Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 122 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mount Olympus-Wisconsin Dells

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim mount olympus işi yalan oldu gibi şirketin kontenjanı dolmuş yeni iş gelmezse havada kaldı wisconsin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Influenza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiçbirşey olmaz alırsın paranı ben SSNi hiç olmadan 3.5 ay çalışan adam biliyorum çatır çatırda parasını alıyordu gerçi vergi oranı biraz daha fazla oluyordu ama yinede çalışıyordu.
    kimmiş onlar ya
    Beni Çekemeyenler,Anten Taksın

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı bekir_hardrock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim mount olympus işi yalan oldu gibi şirketin kontenjanı dolmuş yeni iş gelmezse havada kaldı wisconsin
    Mt olympus Türk almıyor , hangi kontenjandan bahsediyorsun ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı n3co_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mt olympus Türk almıyor , hangi kontenjandan bahsediyorsun ?
    biz türk değilmiyiz de bizi aldı

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı neolim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz türk değilmiyiz de bizi aldı
    Mt olympus Türklere kapılarını kapattı diye biliyorum.
    Hangi firmadan gittiğini pm olarak gönderirmisin?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende bu sene mt olympustayım

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ucak Biletleri

Arkadaşlar herkese merhaba. Ben bu sene 2. kez gidiyorum. Wilderneste lifeguard olarak çalışıcam. Wisconsin hakkında söylicek fazla bişe yok aslında arabnız olmazsa pek tadı çıkmıo tavsiem 2 3 kişi birleşip bi araba alın wisconsin çok guzel bi yer işler konusunda 2. iş biraz zor şanslısanız bulabilirsiniz ve saatlerde büyük ihtimalle düşük olucak. Bu arada uçak bileti bulamayanlar varsa benimle irtibata gecebilir ben biletimi aldım 13 haziranda gidicem thy ile direk Chicagoya. Şu an bnm aldığım biletler çok ucuz ama acenta yetkilisinin solemesine göre 15 nisana kadar bu fiyatlara yer bulamıycamız yönünde ben 570 euroya aldım.
    Fazla zaman kaybetmeden biletlerinizi almalısınız yoksa 15 nisandansonra hem yer bulamayabhilriz hemde bulsak bile en az 750 800 euro arası olur bnm gecen sene başıma geldi maalesef. daha fazla bilgi istiyenler bana mail adresimden ulaşabilir:cenk_atalay
    Herkese iyi şanslar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Benide aldı bayadır

Busch Gardens idi Türk almayan yer kanımca karıştırıyorsunuz.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar herkese merhaba. Ben bu sene 2. kez gidiyorum. Wilderneste lifeguard olarak çalışıcam. Wisconsin hakkında söylicek fazla bişe yok aslında arabnız olmazsa pek tadı çıkmıo tavsiem 2 3 kişi birleşip bi araba alın wisconsin çok guzel bi yer işler konusunda 2. iş biraz zor şanslısanız bulabilirsiniz ve saatlerde büyük ihtimalle düşük olucak. Bu arada uçak bileti bulamayanlar varsa benimle irtibata gecebilir ben biletimi aldım 13 haziranda gidicem thy ile direk Chicagoya. Şu an bnm aldığım biletler çok ucuz ama acenta yetkilisinin solemesine göre 15 nisana kadar bu fiyatlara yer bulamıycamız yönünde ben 570 euroya aldım.
    Fazla zaman kaybetmeden biletlerinizi almalısınız yoksa 15 nisandansonra hem yer bulamayabhilriz hemde bulsak bile en az 750 800 euro arası olur bnm gecen sene başıma geldi maalesef. daha fazla bilgi istiyenler bana mail adresimden ulaşabilir:cenk_atalay
    Herkese iyi şanslar

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Fazla zaman kaybetmeden biletlerinizi almalısınız yoksa 15 nisandansonra hem yer bulamayabhilriz hemde bulsak bile en az 750 800 euro arası olur bnm gecen sene başıma geldi maalesef. daha fazla bilgi istiyenler bana mail adresimden ulaşabilir:cenk_atalay @ hotmail.com
    Herkese iyi şanslar

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaşlar sadece "campus" mü gönderiyor mt olympus a?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Bellagio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz öyle gidiyoruz...ama başka şirket varsa bilemicem...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Bellagio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mt Olympustaki human resource un soylemesine gore 50 ye yakin kontenjani yalnizca campus aldi bu sene. Yani buyuk bir ihtimal yalnizca campusun ogrenci gondermesi.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Mount olympus a campus disinda bir sirketten giden warsa ozelden ulasabilir mi acaba?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

campus dışında geçen sene gönderen olduğunu duymamıştım...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

sanirim haklisin cikan olmadigina gore

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Mount Olympus-Wisconsin Dells arkadaslar 2011 de buraya hic giden oldu mu??

eger gidenler varsa memmunlar mi????

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

konuyu dirilteyim yıl oldu girmeyeli, ne günlerim geçti bu forumda
    Somethings never changes..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı adros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu dirilteyim yıl oldu girmeyeli, ne günlerim geçti bu forumda
    ozaaaman hemen soru soralımm.orda çalıştın galıba.memnun kaldın mı tavsıye eder mısın.konaklama nasıl.orda kendını kurtarcak ve alısverıs yapcak kadar para kazandın mı.kısacasıı memnun kaldın mı ordan olumlu olumsu yanları neler acaba tskkrler

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tubik.2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozaaaman hemen soru soralımm.orda çalıştın galıba.memnun kaldın mı tavsıye eder mısın.konaklama nasıl.orda kendını kurtarcak ve alısverıs yapcak kadar para kazandın mı.kısacasıı memnun kaldın mı ordan olumlu olumsu yanları neler acaba tskkrler
    biliyorsun bu olay seneden seneye farklılık gösterebilen birşey. Benim gittiğim sene hakikaten çok şanslıydım eylülün son 2 haftasına kadar her hafta 80 saatin üzerinde çalıştım. Kendimi kurtarmayı geçtim Amerika'ya gidipte şunu yapmadım diyecek birşey kalmadı aklımda. Ekim sonunda önce batı yakasını sonra da doğu yakasını gezme fırsatım oldu 2 seneden beri bildiğim üzere çok fazla Türk çalıştırmıyorlar bu sene çok yakın bir arkadaşım gitti 60-70 saat civarında çalışıyordu ama tabii ki supervizorlerle aranın iyi olmasına bağlı herşey. Sonuçta bütün çalışma programını onlar ayarlıyorlar, insan ilişkilerin zayıfsa çalışma saatinde aynı paralellikte aşağıya düşer. Konaklama önceden parkın yanında housing vardı orada kalmıştık, artık karşısısında bir motel var orada ve farklı motellerde kalışıyormuş çalışanlar. Başka soruların varsa yanıtlamaktan memnuniyet duyarım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biliyorsun bu olay seneden seneye farklılık gösterebilen birşey. Benim gittiğim sene hakikaten çok şanslıydım eylülün son 2 haftasına kadar her hafta 80 saatin üzerinde çalıştım. Kendimi kurtarmayı geçtim Amerika'ya gidipte şunu yapmadım diyecek birşey kalmadı aklımda. Ekim sonunda önce batı yakasını sonra da doğu yakasını gezme fırsatım oldu 2 seneden beri bildiğim üzere çok fazla Türk çalıştırmıyorlar bu sene çok yakın bir arkadaşım gitti 60-70 saat civarında çalışıyordu ama tabii ki supervizorlerle aranın iyi olmasına bağlı herşey. Sonuçta bütün çalışma programını onlar ayarlıyorlar, insan ilişkilerin zayıfsa çalışma saatinde aynı paralellikte aşağıya düşer. Konaklama önceden parkın yanında housing vardı orada kalmıştık, artık karşısısında bir motel var orada ve farklı motellerde kalışıyormuş çalışanlar. Başka soruların varsa yanıtlamaktan memnuniyet duyarım
    Ne guzel ya.az turk calistirmasi iyi bisi tabii ama onemli olan o turkler arasna grebilmek galiba =) fuar ile aliyoruz bu isi di mi.sen orda hangi gorevde calistin.saol ilgin icin =)

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Ne guzel ya.az turk calistirmasi iyi bisi tabii ama onemli olan o turkler arasna grebilmek galiba =) fuar ile aliyoruz bu isi di mi.sen orda hangi gorevde calistin.saol ilgin icin =)
    rica ederim önceden fuar ile alıyordu ama şu andaki durum hakkında hakikaten bir bilgim yok. Ben ride attendant ım ama çalışmadığım görev kalmadı sanırım go karttan, rollercoastera hatta slide attendantlığa kadar. Epeyce seviyorlardı maksimum saat çalışabileceğim pozisyona kaydırıyorlardı day off suz çalıştığım haftalar oldu ama tabii ki iş çıkışları ve iş bitiş tarihinin ardından bunun acısını fazlasıyla çıkartma fırsatı bulabildim =)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

rica ederim önceden fuar ile alıyordu ama şu andaki durum hakkında hakikaten bir bilgim yok. Ben ride attendant ım ama çalışmadığım görev kalmadı sanırım go karttan, rollercoastera hatta slide attendantlığa kadar. Epeyce seviyorlardı maksimum saat çalışabileceğim pozisyona kaydırıyorlardı day off suz çalıştığım haftalar oldu ama tabii ki iş çıkışları ve iş bitiş tarihinin ardından bunun acısını fazlasıyla çıkartma fırsatı bulabildim =)
    pekii hngi şirketler yolluyo ben bakındım biraz ama bulamadım.buraya yazmanda bi problem olur mu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2011de mount olympusta çalışan olmadımı arkadaşlar?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Mt. Olympus'dan şikayeti olan sıkıntılı ayrılan veya pişman olan görmedim duymadım. Hatta izin günümde eğlenmeye gittiğimde konuştuğum bütün türkler memnundu.
    Wisconsin Dells | Noah's Ark
    2011 Summer

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

pekii hngi şirketler yolluyo ben bakındım biraz ama bulamadım.buraya yazmanda bi problem olur mu
    normalde intrax la calisan firmalar yolluyorlardi mt olympus ve lagoonpark a ama bu sene sadece campus firmasinin sitesinde var is fuari listesinde subat 26 olmasi lazim.. baska firmalar varsa bilen duyan burda yazsin herkes faydalansin.. cok garip geliyor bana bu kadar ragbet goren iki isin sadece bir firmanin sitesinde yer aliyor olmasi...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    normalde intrax la calisan firmalar yolluyorlardi mt olympus ve lagoonpark a ama bu sene sadece campus firmasinin sitesinde var is fuari listesinde subat 26 olmasi lazim.. baska firmalar varsa bilen duyan burda yazsin herkes faydalansin.. cok garip geliyor bana bu kadar ragbet goren iki isin sadece bir firmanin sitesinde yer aliyor olmasi...
    özgür geçen sene bir dönem bütün firmalar bu işi çıkartmıştı.
    firmanın sahibi yunan ve supervisorların büyük bir çoğunluğu bulgar kazanç yüksek olduğundan doğal olarak ride ları da genellikle bulgarlardan seçiyorlar. Geçen sene çok az katılan oldu sebebi bizim gittiğimiz sene biz haftada 100 saat çalışırken diğer türk arkadaşların personel sıkıntısı olmasına rağmen 60 saatte pes etmesi.
    geçen sene epeyce bulgar çalışan almışlar çalışma saatleri maksimum 60 dolaylarında kalmış diye biliyorum. bu sene ne olur göreceğiz yazın akabinde..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben gecen yaz ordaydım bir çok yere göre çalışma saatlaeri çok daha iyi ama genelde moldov ve rus alıyorlardı çalışan türk arkadaşlarımızda vardı memnundular ..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı foster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben gecen yaz ordaydım bir çok yere göre çalışma saatlaeri çok daha iyi ama genelde moldov ve rus alıyorlardı çalışan türk arkadaşlarımızda vardı memnundular ..
    moldovyalı da almaya başladılarsa ion çalışıyor demek ki

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation 2015 yazı-Mt. Olympus work and travel arkadaşı arıyorum

Merhaba arkadaşlar, bu yaz Wisconsin dells Mt. olympus'a gideceğim fakat tek başıma olduğum için biraz kaygılıyım. İstanbul'da yaşıyorum eğer wisconsin'e gidecek arkadaşlar varsa tanışıp birbirmize yardımcı olabiliriz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)