Work and Travel 2025
Sayfa 5 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
Toplam 186 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New York City Konaklama (Birleştirilmiş Konular)

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı m00dy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle hostelleri tercih etmenizi isterim.
    hatta mumkun olsan en buyuk odada kalin.. ki kaynasmasi rahat oluyor. hatta bazi hostellerde kiz/erkek karisik en azindan bana oyle denk geldi.odaya girdikten 5dk sonra brooklyn'de bir bara icmeye gittik.super bir geceydi kahretsin amerikayi seviyorum.su an ne mi yapiyorum ? 8 saattir php kodu yaziyorum..gozlerim kipkirmizi..keske bende gitseydim bu sene amerikaya..
    benım kaldıgımda da en ust katta teras gıbı yer var ustu acık cıkmıstım kızın bırı geldı. ıste oyun oynuyorlardı. masanın bı ucunda 7 bardak bıra dıger ucunda 7 bardak bıra pınpon topunu atıoruz basket olursa karsı taraf ıcıyo falan

neyse ıste kız geldı oynamak ıster mısın falan. ılk dedım bılmıorum. sonra dedı basket oynamayı bılıon mu. evet dedım. tamam o zaman gel dedı oyle basladık falan.

her hostelde mıx oda var

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

sevdim bu mix oda olayını ben yaw
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu odalardaki canta saklama da problem oluyor mu ne diyorsunuz
    Wat

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım kaldıgımda da en ust katta teras gıbı yer var ustu acık cıkmıstım kızın bırı geldı. ıste oyun oynuyorlardı. masanın bı ucunda 7 bardak bıra dıger ucunda 7 bardak bıra pınpon topunu atıoruz basket olursa karsı taraf ıcıyo falan

neyse ıste kız geldı oynamak ıster mısın falan. ılk dedım bılmıorum. sonra dedı basket oynamayı bılıon mu. evet dedım. tamam o zaman gel dedı oyle basladık falan.

her hostelde mıx oda var
    trip road :0

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı adasuyu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim bir arkadaşım Nycde şimdi ağustos ve Eylül için konaklamaya ihtiycaı var bir öneriniz var mı acaba?

konaklama konusunu acarsan orda ny konaklama falan konusu var. ordan yardım alabılırsın kı bastan sona oku konuyu sorun kalmaz.

hosteller 25-30$ arası falan

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar ben south dakotadayim.6 saat sonra new york citye ucuyorum. central park hostelden rezervasyon yaptirdim hemde sadece 2 gun once.bu kisitli zamanda bunu bulabilmek mucize.hostelin geceligi 32 $ odalar 6 kisilik.bakalim guzel bise gibi gozukuyo ama gidince nasil oldugunu yazarim tekrar.manhattan da times square gibi mekanlara oldukca yakin bir yermis.kalmak icin bide oraya bakmanizi oneririm.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hatcepsut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben south dakotadayim.6 saat sonra new york citye ucuyorum. central park hostelden rezervasyon yaptirdim hemde sadece 2 gun once.bu kisitli zamanda bunu bulabilmek mucize.hostelin geceligi 32 $ odalar 6 kisilik.bakalim guzel bise gibi gozukuyo ama gidince nasil oldugunu yazarim tekrar.manhattan da times square gibi mekanlara oldukca yakin bir yermis.kalmak icin bide oraya bakmanizi oneririm.
    manhattanda zaten heryer times a yakin en uzak mesafeden 15 dkda metro ile gidiyorsun. Ins bi sorun yasamazsin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manhattanda zaten heryer times a yakin en uzak mesafeden 15 dkda metro ile gidiyorsun. Ins bi sorun yasamazsin

cidden yakinmis metro falan ugrasmiyim dedim direk taksiyle gittim 16$ verdim.buarada hostel iyidir.benim odada karisikmis kiz erkek.gelince ogrendim.zaten bi erkegin bunu sorun etcegini sanmiyorum kizlar icin de soyliyim ki biz odada 4 kiz 2 erkegiz biri de donup bakmio bile.kimse kimsenin umrunda diil.rahatsz edicek hicbisi olmuyo yani.

buarada bugun tek gunumdu yarin ucagim var donuyorum tr'ye.ama cildirdim sinirden bugun.hic bise alamadim.bir cop bile. tj maxa marshalla falan git demislerdi sordum herkes cok uzak metro falan kullanman lazm onu da beceremezsin dediler.cok beceriksiz gorduler beni heraldenese kisacasi gittim times square i gordum bos bos geri dondum.bide deli gibi yagmur yagiyodu cok fena islandim+deli gibi ruzgar yedim kesin zatüre falan olucam.dondum hostelime geldim bende.yarinda biner ucagima giderim artik napiyim!

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı hatcepsut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cidden yakinmis metro falan ugrasmiyim dedim direk taksiyle gittim 16$ verdim.buarada hostel iyidir.benim odada karisikmis kiz erkek.gelince ogrendim.zaten bi erkegin bunu sorun etcegini sanmiyorum kizlar icin de soyliyim ki biz odada 4 kiz 2 erkegiz biri de donup bakmio bile.kimse kimsenin umrunda diil.rahatsz edicek hicbisi olmuyo yani.

buarada bugun tek gunumdu yarin ucagim var donuyorum tr'ye.ama cildirdim sinirden bugun.hic bise alamadim.bir cop bile. tj maxa marshalla falan git demislerdi sordum herkes cok uzak metro falan kullanman lazm onu da beceremezsin dediler.cok beceriksiz gorduler beni heraldenese kisacasi gittim times square i gordum bos bos geri dondum.bide deli gibi yagmur yagiyodu cok fena islandim+deli gibi ruzgar yedim kesin zatüre falan olucam.dondum hostelime geldim bende.yarinda biner ucagima giderim artik napiyim!

hadi gecmıs olsun sana da... hayırlısı olur ınsallah senın ıcınde bundan sonra...
    Peki.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

manhattan en iddali sen konusmussun o yuzden bende I-hostel e yaptim rezervasyon cuma c.tesi kalicam gelecek arkadaslar icin yazarim artik nasil oldugunu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

New york ya da cıvarı dusunuyorum arkadaslar ucuz konaklama bılen var mı?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı freedom85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    New york ya da cıvarı dusunuyorum arkadaslar ucuz konaklama bılen var mı?
    BU konuyu ve diger ny konaklama konusundaki mesajlari okursan cevabini bulursun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

manhattan bizde kız arkadasımla 6 ekım saat 11 de gece oradayız bır gece havaalanında kalıp sabaha hostele gecemeyı dusunuyoruz cunku o saatte zor olur bıde guvenemıyoruz.ayrıca rezervasyon yaptırdıgımız hostelın adı MARZİLİ hostel sence nasıldır gunduz valızlerı odada bırakıp cıkacaz 8 kısılık odas sence guvenlık olayı falan nasıl bır yardoımcı olursan sevınırım saol..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

new york'ta tavsiye edecegim yer L-Hostel.hem ucuz hem yeni.
    havaalinindan direk aramistim hosteli bos yer var mi diye,yer olunca ucakta tanistigim tum watcilarla direk hostel'e gitmistik
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı djloveremixer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manhattan bizde kız arkadasımla 6 ekım saat 11 de gece oradayız bır gece havaalanında kalıp sabaha hostele gecemeyı dusunuyoruz cunku o saatte zor olur bıde guvenemıyoruz.ayrıca rezervasyon yaptırdıgımız hostelın adı MARZİLİ hostel sence nasıldır gunduz valızlerı odada bırakıp cıkacaz 8 kısılık odas sence guvenlık olayı falan nasıl bır yardoımcı olursan sevınırım saol..
    manhattanda olmadigi icin bilgim yok ama sadece 5 odaliymis. Cok ufak bi hostel e benziyor.

Guvenlik daha oncede soyledigim gibi goreceli bi kavram. Ben kaldigim zaman odamda millet ipodunu telefonunu falan odada masanin ustune birakmis gitmislerdi. Kimsenin birseyi calinmamisti. Ama simdi hirsiz olsam odada onumdeki ipodu her turlu calabilirdim veya bi baskasida benim esyalarimi calabilirdi. Ama cok fazla kalmama ragmen ne ben dene bi baskasi bi sorunla karsilasmadi. Degerli esyalarini kilitli dolaba koyarsan (varsa tabi) bi sorun olmaz. Diger kaba esyalarin valizinde durur(kiyafet falan) zaten onlari kimse calmaz.

En kotu ihtimal valizinin buyuk gozu icin ufak kilitlerden bitane alirsin 3-4$ a satiliyor. 2 fermuar ucuna takarsin. Hic bi sorun olmaz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

saol arakdasım bakacaz ıste napalım tek yer orada bulabıldık bır hafta ıcın hemde harlem dısı dıye herkes harlemı cok kotuledı bıze bızde ondan cekındık bakalımartık nolacak.teşekkurler...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

l hostelda 4gün kaldım iyi güzel bir yurt havası var ama dışarı bakan bir pencere yok yaklaşık 20kişi aynı duşu ve tualeti kullanıyor, gürültü çok var ama çok güvenliydi ne yalan söyliyim
    bir de lokasyon olarak güzel biryerde değil
    harlemde gece 11-12 gibi yürümek adamı tırstırttırıyor

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Hellguard,hangi odada kaldin? benim kaldigim (210-yanilmiyorsam) oda 10 kisilikdi,3 penceresi vardi.
    ben cok begenmistim, yeni ve cok temiz bi hostel.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

219da 2kişilik odada kaldık
    oda da ranzalı çıktı ayıptır söylemesi kıç kadar oda
    koridorun sağ ucundaki odanın içindeydi bizim oda

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

su anda new york hostelling internationaldayim varsa buralarda birileri paslasiriz
    Somethings never changes..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    219da 2kişilik odada kaldık
    oda da ranzalı çıktı ayıptır söylemesi kıç kadar oda
    koridorun sağ ucundaki odanın içindeydi bizim oda
    2 ve 4 kisilik odalar ufak oluyor. 6-8-10 kisilik odalar daha ucuz olmasina ragmen daha cok begenmistim. Hem buyuk hemde 3-4 tane kocaman cam var.

2 kisilik odanin ranzali olmasi normal. Private room varsa orda kalsaydiniz daha avantajli olurdu sizin icin. FIyati neredeyse ayniya geliyordu herhalde.

Tek sevmedigim yani yataklari gicir gicir. Saga sola donunce

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

new yorkta 1-2 haftalık gezi yapacak olan arkadaşlar için chelsea spot hosteli tavsiye ederim..times'a yürüyerek 6-7 dk..ve ucuz..yemek fln yok ama zaten amaç yatmak ise ideal bir yer..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı bahaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jazz on the villa yi tek gecerim yabanci ogrencilerin kaldigi bu hostel harlemde bulunuyor ve inanmayacaksiniz ama inanilmaz guvenli geceligide 25 dolar bir kac gun kalacaklar icin ideal

bız ocean cıtye gıtmeden 3-4 gun new yorkta konaklamak ıstıyoruz onemlı olan guvenlı mı.. nasıl gıderız oraya ulasım nasıl.. aydınlatabılırmısın teskur..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Jazz on the park'dan uzak durun.
    Kilitli bir dolap yok , odalar küçücük ve karanlık,
    yataklar ufak vede çok merkezi değil

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı erdem oc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bız ocean cıtye gıtmeden 3-4 gun new yorkta konaklamak ıstıyoruz onemlı olan guvenlı mı.. nasıl gıderız oraya ulasım nasıl.. aydınlatabılırmısın teskur..
    l-hostels da kalabilirsin. Guvenlidir. Kilitli dolabinda oluyor. ( Ama kiliti yaninda getirmen gerek yada resepsiyondan 7$ a mi ne satiyorlardi)
    Sometimes memories can kill...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

harlem ymca da kalmıstım ben 30 dolardı günlük fena dğildi yani ulasımı rahattı önünde treni falan vardı rahattık. yemek falan yok tabi bide zenciler cokdu. ama zararları yok yaniii

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim de 1 gece new york'ta kalmam lazım. daha sonra trenle çalışacağım yere geçecem. o yüzden şöyle tren istasyonuna yakın güvenilir bi yer var mı*penn station* daha önce giden arkadaşların önerilerini bekliyorum.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı mariachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de 1 gece new york'ta kalmam lazım. daha sonra trenle çalışacağım yere geçecem. o yüzden şöyle tren istasyonuna yakın güvenilir bi yer var mı*penn station* daha önce giden arkadaşların önerilerini bekliyorum.
    penn station un tam yanında bi hostel var adı time square yada chelsea olması lazım. Hostelden çıkınca hemen gidebilirsin ufak bi yerdi. Nasıl bilmiyorum tam hostel havası yok sadece oda vardı galıba.

Ayrıca çoğu metro tam penn station a gidiyor. uzak bi yerde olsada farketmez kalacagın hostel. Metroyla gidebilirsin
    Sometimes memories can kill...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler. internetten ikisine de batım chelsea hostel metroya daha yakın güzel temiz bi yere benziyo. iki kişilik odaların fiyatı da 33 dolar. normal midir bu fiyat yoksa biraz pahalı mı? daha önce amerikada hiç hostelde kalmadığım için fiyatları bilmiyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iki kişik olduğuna eminmisin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)