Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 105 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mobile Alabama AL

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun.. panik havasındayım!
    beni karşılamayacaklar, akşam u.s.a saatine göre 21,00 da mobile de oalcağım. çalışacaım mc donalds şubesi ve de kalacak yerim belli deil..
    bir iki yerde okudum iş bulamamışlar.. geri dönenler olmuş..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation yardım..

Alıntı _DaUt_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar Mobile de 4 kisiyiz suan iyiyiz yolculuk iyi gecti bavullara dokunmamislar yarin is basi yapacagiz
    burasi U.S.A nin en fakir yerlerinden biri ama herkes cok zengin herkes jeep lerle geziyor evleride guzel hayat burda guzel onlar icin
    herkese slm
    daut meraba, bende mobile de mc donalds ta çalışacağım plan da böyle, ama daha ne işim ne de kalacak yerim belli deil, tanıdığım kimse de yok, rica etsem iletişime geçebilrmiyiz..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

portal daut'a sormuşsun ama biz onunla aynı yerde kalıyoruz zaten onun yerine cavap veriyim dedim, daha ewe gecmedik şuan otelde kalıyoruz ev hala hazırlanıyormuş ne hazırlıksa bitmedi bi haftadır allahtan otel parasını ödüyorlar, alabamada foleydeyiz, walla bence alabamayı secmeyin arkadaşlar özellikle mobile'ı çünkü zaten merkezinde bile bişi yok. mobile'a bağlı yerlerde küçük yerler hep ve araba olmadan çok zor yaşanan, genelde bol alışveriş merkezinden başka pek bişey olmayan yerler. ama gulf shores yada orange beachi fln secebilirsiniz oralar sahil olduğu için daha güzeldir en azından. ama burda arabanız yoksaa hayat gercekten çook zor arkadaşlar. yolda bizden başka yürüyen olmuyo genelde. ayrıca konaklamayı karşılamayan işleri secmeyin. muhtemelen açıkta kalırsınız bi arkadaş burda baya bi zor durumda kaldı bu yüzden şimdilik söleyebileceklerim bu kadar, muhtemelen evini fln hcms ayarlıycak gelmeden mail fln at haberleri olsun.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

moral bozmak gibi olmasin ama ben Alabama nin A sini bile duymak istemiyorum artik. su an new jersey deyim ve alabama buraya gore cooook kotu bi yermis onu anladim... gideceklere tavsiyem. en kisa zamanda araba edinmeye calisin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar meraba..

kız arkdaşım 2 temmzuda uçağa bindi.
    istanbul-hollanda-memphis-mobile aktarmalı gitti.
    ama en son hollandada iken aradı.
    mobile saatine göre 2temmuz saat 21,00 da uçaktan inmesi gerekiyordu.

planda mobile indiği akşam taxiye bnip 8 mil uzaklıktaki family in america hotelinde kalacak ve ertesi sabah adamları arayıp kendisini almaya geleceklerdi.

şuan mobile saatiyle sanırım 3 temmuz öğleyin 12.00.

15 saat geçmiş indiğinden beri. hala bize ne telefonla, nede msn mail yoluyla ulaşmış deil. ailesi we ben çok merak etmiş durumdayız.. ne önerirsiniz..
    lütfen en kısa sürede cewaplarsanız çok seviniriz..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı fritz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    moral bozmak gibi olmasin ama ben Alabama nin A sini bile duymak istemiyorum artik. su an new jersey deyim ve alabama buraya gore cooook kotu bi yermis onu anladim... gideceklere tavsiyem. en kisa zamanda araba edinmeye calisin.
    aynen katiliyorum bu hcms cok dandik bir servismis hepsi cakal ya ogrencilere nasil kazik atarizin pesindeler serefsizler.burda herseyi kendimiz hallediyoruz hic bir yardimlari yok
    Safinaz...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı portallll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar meraba..

planda mobile indiği akşam taxiye bnip 8 mil uzaklıktaki family in america hotelinde kalacak ve ertesi sabah adamları arayıp kendisini almaya geleceklerdi.

15 saat geçmiş indiğinden beri. hala bize ne telefonla, nede msn mail yoluyla ulaşmış deil. ailesi we ben çok merak etmiş durumdayız.. ne önerirsiniz..
    kız arkadaşınızı merak etmeyin muhtemelen supervisorlar almıştır. family inn'dan arayamamıştır çünkü çevrede arama yapılacak pek biyer yok alışveriş merkezleri fln biraz uzak. telefon kartı alması lazım arama yapabilmek için. en kısa zamanda size ulaşacaktır.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı portallll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar meraba..

eger family inn e gittiyse aramasi zor cunku orda telefon kullanmak imkansiz gibi bisiy. ankesorlu telefon falan da yok yani. msn e girmesi ise daha da zor. merak etmeyin bence. supervisor onu aldiysa bi yiol bulup ertesi gun size ulasir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iletişime geçebildik sonunda çok teşekkür ederdim..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar bende Alabamaya gitmis Mcdonaldsta calismis biri olarak oradan uzak durmanizi siddetle oneririm.. Zencilerin latinlerin bol oldugu biz Turkler icin gezilecek gorulecek pek fazla bi yeri yok Mobileda bir iki tarihi evleri var o kadar (Downtown`da).. Orada yasayan Turkler bile Mobilden nefret ediyor..Ayrica Amerikanin en fakir eyaletiymis Alabama bunu malasef cok gec ogrendim ben..
    Bir sey daha sakin McDonaldsa calismaya gideyim falan demeyin butun Amerika hayalleriniz suya duser..Bunlari hic kimsenin sevkini kirmak icin yazmadim belki birisi okurda Alabama MOBILE dan ozellikle Mcdonaldstan farkli bir yere gitsin diye yazdim..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende MC Donalsda Çalıscam Arkadasım Msni veriyim Konusalım İstersen msnvermek@yasak.com

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

gitmeden önce 50 kere soranlar gitdikden sonra keşke 1 mesaj yazsa foruma gittikleri yerin nasıl olduğu hakkında.

bu kadar bencil olmayın arkadaşlar.

neyse artık gidersem inşallah burayı bilgi ile doldururum.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

McDonaldsta veya türevi fast foodçularda çalışmak sadece alabamada değil tüm amerikada hatta tüm dünyada ameleliktir arkadaşlar. O kadar düşÃ¼k ücrete o kadar sıkıcı dünyanın işini yaptırıyorlar. Yağın, yanığın kokusuyla gününüzü geçiriyorsunuz. Gün ışığı görmüyorsunuz ve küçücük bir alanda koşturup duruyorsunuz. Bence WAT bu olmamalı. Paraysa aynısını TR dede kazanırsın. Güzel bir iş ile sosyalleşmedikten sonra batsın Amerika..
    Bindik bi alamete, gediyoz kıyamete

barisceken
    Guest

arkadaşlar alabama ile ilgili bilgi arıyorum gitmiş olanlar tecrübelerini yazarsa sevinirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Orange beach e giden var mı arkadaslar daha önce varsa bilgilerini paylasırsa sevinirim..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)