görmek istediler mi?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Standart Düşük Not Ortalaması

Selamlar,
    gecen yıl 30sn de vize alıp New Orleans'a gitmiştim. Belgeleri çok fazla incelememişlerdi bile, soru kısmına gelince sadece basit birkaç şey sormuşlardı... Bu Yılda başvurdum fakat hocalarım sağolsunlar ortalamam 1,88 e kadar düştü... açıkcası fazlasıyla tedirginim... Bazıları daha önce vize aldığım ve sorun çıkarmadan geri döndüğüm için çok fazla problem olmayacağını, bazıları da mülaakatdaki görevlinin inisiyatifine kaldığımı söylüyor...

aslında hergün aynı şeyleri defalarca okuduğum ve gidip de gördüğüm için tecrübesiz sayılmam vize konusunda ama, varsa fikirleriniz söyle içime su dökmek ya da efkarımı arttırmak için alabilirim....

Haftalardır azap oldu, hergün aynı stressle bekliyorum randevu gününü...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu forumda 2 nin altında ortalamayla vize alan arkadaşların yazılarınıda okumuştum hem sen daha avantajlısın güven yaratmışsın gecen seneden..olay sana bağlı kasmadan heyecan yapmadan hallet vize görüşmesini.hatta şöle en acıklısından bide hikaye uydurmaya başlasan fena olmaz ne malum belki sorarlar niye düştü bu notlar diye

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

aslında yine onların yüzünden düştü... gecen yıl iş sözleşmemi yapmıştım.. son kabul tarihleri 22 hazirandı iş için... yani 20 sinde burdan çıkmam gerekiyordu yola.... bütler de 27 sinde bitiyodu, ama kabul etmediler 1 haftalık gecikmeyi... iş te bulamadım son hafta... 13 dersin 9 undan kalınca bu hale düştük... ama şimdi sizin yüzünüzden oldu desem çok takmazlar sanırım, daha sağlam mazeretler lazım)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

balığım öldü de

bence geçen sene gittiysen iyi bi mazeret sıkarsın alırsın vizeni sorun olmaz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hayır herkesten istedikleri belgelerin aynısı hatta arkadaşımın ds leri bile yoktu sonradan göndericek hala gelmesini bekliyo ama sen gitmeden önce formalite icabı bi yerle çalışcam diye bi belge götürürsen senin lehine olur..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben salı gunu vize görüşmesine gittim son sınıfım ve ortalamam 2.29.buyuk olasılıkla vizeyi aldım gibi.benden mezun olduktan sonra ne yapacagımı sordu bende anlattım.ne belge istedı ne bişey.1 dk bıle sürmedi.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar son sınıflar için bildiğim kadarıyla durum şöyle aslında, hepinizin bildiği gibi konsolosluk kapsamı bizlere olan güveni arttıkça genişletiyor, eskiden yani iki sene öncesine kadar sadece arasınıf öğrencileri gidebiliyorlardı, ancak son senelerde hazırlık ve son sınıf öğrencileri de programa katılabiliyor, burada konsolosluğun son sınıf öğrencilerinden istediği tam olarak şu, ileriye dönük planlı olmak yani görüldüğü gibi son sınıfların hepsine ileride ne yapacaksın, seneye ne yapacaksın mezun olduktan sonra v.s v.s gibi sorular soruyorlar... mesele konsolosu ileriye dönük planlarımızın olduğuna dair doğru bilgileri vermek ve dolayısıyla WaT a gittikten sonra döneceğinize inandırmak bi şekilde... inandırmak ama bunu daha önce de dediğim gibi alelade bi şekilde değil gerçekten sebeplerle... örneğin "ben bu yaz watla usa e gideceğim orada ingilizcemi geliştirip ve iş tecrübesi edinip burada mezun olduktan sonra cv me katkısı olacağını düşündüğm bu tecrübelerimle güzel bi işe girmek" gibi...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

meraba arkdaşlar ben hazırlık öğrencisiyim 2. senem transkirip vermiolar dönem artasında hoş zaten benm notlar 100lük sisteme göre ouo notlarım i görüşmeye güz dönem not çizelgesiyle gidicem sizce bunlar sorun olurmu?[/QUOTE][/QUOTE]

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sorun olacağını sanmıyorum sonuçta okulun onayyla kapalı bir zarfa koyup gidiceksin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Benim de bir sorum olacak.Bizim okulumuzda geçme notu(kalma diye bir şey de yok zaten gözetim listesi var) 1.8 ve benim ort 1.9.Bu olayı vize görüşmesinde anlatayım mı sizce ? Hani arada laf kalabalığı yapıyor gibi gözükmesin :s

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ortalam benımde dusuk hatta 50 nin altında gelıcek

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart not ortalaması

merhaba arkadaşlar benim merak ettgim 2nin altında olan not ortalamasına vize verilme ihtimali ne kadardır? benim geçen yılki ortalamam 2.66 idi bu dönem 1.08 oldu.hem derslerimin fazla ağırlaşmasından dolayı hemde ailemdeki bazı sağlık sorunları nedeniyle..

daha önce vize alan arkadaşlar düşüncelerini ve deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Genel Not Ortalaman mı 1.08 e düşen ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla benım ortalama 45 ben bile bu halımle katılıyorum korkma kendine guven gerisi gelir insallah...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya kendıne guvensinde dostum 1,08 baya bi düşükk...
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)