Sayfa 4 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 12345678 ... SonuncuSonuncu
Toplam 251 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2009 Vize Tarihleriniz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı mr_usa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani bende katiliyorum yapabilecekleri fazla sey yok..cunku yuzlerce ogrenci degisik eyaletlere degisik tarihlerde degisik saatlerde gidiyor..her birine yardimci olmak imkansiz gibi bir sey..ancak orada ne yapabileceklerini ulasimi vs. ayrintili bir sekilde anlatarak ogrencilere yardimci olabilirler..
    Sizi karşılayacağız diye söz vermemesinler o zaman yüzlerce öğrencileri varsa o kadar basit yani

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dogru soluosun ama sole bisey var adamlar tum gercekleri soylerse katilim ne olur bi dusunsene sonucta insanlar ne hayallerle gidiyor cnku cogu sirket cok fazla vaatte bulunuyor amaclari tabi ogrenci yani para kazanmak..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu karsilama konusunda uygar turizm denen dandik firmanin ustune yoktur.En az 2 gun bekletiler adami.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Sonunda benim tarihim de belli oldu..4 Şubat saat 1:15..Hepimize bol şans

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya hepinizin 2. gorusmesi fala heralde ya kimse heycanlanmıyomu.. benimdemuhtemelen subatın 2. haftasında olacak ben cok tırsıyorum ya heycan dorukta

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı memmet_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya hepinizin 2. gorusmesi fala heralde ya kimse heycanlanmıyomu.. benimdemuhtemelen subatın 2. haftasında olacak ben cok tırsıyorum ya heycan dorukta
    Benim ilk görüşmem ama heyecanlıyım dediğimde kızıyorlar bana burda

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı memmet_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ben de çoook heyecanlıyım ama korkuyorum buraya yazmaya

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ankarada girecekler daha sonra nasil biriyle gorustugunu yazabilirlermi..Gecen yilki gorevliler degisti mi acaba merak ettim ? Bi tane sarisin yasli bi teyze bide sol bastaki gisede genc guzel bi bayan vardi..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı mr_usa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankarada girecekler daha sonra nasil biriyle gorustugunu yazabilirlermi..Gecen yilki gorevliler degisti mi acaba merak ettim ? Bi tane sarisin yasli bi teyze bide sol bastaki gisede genc guzel bi bayan vardi..
    Haftaya perşembe yazarım hepsini buraya merak etme

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Merhaba arkadaslar. Iki senedir wat programina katilmaktayim. Bu sene de eger vize alabilirsem tekrar gidecegim. Size( ozellikle yonetici arkadaslara) sormak istedigim bir kac sorum olacak.

Oncelikle not ortalamam 2.08 son sinifim fakat ogrenci belgemde okulu uzattigima dair not dusurdum. Vize almama engel teskil edecek bir durum olur mu sizce?

Diger konu vize gorusmesi. Bildiginiz gibi gecen sene mayis ayinda vize gorusmesine katilanlar. basvurdukalri yer ve vize turu degismediyse posta yoluyla yollayabiliyorlar belgelerini. Bu konuda daha net bir bilginiz var mi? Yani 131 dolari yatirmamiz gerekiyor mu? UPS ile mi yollayacagiz? DS 2019 u beklememiz gerekiyor mu?

Simdiden tesekkur eder vize gorusmesine girecek tum arkadaslara bol sans dilerim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya ds 2019ların gelmiş olması ihtimali var mı acaba

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadasim DS 2019 basvurusunu yapan tr deki acentalar genelde senin doldurdugun formlari bekletip diger basvuranlarin da formlariyla toplu olarak yolluyorlar. Onlar acisindan daha ucuza geliyor cunku bu yontem. Zaten gorusmelere de DS 2019 formu olmadan katilabildigin icin sirketler bu yolu tercih ediyorlar. Sen gene de firmani sikistir istersen. Ya da en guzeli benim gibi sponsorunla direk temasa gec ve basvurundan sonra 2 hafta icinde elinde olsun. Tabi bu son onerim programa yeni katilacaklar icin gecerli.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim 10 gun once geldi hatta yazmistim foruma

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaslar
    istanbul konsolosluğundan mail geldi bana
    12 subat persembe günü saat 7.30da vize görüşmem war
    izmirden uçakla gitmeyi düşünüyorum
    nasıl gidilir bilenler tarif ederse sevinirim
    konsolosluk istinyedeymiş...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benım pazartesı 7.30 da ızmıtten ıstınyeye o saatte gıtmek amerıkaya gıtmekten daha zor :S senınde 7.30daymıs ben olsam sarıyerde oğretmenevınde kalırdım bence arayıp yer ayırt 2.km en kotu yurursun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yurursun derken dolmus yada taksı bulamassan anlamında..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba arkadaslar. Iki senedir wat programina katilmaktayim. Bu sene de eger vize alabilirsem tekrar gidecegim. Size( ozellikle yonetici arkadaslara) sormak istedigim bir kac sorum olacak.

Oncelikle not ortalamam 2.08 son sinifim fakat ogrenci belgemde okulu uzattigima dair not dusurdum. Vize almama engel teskil edecek bir durum olur mu sizce?

Diger konu vize gorusmesi. Bildiginiz gibi gecen sene mayis ayinda vize gorusmesine katilanlar. basvurdukalri yer ve vize turu degismediyse posta yoluyla yollayabiliyorlar belgelerini. Bu konuda daha net bir bilginiz var mi? Yani 131 dolari yatirmamiz gerekiyor mu? UPS ile mi yollayacagiz? DS 2019 u beklememiz gerekiyor mu?

Simdiden tesekkur eder vize gorusmesine girecek tum arkadaslara bol sans dilerim.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Merhaba @tough,

Ortalamanın 2.00 üzeri olması durumunda, okulu uzattığını belgelemenin vize almanı kolaylaştıracağını söyleyebilirim.

131 Doları yatırman gerekiyor evet. Sadece görüşmeye gitmiyorsun. DS le birlikte gönderip göndermemek sana kalmış. Bence bütün belgelerini tek seferde yolla hersey bir seferde hallolsun.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benimdee pazartesi gunu belli olcakk gerçii amaa ds formum daha gelmedi gelmedende girmeyi dusunmuyorum...zaten bi stres girene kadar bide girdikten sonra aldıkmı almadıkmı acaba die stres yasamayalım..ya bişii sorcam sizee yanıtlarsanız cok sevinirim..okuldan hazırlık sınıfı oldugum için transkript cıkmıyor dediler bende ogrenci belgesi aldım bitane onun altınada 2 tane vize notumu yazırdım 1. si 60 2. si 70 tir die altınada muhurlettim bide imza caktırdım onuda aldım kapalı zarf içinde koydurttum bide zarfıda muhurlettim bu yeterli olurmu vize yetkilileri için?? vizeye gittigimde demesinler what is this die hee bidee 60 la 70 notlarım vize almam için yeterlimi??malum transkript vermedikleri için not ortalamam çıkmıyor

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

not dokumu diye birsey vermeleri gerek..uzerinde vize sozlu vs cesitli notlarinin yazdigi transkript benzeri bir belge.Ben gecen yil boyle birsey vermistim kabul ettiler..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

genee bi aksilikk cıkcagınıı biliodumm yaaa offf cok geç artıkk korktugum başıma geldii..artık o zarfı kabul etmeleri için dua etmekten başka bişi gelmez elimden teşekkurler sizede saolun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cok dert etme ya oldu ki onu kabul etmedi sana kesinlikle red vermez daha resmi bi belge getirmen icin eksik belge kagidinda bide transkript bolumune isaret koyar daha sonra ds2019 ile birlikte o belgeyi yollarsin..Moralini bozmana hic gerek yok.. Umarim hersey yolunda gider..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

inş artık dedigin gibi olur ii dileklerin için cok saol mr usa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar merhaba;
    ben de şubatın son haftasında vize görüşmesine gideceğim ve danışman şirketim soruşturmaya maruz kalabileceğimi söyledi. (Adım ve Soyadımın çok yaygın olmasından ötürü.) Bu benim vize almamı engeller mi? not ortalamam ve ingilizcem çok iyi.
    Daha önce böyle bir problemle karşılaşan oldu mu acaba aranızda?
    bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı jeannedarc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba;
    ben de şubatın son haftasında vize görüşmesine gideceğim ve danışman şirketim soruşturmaya maruz kalabileceğimi söyledi. (Adım ve Soyadımın çok yaygın olmasından ötürü.) Bu benim vize almamı engeller mi? not ortalamam ve ingilizcem çok iyi.
    Daha önce böyle bir problemle karşılaşan oldu mu acaba aranızda?
    bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    İsim soruşturmasına takılsan bile sorun çıkmaması ve gideceğin tarihe yetişmekl sitiyorsan vizeye erken girmek gerekir..ben geçen sene mayısta girdim vizeye ve ağustosta açıklandı ancak o saatten sonra malum bir işe yaramadı

forumda namecheck diye aratırsan sana odukça yardımcı olacak konular bulabilirsin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaslar.Yükseklisans 1. sınıfım, not ortalamam iyi ingilizce de var ama şirketim iş referansı istedi o belgeyi daha ayarlayamadım sizce vize görüşmesinde sorun çıkar mı?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

[QUOTE=zico1907;48385]Merhaba arkadaslar.Yükseklisans 1. sınıfım, not ortalamam iyi ingilizce de var ama şirketim iş referansı istedi o belgeyi daha ayarlayamadım sizce vize görüşmesinde sorun çıkar mı?[/QU

bizim şirketimz bize referans formu göndermişti biz onu doldurtup imzalatmıştık ayrıca bişey yazılmasına gerek kalmamış ve kolay olmuştu referans mektbu gibi şeylere bakılmadığı söyleniyo forumda genellikle ama aksilik çıkmaması açısından olsa ii olur galiba

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı zico1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar.Yükseklisans 1. sınıfım, not ortalamam iyi ingilizce de var ama şirketim iş referansı istedi o belgeyi daha ayarlayamadım sizce vize görüşmesinde sorun çıkar mı?
    Istenilen belge , Turkiye Cumhuriyetine olan bagliligini kanitlamak bakimindan istenilen fakat konsoloslar tarafindan bakilmasi cok dusuk olan bir belge . Her ihtimale karsi icinizi ferah kalmasi icin alin yaniniza .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de mart basında düşünüyorum...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

not dökümüm su anda yok. yani şimdi görüşmeye girsem. o belgeyi daha sonra yollasam oluyomu???

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)