Sayfa 4 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci 1234567814 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1173 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Point - Sandusky, OHIO

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yaaa bu cedara giden kız hiç yok mu????????????? kendimi çok yalnız hissettim.sesimii duyan bir kızz varsaa çok zor durumdayım lütfen yalnız olmadıgımı hissetmeye ihtiyacım var

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı turtlesuzzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaaa bu cedara giden kız hiç yok mu????????????? kendimi çok yalnız hissettim.sesimii duyan bir kızz varsaa çok zor durumdayım lütfen yalnız olmadıgımı hissetmeye ihtiyacım var
    merak etme geçen sene orada çalışan bi çok kız arkadaşım vardı. eminim bu sene de bi o kadar olurlar kendini yalnız hissetmene gerek yok yani

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya bazı arkadaşlar haziranın 15 inde gitmeyi planlıyorlardı o arkadaşlar rezervasyon fln yaptırdılar mı uçak için eğer yaptırdılarsa türkiyeden ayrılış saati kaç çnkü eger 15:00 dan sonra ise bizde o tarihte gelebiliyoruz?İ???

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ya bazı arkadaşlar haziranın 15 inde gitmeyi planlıyorlardı o arkadaşlar rezervasyon fln yaptırdılar mı uçak için eğer yaptırdılarsa türkiyeden ayrılış saati kaç çnkü eger 15:00 dan sonra ise bizde o tarihte gelebiliyoruz?İ???
    henüz rezerve yaptırmadım hala bilet arıyorum ama b.ihtimalle bikaç haftaya alırım bileti.özelden sana mailimi yolluyorum ekle istersen ordan konusuruz...
    UMUDU OLMAYAN ARKADAŞLARA...
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...
    Yarvay McDonald Valentine

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı stormhik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    henüz rezerve yaptırmadım hala bilet arıyorum ama b.ihtimalle bikaç haftaya alırım bileti.özelden sana mailimi yolluyorum ekle istersen ordan konusuruz...
    gelmemiş özelden msjın??İ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar bende 15 inde bi bilet buldum.523 euro a. ida turizm de. Chicagoya. iknizede özelden mailimi yollayım cedar hakkında herşeyi sorabilirsiniz ve uçak bileti hakkında birlikten kuvvet doğurursak çok ii olck anladgım kadarıyla herkes 15 a6 civarı gitmek istiyor.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı raptors Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende 15 inde bi bilet buldum.523 euro a. ida turizm de. Chicagoya. iknizede özelden mailimi yollayım cedar hakkında herşeyi sorabilirsiniz ve uçak bileti hakkında birlikten kuvvet doğurursak çok ii olck anladgım kadarıyla herkes 15 a6 civarı gitmek istiyor.

523 süper vizeye girdiysen hemen al derim ben acentda çalışyrum pahalı busene biletler,hangi hawayolundan buldun,bide tarihlerin ne

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

acentada çalışıosan bilirsin ucak biletleri borsa gibi bazen çok ii denk gelebilio.onlardan biriydi havayollarını şu an hatırlamıorum ama roma aktarmalıydı. benim vizemde bi sorun yok ama arkadaslarımı beklediğim için alamıyorum. rezervi de 1 haftdan fazla tutmuyolar. 15 16 haziran civarında

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben ve bir kız arkadaşım daha var..

haziranın 3 ile 8 i arasında bir gün gitmeyi düşünüyoruz tabi her şey yolunda olursa bir aksilik çıkmazsa.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı destiny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ve bir kız arkadaşım daha var..

haziranın 3 ile 8 i arasında bir gün gitmeyi düşünüyoruz tabi her şey yolunda olursa bir aksilik çıkmazsa.
    inanamıyorum 2 kızla karşılaşınca sanal bile olsa bu kdr sevineceğimi tahmin edemezdimm .ben azra hemen tanşalım

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

azra hadi bakim gözün aydın buldun sonunda kız arkadaş kendine

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Azra gözün aydın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende kader tanıştığımıza memnun oldum.ne zaman gitmeyi düşünüyorsun amerikaya?ve kiminle gideceksin?arkadaşlar 3 ile 5 i arasında gidecek kimse yok mu?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

banada 7 yada 8 inde gidcek arkdaş lazım tek gitmek korkutyor biraz,hem orda arkdan gelenlere apartı tutcaz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende kader tanıştığımıza memnun oldum.ne zaman gitmeyi düşünüyorsun amerikaya?ve kiminle gideceksin?arkadaşlar 3 ile 5 i arasında gidecek kimse yok mu?
    ya ben 15 inde fln gideceğimm ama ben sizinle kalabilir miyim yani yurtta çok sevimli cana yakın temiz tertipli çalışkan temiz tertipli yani iyi bir kızım kızlarla beraber kalmak istiyorum beni de aranıza alınn aylardır kız arıyorumm çok iyi bir kızım fuara gelicek misinnizz tanışalımmm hangi şirketle gidiosunuz? a...s mii:d

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar ben 13-14 hazirana biletimi alyorum haftaya b.ihtimalle.bu tarihlerde gidecek olan var mı_?
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadasım biletini ne kdara alcaksın ben ayın 15ine 570 euro a alcam cuma ya kdar..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadasım biletini ne kdara alcaksın ben ayın 15ine 570 euro a alcam cuma ya kdar..
    hocam süper yaa nerden aldın banada söle ben baktım en düşük fiyatlar 710euro bi yardım et acilen...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya ben 15 inde fln gideceğimm ama ben sizinle kalabilir miyim yani yurtta çok sevimli cana yakın temiz tertipli çalışkan temiz tertipli yani iyi bir kızım kızlarla beraber kalmak istiyorum beni de aranıza alınn aylardır kız arıyorumm çok iyi bir kızım fuara gelicek misinnizz tanışalımmm hangi şirketle gidiosunuz? a...s mii:d
    harikasın yaa evet fuara gelicez fuarda görüşürüz inşallahya yurdun odaları 3 kişilikse seninle kalmaktan bizde mutluluk duyarızbiz de arıyorduk hem böyle kalabileceğimiz birilerinifuarda karşılaşamazsak olmadı sen yıldız tekniktesin biz de itüde elbet tanışırız okullarımız yakınbiz u......towers la gidiyoruz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

harikasın yaa evet fuara gelicez fuarda görüşürüz inşallahya yurdun odaları 3 kişilikse seninle kalmaktan bizde mutluluk duyarızbiz de arıyorduk hem böyle kalabileceğimiz birilerinifuarda karşılaşamazsak olmadı sen yıldız tekniktesin biz de itüde elbet tanışırız okullarımız yakınbiz u......towers la gidiyoruz
    evt evet odalar 3 kişilkmişş en az yanii ,beni seçinbende arkadalarımla gidiyorum arkadaşım oldukça var gelicek hepsine sorabilirsin ne kdr iyi biri oldugumuuama işte hepsi erkek e kız olmadan cıx çekilmez olur .27 sinde vize görüşmem var 15 inde fuarda tanışırızz kesinn.kaç kızız ki şurda birbirimize destek olmalıyızz heleki teknik üniversitede okuyan kızlar olarak az kız ne demek biliriz dimi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen katılıyorum sana sana şimdiden vize görüşmende başarılar diyorumfuarda görüşürüzsen hangi şirketle gidiyordun?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

aynen katılıyorum sana sana şimdiden vize görüşmende başarılar diyorumfuarda görüşürüzsen hangi şirketle gidiyordun?
    a........d......v.......,iii......ssssss :d işletme mühendisliğinde okuosun he süper bölüm.ben istatistikte okuyorum 3. sınıfım arkadaşında mı seninle aynı bölümden gerçi hazrlıkmışsın daha bak bir vize görüşmesinden her şeyini ögrendim .yavaşş yavaş birbirimizi tanıyoruz he ne dersin:P

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

süper yaa evet o da benimle hazırlıkta vede aynı bölümdeyiz bizde senin iyi geçecek olan vize görüşmenden her şeyi öğreniriz inşallah

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

süper yaa evet o da benimle hazırlıkta vede aynı bölümdeyiz bizde senin iyi geçecek olan vize görüşmenden her şeyi öğreniriz inşallah
    rica ederim ne ögrenmek istiyorsan sor vizede görüşceğim adama cvp vercemde sana vermicem mii :d inglizce sor almanca sor italyanca sor yeterki beni cedar pointte savunmasız bırakmayın:P istersen senin için bi vize görüşmesi demosu yapayım hemideee o adama vermiyecegimm bütün detayları söliim:d bu sırada sorucaksan yinede sdc inglizce sor cevap alabilmek açısından

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

neyse artık önümüzde baya zaman var konuşuruz sürekli

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı stormhik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam süper yaa nerden aldın banada söle ben baktım en düşük fiyatlar 710euro bi yardım et acilen...
    Ben biletimi ida turizm den takip ediorum.googl da ara ida turizm die ordan aramanı yap.ama acale et her an bitebilir o bilet. biz 3 kişi alacagız cumaya kadar..ama chicagoya kadar.cleveland deil

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bu arada azra büyük bi hızla kız arkadaş bulma çlışmalarına devam ediosun...Durmak yok yola devam

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya ben acentada çalışyrum en ucuz bilet 700 euro daha aşağısı yok ama 570 e weriolarsa hemen alın derim,ama ben kendime 700 e buldum aktarması 2 saat gidiş chiga dönüş nyc den dönüş direk delta havayolları

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim alacagım 1 saat aktarma beklemeli gidiş dönüş chicagodan..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bu arada azra büyük bi hızla kız arkadaş bulma çlışmalarına devam ediosun...Durmak yok yola devam
    dalga geçiosun ölee mii saygı duyulası bir şey yaptıgım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)