Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 130 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tennessee

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kowat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pigeon forge de olacak baya insan varmış ya . yok mu gatlinburg e gidecek olan?
    var var olmamı!ben ve bi arkadaşımda gatlinburg te olcaz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı xpert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marty kalcagin yerin adi pigeon forge inn&suites orda cindy var seninle o ilgilenir buyuk ihtimalle kendisi asiri kilolu bi bayan.benim tasinmayi dusundugum yer orasi aylik200$ ve genelde ruslarla dolu bihotel odalari da guzel iyi bi yer ...buda internet sitesi www.pigeonforgeinnandsuites.com
    bu arada bizim hotel aylik 230$ yapti biz burda kaliyoruz
    tamamdır sağolasın hocam bir aksilik çıkmassa bende yarın akşam ordayım inşallah görüşürüz belki
    Konu marty tarafından (15-06-2009 Saat 08:07 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart slm

slm arkadaslar bende yenı katıldım bu sıteye bende tennessee ye gidecegım bende 20 sıne sabaha cıkmayı planlıyorum. A&W dıye bır restaurant. umarım orada gorusuruz. Pigeon Forge, TN orada bende olacagım 21 hazıran sabahı herhalde

Alıntı HonorSun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burda pek de yakın değilmişiz benim bölüm diş hekimliği
    21 haziranda uçuyorum inş
    umarım Tennessee de görüşürüz kardeşim
    varsa sormak istediğin veya paylaşmak istediğin buralardayız
    Konu golhan_35 tarafından (15-06-2009 Saat 08:38 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

herkes bi ayar yapmış valla kendımı cok yararsız hıssettım. bana yardım edebılecek arkadaslar varsa cok mutessekır olurum. ben benı kım alacak falan fılan hıc oyle bır konusma da yapmadım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart slm

Alıntı marty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben nashvilleden pigeon forge a bulamadım otobüs bu sitede. nasıl gidecem hiç bir bilgim yok
    bende oraya gıdecegım sen ne zaman gıdeceksın veya gıttın bıraz elindeki bilgileri paylasırmısın?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

golhan_tr msn bende tennessee ye gidiyorum gıdenler eklerse sevınırım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı marty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamdır sağolasın hocam bir aksilik çıkmassa bende yarın akşam ordayım inşallah görüşürüz belki
    bende burayı denemek ısterım gelince goruselım lutfen veya benım msn adresı mevcut

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar A&W tahmin ettiğim yerse bizim kaldığımız yere çok yakın...
    umarım orasıdır

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

gokhan hocam ben vardim abd gitmeden eklemistim seni fakat burdan msne giremiyoruz kutuphaneden baglandik suan turk arkadaslarda var 2826 PARKWAY Pigeon Forge INN bu adreste kaliyoruz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı golhan_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende oraya gıdecegım sen ne zaman gıdeceksın veya gıttın bıraz elindeki bilgileri paylasırmısın?
    biz havaalaninda karsilastik 4 kisi tam knoxville de bavullari alirken bi turk adama rastladik 25 yildir burda yasiyormus havaalaninda taksi var dedi 4 kisi kisi basi 20 dollar odedik

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba bende pigeon forge da olucam bu yaz.10 gün sonra gelicem oraya.biraz ordaki havadan sudan bahsedermisiniz?ne gibi giysilerle gelelim,ve oradan hemen laptop alabileceğimiz uygun bir yer var mı?bir de telefon işini ne yapmalı,gelirken kendi cep telefonlarımızı getirmelimiyiz?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abicim haftada 2-3 kez yağmur yağıyor buraya ama hava çok soğuk olmuyor.günün geneli çok sıcak geçiyor pantolon ayakkabı bile giyemiyorsun cep telefonu da alarm işini görüyor burda onun için getirebilirsin...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki türkiye ile görüşmek için en ucuz yol hangisi?ben voipwise filan iyi diye dıydum.gelmeden yüklesek mi kontor?birda kaldığımız otellerde internet bağlantısı olur mu genelde?yoksa hiç getirmesek daha iyi olcak laptopları..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

otellerde wireless kesin var ben wi fi sız otel görmedim ayrıca burda türkiye ile sık sık görüşmenin bi anlamı yok bence 3 ay kafanızı dinleyin hiç telefon falan uğraşmayın...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar tennesse pigeon forge da olana arkadaşlar yardımınızı bekliyoruz.bir grup bu hafta sonunda gelicek

1)laptopları orada kullanmak için adaptör almamız gerekiyor mu?nereden alıcaz bunu?elektrikçilerde mi satılıyor?

2)Laptop getirmesek oradan hemen alabileceğimiz uygun bir yer var mı?Baya bir ağırlık yapacak,orda sık sık nete girme olanağımız olur mu?

3)hesap açtıracaksak burdan hangi bankadan açtıralım?orada yakınlarda neler var?ya da direk ordan açtırsak buradan ailemiz para transferi yapabilir mi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

3) citybank. burdan açtırırsanda uluslararası ıban numarasına havale yapabilir ailen ama ne kadar kesinti olur bilemiyorum...
    2) burda her otelde wireless var girersiniz sık sık...
    1) dönüştürücü alman yeterli.onuda elektrikçilerde falan 220 yi 110(avrupayı amerikaya) a çevircek dönüştürücü alman gerekir...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok teşekkürler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar pigeon forge inn motel nasıl bir yer?haftalık ne kadar?internet bağlantısı sürekli var mı?orada bulunan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

internet bağlantısı sürekli var pigeon forge inn de.
    ayrıca türklerin baya bol olduğu bir hotel orası.
    haftalık ödersen 4 kişik oda kişi başı 72$ sanırım ama aylık ödersen kişi başı 200$ a geliyor.
    ayrıca her odada mikrodalga,mini buzdolabı,televizyon,2 büyük yatak,ütü falan var.hotelin girişinde de yüzme havuzu var...
    bu da internet sitesi: http://www.pigeonforgeinnandsuites.com/

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı yok artık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar pigeon forge inn motel nasıl bir yer?haftalık ne kadar?internet bağlantısı sürekli var mı?orada bulunan arkadaşlardan cevap bekliyorum.
    bn pigeon forge inn de kalıyorum. evet internet bağlantısı sürekli var. odalarda genelde 4 kişi kalınıyo aylık 200dolar ama haftalık fiyatı tutturabildiklerine veriyolar mesela haftalık 60küsür dolara kaln da biliyorum 50 dolara kalan da. ilk geldiğimde bnm oda arkadaşım yoktu geceliği 27dolar istediler başka birinden 17 dolar istemişler gecelik ücret bu şekilde yani kimi ne kadar kazıklayabilirlerse derdindeler. ilk günden arkadaş buldum da vermedim o parayı allahtan oda içinde yemek için gerekli herşey var mini buzdolabı mikrodalga kahve makinesi gibi. türk sayısı çok çok fazla kimisine göre avantaj kimisine göre dezavantaj artık sen değerlendir orasını kendince. bi de oda temizliği haftada1 oluyo çöpleri genelde kendimiz çıkarıyoruz oda çk pislenmesin diye bunlara kalsa haftada1 çöp alıyolar.genel olarak idare eder gerçi verilen paraya göre gayet iyi bn ilk geldiğim gece harika bi otelde kalmıştım geceliği 74 dolardı hizmet de ona göreydi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

pigeon forge inn da yaklaşık 70 e yakın Türküz burada bir çok arkadaşımız işlerine başlayamadılar. Bundan dolayı bir çok kişi işini kendi bulmak zorunda kaldı. Bir nevi self wat konumunda oldular. son işleri pigeon forge olan çok ünlü bir şirket bu sene çok kötü patladı.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı zenith55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır bu başlığa periyodik olarak bakıyorum lakin pek sakindi..yavaş yavaş ise Tennessee'ye gidecekler göründü ben de Gatlinburg'da olacağım...
    yaa bizd ebu sene gitmeyi düşünüyoruz gatlinburg hard rock cafeye geçen seneki bilgilerinizi aktarırmısınız arkadaşlar pek bi bilgimiz yok yer nasıldır ? çevre nasıldır? işş nasıldır?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı eceder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa bizd ebu sene gitmeyi düşünüyoruz gatlinburg hard rock cafeye geçen seneki bilgilerinizi aktarırmısınız arkadaşlar pek bi bilgimiz yok yer nasıldır ? çevre nasıldır? işş nasıldır?
    ben bu sene gatlinburgdeydim. türklerin nerdeyse tamamı hardrock cafede çalışıyorlardı. çoğu çok para kazanamadı para yönünden memnun kalmadılar fakat ortam süperdi, turistik bi yer olduğu için honduraslılar amerikalı öğrenciler ruslar türkler çok çalışan vardı. şehir çok küçüktür arabasız gezmek pek mümkün değildir, fakat orman hayvan severim diyosanız tam yeridir. her gün kapımıza ayılar gelirdi. küçük fakat şahane bi yerleşim yeri. ulaşım konaklama vs. hakkında soru olursa cevaplayabilirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla bizim alıcağımız ücet 9-10$ olcak sanırım bu konuda sıkıntı çekmice aslında soracak çok şey war il başta ulaşımı nasıl hallettin genelde özel taksilerden bahsedilmiş hep inince tek yol bumudur ? ve özellikle konaklama hakkında bilgi verirsen çok sevinirim nasıl hallettiniz kaldığınız yer nasıl ücret nasıldı ?hatta zahmet olmazsa birka resim de eklersen çok sevinirim. ayrıca ortam nasıldır hava nasıldır ? ben açıkcası ilk başta çok sakin bir yer olduu için çok sıkılmaktan korkuyordum umarım bu kadar soru korkutmaz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Gatlinburge en yakın hava alanı knoxville havaalanıdır fakat merkezi bi havaalanı olmadığı için oraya uçmak pahalıya patlar ki çok kişi örnek var arkadaşlarımdan. Bence en mantıklısı, ben öyle yaptım, istanbuldan atlantaya uçmak, atlanta havaalanında greyhound otobüs terminali var seni ücretsiz terminaline getirir oradanda 35$'a knoxville'e otobüsle geçersin. Knoxville de sassafaras diye bir şirket var öğrencileri 8$'a gatlinburge götürüyor netten telefonlarına adresleirine ulaşabilirsin, ofisleri greyhounda çok yakındır zaten. onun dışında taksiler 70$. Konaklama çok ucuzdu, kocaman iki yataklı odaların haftalığı 140$ dı, genelde 4 kişi kalınıyodu adam başı herşey dahil 35$ çok iyi fiyat havuz, klima, buzdolabı, 24 saat sıcak su ve motelin sahibi istediğiniz yere ücretsiz götürüyor social security işleri gibi. motelin sahibiyle iletişime geçersen onun motelinde kalacağını söylersen knoxvilleden de alabilir sizi. havası çok sıcak değil bazen süper bi yağmur yağar ve sonra ardından sıcak. şehir küçük fakat sakin değil bazen caddelerinde yürümekte zorlanırsın fakat eylül olmadan 1-2 hafta önce boşalır ve seninde işten sık sık gönderilmen söz konusu olabilir müşteri olmadığı için. şehirdeki bi çok müzeden ücretsiz yararlanabilirsin veya düşÃ¼k bi ücrete, yakınında dollywood ve splash country diye kocaman eğlence parkları vardır oraya bedava giderbilirsin. herşey sana bağlı anlayacağın, ben 3 ayda çok gezdim doyamadım oraya ama bi daha asla gitmem diyenler de oldu . başka sorun?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biraz geç oldu ama daha bitmedi sorularöncelikle otelin adını verebilirsen sevinirim çünkü işverenin ayarladığı yer kişi başı 140 birde bu yer hard rocka yakınmı gerçi yeri öğrendikten sonra netten bakarız ama olsun vee vveee araba almak için uygun yerler varmı gatlinburgde yoksa başka yerlendenmi bakmak daha mantıklı olur bir bilgin varmıdır acaba bu konuda?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Otelin adı Rainbow motel, hard rock cafe ye çok yakın, yürüyerek gitmek 5 dk kadar, belki iş yerinin dediği yerde orasıdır veya yanındaki motellerdir, gatlinburgde sanmiyorum kişi başı 140$ olacağını, odalar 140$ dır, 4 kişi rahat kalınır bir odada. gatlinburg ufak bir yer olduğu için iki işiniz olsa bile arabaya gerek yoktur gatlinburg içinde. Araba satın almak için gatlinburg galeri yok fakat 20 dk uzaklıkta ki pigeon forge da veya 1 saat uzaklıkta knoxville şehrinde bulabilirsiniz. pigeon forge'da da bulmak biraz zordur çok arka ve ara caddelerinde var bir kaç tane benim bildiğim sorarak öğrenebilirsiniz ama knoxville'e gitmenizi tavsiye ederim, social security için gittiğiniz binanın etrafında çok sayıda galeri var seçenecek çok fazla knoxville de.

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı yok artık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki türkiye ile görüşmek için en ucuz yol hangisi?ben voipwise filan iyi diye dıydum.gelmeden yüklesek mi kontor?birda kaldığımız otellerde internet bağlantısı olur mu genelde?yoksa hiç getirmesek daha iyi olcak laptopları..
    tabii ki WİROFON
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ayrıntılı cevapların için çok teşekkür ederim ,biçok konuda fikir edinmiş oldum sayende çok iyi oldu saol

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

rica ederim sormak istediğin şeyler olursa sor, bir çok türk gittiği için o bölgeye onlara da yardımcı olmuş oluruz. Dersleri verirsem ben yine gitmeyi düşÃ¼nüyorum belki görüşÃ¼rüz gatlinburg de

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)